Reklama

Tampony vs. panenská blána

Naďa (So, 9. 2. 2013 - 12:02)

Co mám říct svému klukovi,když se zeptá, jestli jsem ještě panna? Je mi patnáct, a před třemi roky jsem se dole prohlížela v zrcátku, a jen tak ze zvědavosti jsem si zkusila do dírky zavést prst. Nejdřív jsem jen cítila že se mi blána napnula, ale nebolelo to. Tak jsem prst zatlačila hlouběji,najednou jsem ucítila docela prudkou bolest a když jsem prst vytáhla, měla jsem ho od krve. Krvácela jsem ještě i přes noc, ale už to nebolelo, jen když jsem si tam sáhla. Do týdne se mi to zahojilo, a prst si dovnitř strčím už bez bolesti. Když onanuju, jedním prstem to vůbec nebolí, ale dvěma prsty trochu jo,ale už nekrvácím. S žádným klukem jsem ještě nespala. Myslíte že jsem ještě panna?

Sisi (Út, 22. 12. 2009 - 00:12)

ahoj jemi 14 let a prisla sem...panenska blna nesroste

tereza (Út, 24. 11. 2009 - 20:11)

chci se zeptat jestli můžu otěhotnět když se mi kluk vystříkal jako by na pysky a klitoris?

nikol (Po, 9. 11. 2009 - 09:11)

ahojky chtela sem se zeptat kdyz sem se milovala se svym klukem tak sem mela spis spineni ale neni to tim ze sem mela kramy posledni den?? a on se do me ze zacatku nemohl dostat pls porad su panna nebo ne??

Hanko, (Pá, 2. 10. 2009 - 21:10)

Blána se zahojí, ale už nesroste. Kdybys chtěla být znovu panna, musela bys na plastickou chirurgii.
Jestli jsi měla styk s mužem, tak se starej spíš o to, abys sehnala jednorázovou pilulku proti početí.
U lékaře je to v tvém věku ovšem velké riziko.

HAnka (Pá, 2. 10. 2009 - 21:10)

ahoj jemi 14 let a prisla sem oto a chtela bych se zeptat za jak dlouho panenska blana sroste!!???

882 (Ne, 20. 9. 2009 - 14:09)

Jak můžu přjít o panenskou blánu..?Příjdou na to že jsem měla styk.?A můžu o p. blánu přijít přo masturbaci.?Děkuji za odpověd

Zdeněk2 (So, 22. 8. 2009 - 22:08)

Jestliže máš kluka a naplno se spolu milujete, musíš dbát jenom na to, abys neotěhotněla. S tím, že jsi projetá, se nezabývej. Nikdo se nedozví, jak se to stalo, když mu to sama neřekneš. Můžeš říct, že sis ji sam roztrhla, abys mohla používat super tampony. Jestli Ti to někdo nebude věřit, může Ti být úplně jedno.

kyka (So, 22. 8. 2009 - 22:08)

a tobě jako není 15 nebo proč se bojíš a jestli už opravdu nejsi panna tak nrmusíš říkat pravdu pannenskou blánu si můžeš protrhnout i při sportu a nebo velkým tamponem a nebo masturbací což můžeš dělat i když ti není 15 a na gyndě můžeš třeba říct ještě před vyšetřením že si myslíš že už nejsi panna protože si myslíš že sis jí protrhla ok

Káťa (So, 22. 8. 2009 - 22:08)

Prosím Vás, poznají na gyndě že jsem měla pohlavní styk?...když mám protrženou pannesnskou blánu?..když jim řeknu že ne myslíte, že mi uvěří?

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2009 - 15:08)

Lucka - jj seš

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 15:08)

I v případě, že máš panenskou blánu opravdu roztrženou, není to nic, co bys musela skrývat. Může se to stát nejenom sportovkyním, ale také děvčatům, která používají tampony, zvláště ty větší.

kýťa (St, 12. 8. 2009 - 13:08)

ahoj já si myslim že už nemám pannenskou blánu protože si myslim že sem si ji protrhla ale nekrvácela sem i když me to potom chvilku bolelo jenže de vo to že mě teďka bude14 a co když pudu na gyndu a tam zjistěj že už nemám pannenskou blánu jak to mám rok zatajit nebo co mám dělat docela mě to trápí

Lucka (So, 1. 8. 2009 - 16:08)

Já používám roky tampony a do pochvy občas strkám i prsty (1 až 2 při sebeuspokojování), ale nikdy jsem nekrvácela,ani necítila větší bolest, jen tampon občas bolí, jsem ještě pannaa nebo ne?

lidka (So, 1. 8. 2009 - 16:08)

kdyz si zasunes neco do pochvy at je to tuzka bo neco jineho tak pravdepodobne uz nejsi pannaale kazdy ji ma jinak pruznou a pevnou jestli si citila bolest a krvacela tak uz nemas panenskou blanu

Katuška (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

Prosim vas když si zasunu 4-5cm..Tužkou do pochvy mohla jsme si protrhnout panenskou blanu?
Den potom jsem asi dostala menstruaci (nebo to je tim ze jsme si ji protrhla?)
Předem děkuji za odpoveď

fader (So, 4. 7. 2009 - 21:07)

kDYŽ JSME JELI S PŘÍTELKYNÍ NA ZÁJEZD,CHTĚLO SE MI KADIT,TO ALE V AUTOBUSU NEJDE,TAK JSEM JÍ TO ŘEKL A DOSTAL RADU OD NÍ K NEZAPLACENÍ.dALA MI SVŮJ TAMPON NENÁPADNĚ DO ZADKU A JÁ SE SVĚTE DIV SE NEPOKADIL,ALE JEŠTĚ JSEM PŘI DRNCÁNÍ AUTOBUSU DOSPĚL K NĚKOLIKANÁSOBNÝM ORGASMŮM.

anonym (Út, 20. 10. 2020 - 02:10)

a vysral ses pak poradne?

RE:Pepina (So, 4. 7. 2009 - 20:07)

holky, jako tyhle problémy vám fakt nezávidim jako chlap, zvlášt když je řešíte tak brzo, a taky nejde do hlavy že už ve 13 řešíte prsa, to je úlet. Já bych to vzal trochu logicky na základě genetiky. Zeptejte se maminky jaký měla za mlada prsa a jaký má ted se můžete podívat. No a máte záhadu vyřešenou, dá se očekávat že budete mít velmi podobná né-li stejná prsa, a růst bych tolik neřešil to zařídí příroda:)

Lulík :-* (So, 4. 7. 2009 - 19:07)

Prosim??přezezat jí nožem :-o jako fakt??

Reklama

Přidat komentář