Reklama

Tampony vs. panenská blána

Wenca (So, 20. 8. 2011 - 23:08)

Jsem kluk a mám taky Blánu.. ! no hrůza =D zamislete se holky nad sebou ve 13..?? a co budete dělat třeba ve 28.? =D

annuck (Po, 4. 7. 2011 - 18:07)

Používáním tamponů se panenská blána může protrhout, nebo se jen zvětší otvor, ale pokud pužíváte malou velikost, nemuselo by se stát nic. Já o tom moc nevím, už jako dítě se mi blána protrhla při jednom.... ehm, úrazu... Taky se může dost určitě protrhnout sportem, např. jízda na koni či na kole (ještě k tomu oboje provozuju takže nemám problém :D) Avšak toto nelze považovat za ztrátu panenství, panenství je něco jakoby abstraktního, o panenství můžete přijít jedině pohlavním stykem, tedy proniknutím penisu do vaginy. bye :)

denny (Pá, 1. 7. 2011 - 20:07)

Ahoj je mi 17let Chtela bych se zepat mam v panenske blane 2 dirky pritel kdyz se dome chce dostat tak to boli tak hned prestane i kdyz me chce treba jen prstit tak se mu tam 2 prsti nevejdou Zkousela jsem si to protrhnout sama ale blana je moc tlusta nebo nwm protoze to nejde nechci stim jit na gingu stydim se a mam strach co mam delat?:-( Prosim poradte mi

kačenka (Po, 27. 6. 2011 - 19:06)

ahoj chtěla bych poradit. už sem měla pohlavní styk, ale nekrvácela sem. Je možné že pořád mám panenskou blánu?????

Zdeněk2 (Ne, 19. 6. 2011 - 21:06)

Může se stát, že děvčata si poškodí panenskou blánu při sportu, např. gymnastky. Ale nemyslím si, že je to příliš časté. Daleko běžnější je, že si ji poškodí při zavádění tamponů nebo si ji samy roztrhnou prsty, aby mohly bez zábran používat i velké tampony, protože děvčata, která závodně sportují, musejí trénovat bez ohledu na menstruaci a třeba plavkyně se bez tamponů neobejdou.

kikušš (Ne, 19. 6. 2011 - 21:06)

Ahoj pls jak vypadá panenská blána... ? mám problém při vyndavání tamponu se mi tampon zasekne dvemi takovými kousky kuže a tampon musim zpátky zatačit a dháknout tu kůži a vyndat ?? je mi 13 a sem panna je to panenská blána??

Anetttttt (St, 15. 6. 2011 - 14:06)

Měla jsem jendou pohlavní styk a pravděpodobně došlo k odstranění panenské blány. Máma se to ale nesmí dozvědět (osobní důvody) a chce mě nechat očkovat proti rakovině děložního čípku a tam se má jít před prvním pohlavním stykem. Nevím co mam dělat. Bude to tomu očkování nějak vadit ? Mohla bych se vymluvit že jsem o panen. blánu přišla i jiným způsobem? Prosím poraďte...

Zdeněk2 (Út, 1. 3. 2011 - 00:03)

To, že máš roztrženou panenskou blánu, není nic, co bys měla skrývat nebo se za to stydět. Vždyť to ještě neznamená, že jsi už měla kluka.

i.am (Po, 28. 2. 2011 - 22:02)

Ahoj tedka v listopadu me bude 15 a asi sem si protrhla panenskou blanu...protože jsem se skoušela prstit a na ruku me vytekla krev...a bojim se s tím jít na gyndu...poradíte me co s tím mám dělat?

