Reklama

Tresty v práci

jarda (Po, 28. 8. 2006 - 12:08)

No já si myslím, že v některých vyjímečných případech je lepší tělesný trest než například policajti. Pokud někdo něco v práci ukradne a přijde se na to, tak co je lepší, pár na zadek nebo policajti a problémy se soudy a už to jde s Tebou celý život. A po pár přes zadnici si to už určitě rozmyslí a příště nebude krást.'

Zdenka (Ne, 27. 8. 2006 - 16:08)

Mě se něco podobného stalo, když jsem hned po škole nastoupila. Naše vedoucí nás trestala umělohmotným pravítkem přes ruce. Bylo nás několik holek pod ní v účtárně. Nebolelo to moc, ale spíš to bylo o studu, že člověk udělal chybu a hned za ni dostal. O moc víc jsme se pak všechny snažily aby k tomu už nedošlo. Bylo to, ale asi před 30 lety a to bylo možné všechno.'

Marek (Pá, 11. 8. 2006 - 18:08)

U nas se to muze stat jedine kdyz je sef/ka
uchyl a nevim, jestli se to vubec nekdy stalo. V jistych asijskych zemich je to ale dost bezny. Znam pripad ceskyho kluka, kterej se tam toulal a kdyz mu dosly penize, tak nakej cas pracoval nacerno samoobsluze. Nekolikrat, kdyz neco udelal spatne, tak dostal na zadek. Nebylo to ale zas tak zly, vydelal si, coz mu umoznilo si tam prodlouzit pobyt, tak to par tydnu toleroval.

Petr (Pá, 11. 8. 2006 - 14:08)

No přesně tak :-)))'

pipi (Čt, 10. 8. 2006 - 21:08)

Tak tak Petře. A pak by jí seřezali zadek společně manažer s její šéfovou za účasti všech kolegyň a kolegů pro výstrahu.'

Petr (Čt, 10. 8. 2006 - 09:08)

No to se mi nechce věřit, že by si to někdo dovolil. Normálně bych ji bonznul u nejvyššího vedení.'

Magdaléna (Út, 8. 8. 2006 - 12:08)

Mirko,no to si snad děláš srandu,to si nesmí v žádném případě dovolit!!!!To je pěkná,zakomplexovaná kráva.Jestli na tebe sáhné,tak jí nakopej zadek.Držím palce.Pa.'

Tom (Út, 8. 8. 2006 - 10:08)

No to si v žádném případě tvoje vedoucí nemůže dovolit. Já jsem podobnou narážku zažil po nástupu do svého prvního zaměstnání jako absolvent. Schodou okolností taky šéfová mi řekla že doufá že budu sekat dobrotu jinak že mi klidně seřeže holej zadek. Samozřejmě to řekla ze srandy a celou dobu co jsem tam působil se mě ani nedotkla. Být tebou Mirko zvažoval bych nějakou právní pomoc.'

Mirka (Po, 7. 8. 2006 - 12:08)

Nedávno jsem začala pracovat v jednom hypermarketu a jsem šokována chováním mé šéfové. Už jsem od ní dostala několikrát napohlavkováno a mám slíbené na zadek. Myslela jsem, že je to legrace, ale kámoška už prý od ní dostala a musela si stáhnout i kalhoty. Odcházet zatím nechci protože tu jiná práce není. Co si o tom myslíte případně máte někdo podobné zkušenosti s chováním vedoucích v práci?'

Eva (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Náš stát nepotřebuje policii protože máme novináře.

Eva (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Náš stát nepotřebuje policii protože máme novináře.

Eva (So, 27. 2. 2021 - 13:02)

Náš stát nepotřebuje policii protože máme novináře.

Jakub (Čt, 20. 6. 2019 - 13:06)

No, ono to nebude tak žhavé. Jsem lékař a specializuji se na oběhové poruchy. Zadnice je sval a ten se obtížněji prokrvuje. Mechanický tlak může mít pozitivní dopady. Vedoucí by si to neměla dovolit ze společenského a sociokulturního hlediska, ale pokud se jedná o výprask jako takový, mohu jen souhlasit.

Věra (Ne, 10. 3. 2019 - 09:03)

Taky jenu takovou zkušenost. Mojí chybou jsme ztratili jednoho zákazníka. Majitelka firmy a šéfová si mně zavolala s tím, že mně potrestá aby se to už neopakovalo. Dala mi vybrat peníze dolů na půl roku nebo nasekat zadek. Vybrala jsem si nasekat, protože půl roku bez peněz je moc. Naštěstí to nebylo úplně na holou prcinu, musela jsem si jen vyhrnout sukni a kalhotky mi nestáhla. Ale i tak to byl mazec našvihala mi plastovou tyčkou, že jsem si i trochu povrnkala do kalhotek. Všimla si toho a poslala mně na WC. Výprask tím skončil. Doufám, že už se to nebude nikdy opakovat.

Gabča (Po, 11. 3. 2019 - 07:03)

ahojky, no u nás v práci se přesně tohle děje často. Za takovou chybu se chodí k šéfce do kanceláře. A pak klasika buď peníze z výplaty dolů (většinou 1-5 tis) nebo sekec na prdel. Bohužel tedy přes holou. Já si vybrala vždy sekec a co vím, tak kolegyně taky. Bolí to šíleně a šlisy od rákosky mívám i 4 dny pak.

Iveta (Po, 11. 3. 2019 - 14:03)

Já pracuji u své matky v právnické kanceláří. Ohnutá přes stůl jsem každý druhý den a slíznu 5-10 švihanců po holé prdeli klackem ...

Reklama

Přidat komentář