Reklama

divný pocit

Joe (St, 3. 3. 2021 - 12:03)

Měla by jsi více masturbovat

Jíra (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

Heleno, změřte mamince krevní tlak - nejlépe v různou denní dobu.

Helena (So, 2. 11. 2019 - 13:11)

Dobrý chci se zeptat.. Moje maminka má už druhý den divný pocit, točí se jí hlava, je jí na omdlení, vidí rozmazaně a před spaním se jí honí myšlenky jakoby se jí mělo zastavit srdce.. Může to být něco s psychikou?

Kristýna (Ne, 14. 7. 2019 - 10:07)

Dobrý den nebo ahoj. Mám divný pocit, je to jakoby mi někdo vyměnil oči.. Vidím vše jinak... Občas se mi i točí hlava, buší mi rychle srdce, bojím se kamkoliv jít a dělá mi problém i delší jízda autem, v leže se mi zdá, že se houpu ze strany na stranu.. Je mi 15let, poraďte prosím...

Slavajda (St, 23. 11. 2016 - 22:11)

No já se neustále něčeho...No mám divné pocity jako bych to nebyl já prostě strašně divné..... No jsem příšerný hypochondr.. trpím na pískání v uších hdně doktorem a doktorů říká že je to krkem.. a já si všechno namlouvám že mám něco s mozkem ... strašně se bojím že mám RS ( roztroušenou sklerózu). Všechno to začalo po otřesu mozku... Jo a taky se bojím že mám vision snow. Doufám že to vše brzo přestane a že tady je nějaký člověk, který se cítí jak já...

Tomáš (So, 4. 5. 2019 - 22:05)

Už se vám to zlepšilo ? Protože mě to teď začalo

Tomáš (So, 4. 5. 2019 - 22:05)

Už se vám to zlepšilo ? Protože mě to teď začalo

Slavajda (St, 23. 11. 2016 - 22:11)

No já se neustále něčeho bojím... mám divně

Marcel (St, 11. 5. 2016 - 22:05)

Hele ja to mam taky ale už...Přesně to samé mám já, na někoho mluvím, ale přijde mi jako kdybych to neřikal já, ale někdo jinej a to řeknu přesně to co chci.

Nešťastná (Čt, 18. 6. 2020 - 10:06)

Dobry den,presne tohle prozivam ted ja...vim,ze prispevek je stary 4 roky tak me zajima-zlepsilo se to?

Pampeliška (Pá, 5. 9. 2014 - 14:09)

Ahoj,pořád máš pocity...Pocity derealizace...často bývají při úzkosti, velké úzkosti, nebo při vyčerpání.
Když jsem to měla poprvé, myslela jsem, že jsem se zbláznila nebo že umírám...
Neumřela jsem.

Dana (Čt, 4. 9. 2014 - 15:09)

Dobrý den, prosím vás,...Ahoj,pořád máš pocity jakoby neskutečna..? Že máš pocit jako by okolí nebylo ani skutečné,je to takový zvlastni pocit,těžko se popisuje..? Zlepšilo se ti to ..?

Monika Srpková (Pá, 27. 6. 2014 - 18:06)

Jde Hanačka po city,
má...Globální oteplování!!!!

Monika Srpková (Pá, 27. 6. 2014 - 18:06)

Jde Hanačka po city,
má...Globální oteplování!!!!

Odpověď (Út, 8. 4. 2014 - 02:04)

Zdravím.Mám skoro to samé...Existuje řešení, které naše zdravotnictví samozřejmě nezná. Rozhodně "léky" prospívají jen ziskuchtivosti farmac. průmyslu. Napište [email protected]

Petra (Ne, 6. 4. 2014 - 10:04)

Dobrý den,také mám tyto pocity nereálna,takovéto no...nevím jak to popsat divno v hlavě,silné úzkosti,pocit jako bych měla zešílet,pořás se třesu.Když jsem zkusila antidepresiva,bylo mi po nich ještě hůře,všechno se prohloubilo,nevím co se sebou.Ted zkoušim také to magnézko s vit.B6 a Korolen od energy,někdy rybí tuk...Nejhorší je to v noci,když mě to vzbudí a já nevim co se děje,prostě nejhorší jsou ty pocity na zešílení,máte to někdo?

Simona (Pá, 28. 3. 2014 - 11:03)

Dobrý den, prosím vás,...Dobrý den, já mám úplně to samé momentálně co Vy. Jak jste teď na tom, a jak jste to vyřešila? Děkuji :)

Peta (Pá, 26. 11. 2010 - 19:11)

Jo a jeste chci napsat lek pomuze, protoze psychicky si reknete jo mam lek bude to uz vpohode ale nepomuze vam lek pomuze vam psychika !!

Peta (Pá, 26. 11. 2010 - 19:11)

Ahoj mam uplne to same a nemusite se bat je to jen vaze psychicke vnimani je to sice hrozny pocit a lek ?? Staci myslet opravdu pozitivne a nevsimat si tech pocitu !!! nemyslet na ne !! to je dulezite JEDNOu ty pocity odejdou pocase uvidite ja jsem se ztoho dostal

HONZÍK (Ne, 29. 8. 2010 - 17:08)

Dobrý den, prosím vás,...Hele ja to mam taky ale už jse mi to zlepšilo myslim že je to jenom tou pubertou nedelej si stim hlavu ja to mam ale když s nekym mluvim nebo na neco koukam tak mi to příde jako kdybych to proste nebyl ja ____:::::____:::_____::::___..TY SI STIM NIC NEDELALA

Reklama

Přidat komentář