Kika (Po, 7. 2. 2011 - 11:02)

Ahoj chtěla jsem se zeptat proč tampón nemůže protrhnout panenskou blánu a penis jo? děkuji za odpověď

píka (So, 1. 1. 2011 - 15:01)

a je možne ..že se ti...ano,ale je to velmi nepravděpodobné.stáváse jen když penis zajíždí jen málo hluboku když naráží blána se protrhne

veverka (Čt, 11. 12. 2008 - 20:12)

proboha kolik ti je? běž k doktorovi, bud to spolkneš jako historku nebo si můžeš přivodit otravu krve nebo nevím jaký zánět, pak budeš za několik let sedět a brečet jako kráva, že sis způsobila nevratné poškození.

Princezna (Út, 9. 12. 2008 - 12:12)

Zdravím, díky moc. Prstama tam nic nenahmátávám, takže to byl asi jenom planý poplach. Tou pinzetou bych si mohla ještě ublížit. To břicho mě asi bolí z něčeho jiného :-( anebo je možné že ten tampon je tak daleko, že ho prstem nenašmátrám????

Návštěvník (Po, 8. 12. 2008 - 08:12)

Tampon se do dělohy nebo někam jinam dál do břicha dostat nemůže. Jestliže sis ho tedy neodstranila, zůstal v pochvě. Tam ale dlouho zůstat nesmí, protože se stane zdrojem infekce. Musíš si ho tedy vyjmout sama, jestliže na to nestačí prsty, pokus se použít například pinzetu. Jinak bys musela jít k lékaři, aby ses ho zbavila.

Princezna (Po, 8. 12. 2008 - 02:12)

Ahoj, mám trošku blbý, trapný dotaz...stala se mi taková nepříjemná věc asi tak před 14 dny...nejsem si jistá, jestli jsem si tampon vytáhla, něco jsem totiž popila...druhý den jsem si tam samozřejmě strkala prst, nic jsem nenahmatala...a tak se ptám, zda je možné že by se mi ten tampon (v případě že bych ho nevytáhla, což nevím) prostě nějak dostal dál cestou děložní jakoby zpět, ne vaginou ven, ale opačnou cestou. Achj to to je fakt blbej dotaz, ale nedá mi to. Děkuji za radu předem:-) jo a panna nejsem, tudíž panen. blánu nemám...

domčuška (Pá, 12. 9. 2008 - 19:09)

Deny: tampón zaveď co nejhlouběji do pochvy..a když ho ucítíš tak ještě hlouběji..to chce cvik..zkusit vyzkoušet a uvidíš sama.....

Deny (So, 30. 8. 2008 - 20:08)

Chtěla bych se zeptat kam až mám tampon zavést.....ješzě sem ho nikdy nepoužívala ale chci to zkusit....!!!díky....

mali (St, 20. 8. 2008 - 14:08)

Prosím o radu, jak poznám že už nemám panenskou blánu?? Sex jsem ještě neměla ale zavádím si tam tampóny a tak..Nejdál to bylo asi 10 cm..Je možné že ji už nemám? Protože jak jsem zkončila se zaváděním předmětů, tak se mi oběvilo malé množství krve ale žádná bolest. Děkuji za odpověď.

Mersa (Pá, 23. 8. 2019 - 03:08)

Holka panenskou blánu máš do té doby než porodíš, muže se ti pouze protrhnout. A navíc 10 Cm už je víc než dost max by šlo 5cm ... víc už ji máš asi protrhnout jestliže ti trošku tekla krev btw mě se stalo to samé trochu to zabolelo trošičku krve lekla jsem se btw pohlavní styl jsem neměla je mi 14 ...

Nic (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

Ahoj je mi 13 a asi mám protrhlou p. Blánu, když mi bylo asi 11 tak jsem byla se sestrou ve fitku a když jsem se vrátila tak mě trochu vevnitř bolelo a měla jsem na kalhotkách krev.
Až půjdu na gyndu tak může se stát že by třeba doktorka nahlas řekla že už nejsem panna nebo tak? Pohlavní styk jsme samozřejmě ještě neměla ale bojím se že by mi moje máma nevěřila...

Reklama

Přidat komentář