Reklama

Submukózní myom - alternativní léčba

bela (Po, 5. 8. 2013 - 23:08)

Dobrý den.Bohužel musím...tak koukám,že jsem to odeslala čtyřikrát,chybička se vloudila :-D

bela (Po, 5. 8. 2013 - 23:08)

Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.

bela (Po, 5. 8. 2013 - 23:08)

Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.

bela (Po, 5. 8. 2013 - 23:08)

Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.

bela (Po, 5. 8. 2013 - 23:08)

Plně potvrzuji tento názor,...Dobrý den.Bohužel musím souhlasit.Já dokonce říkala,že ještě dítě chci a stejně se myom jen hlídal až narostl na 10 cm.Pak vám akorát chtějí odstranit celou dělohu.A když jsem se zeptala proč se neodstraní myom když je malý,tak mi bylo řečeno,že by museli operovat každou druhou ženu.Dojela jsem si do Prahy a tam vám odstraní Myom ikdyž je malý.Na operaci bych měla jít na podzim,zatím užívám Esmyu,po prvním měsíci užívání mám myom 8cm.

Jana (Út, 21. 5. 2013 - 12:05)

Moje máma byla na hysterektomii a domů se již nevrátila. byla zdravá, ale doktoři si to nejspíše neohlídali. Nechci strašit, ale upozornit, že vždy to sebou nese nějaké riziko..

Janas (Po, 28. 4. 2014 - 20:04)

Taky mám myom, Před půl rokem měřil 2cm. chodím na pravidelné kontroly. Najednou mi začaly panické stavy a strašně deprese a myom se tím asi zvětšil o 4 cm. Takže mi doktor řekl,že mám počítat s operačním zákrokem na odstranění myomu, ale mám zase dojít za půl roku na kontrolu. Nemám totiž žádné problémy. Ale asi je pravda, že ze stresu se rozpohybují všeliaké ty nemoci.

Bobi (Út, 18. 3. 2014 - 22:03)

Nyní už taky vím, že je třeba se ptát a ptát se.Mudr. jen myom přeměřil, ale nic mi neřekl a já si říkala fajň tak je to v pořádku, až mi jednou řekl, že musím na operaci, cca 2roky od zjištění myomu který byl malinký.Řekl, že má kolem 7cm.Snažila jsem se otěhotnět 1,5roku, ale marně :-(. Tak se mi to nezdálo a snažila jsem se zjistit jiné varianty, možnosti zmenšení atd... ale když jsem přišla pro radu do jiné ordinace Mudr. mi sdělil, že mám myomy dva ( původní Mudr, něco viděl, ale říkal si,že to je asi nahromaděná stolice)a řekl mi vše narovinu, že je možné,že přijdu o vaječník,že jej nevidí,takže může být zasažen, pak že operace je nutná, ale že by neotálel, aby se to nezvrtlo do zhoubného nádoru.Tak jsem šla hned do nemocnice, udělali mi CT a další vyšetření a za 2dny operace.Měřily 10cm a byli nezhoubné, mazec,nechápu kde se tam vlezli, naštěstí mi nic nemuseli vzít, jen ty 2myomy na stopce.Našli, ale další 2 na děloze, 2cm a 2,5cm ty tam nechali, aby se nezasahovalo do dělohy při šití.Tak se te´d dát dokupy a pokusit se znova otěhotnět asi po 2-3měs.Pokusím se omezit mléčnou a živočišnou stravu a uvidíme, snad se to zastaví.

bela (Pá, 21. 9. 2012 - 21:09)

Nechala jsem si odstrani 2......a kde vám to dělali? Mě všude odmítli, berou prý jen ženy, které se pokoušejí o těhotenství.

bela (Pá, 21. 9. 2012 - 21:09)

Souhlasím s Vámi. Děloha...Plně potvrzuji tento názor, že žena, která se blíží čtyřicítce a již měla děti, dostane od gynekologa jedinou radu - hysterektomii. Když jsem se jednoho slovutného lékaře, který zde provozuje dokonce stránky o myomech, ptala, proč u nás chodí na hysterektomii 35 leté ženy, zatímco na Západě zachraňují plodnost padesátkám, dostala jsem rozčílenou odpověď: to bysme to dopracovali, kdyby si tu každá poroučela operovat myomy! Moje kamarádka šla na operaci, a když ji uspali, vzali jí celou dělohu a řekli, že už se s tím nic nedalo dělat. Ztloustla o 15 kilo, bere doživotně hormony a má předčasné klimakterium ve 40 letech.

adina (Po, 27. 8. 2012 - 14:08)

Pan Müller pouze sáhnul...Souhlasím s Vámi. Děloha není jen vak na dítě,ale lékaři to všem ženám namlouvají.V mém případě jich bylo několik.Zkouším alter. metody, střídavě úspěšně.Žena, když už má 2 děti nebo je jí nad 40, je pro gynekology nezajímavá a jiné metody kromě hysterektomie nedoporučí. Ona totiž hysterektomie je pro naše zdravotnictví nejméně finančně náročná. Co na tom, že jste si platili celý život pojištění, vy už přece dělohu nepotřebujete.Mně přijde hysterektomie v našem století řešení jako ,,Za krále Klacka"

Renáta (St, 25. 4. 2012 - 11:04)

Nechala jsem si odstrani 2 myomy o velikosti 5CM A 6CM v roce 2009 na vajecniku a mimo delohu laparoskopicky.Vse dopadlo dobre.Letos mi od lonska 1 myom narostl na 8CM. Podstoupila jsem operaci nebot na laparoskopicky uz byl velky tak ze mam 10 stehu uz vytahlych a su uz 2 den po propusteni doma z nemocnice.Myom vazil 220g a mel 8CM. Jsem v poradku a vse mi zustalo pouze myom mi byl odstranen. Neni nad odstraneni a mit klidnou hlavu.Ted se budu 6 tydnu zotavovat a dekuji primarovi T.Kopeckemu ktery me podruhe operoval.Jsem ted klidna s spokojena.

Misa (Čt, 5. 4. 2012 - 11:04)

jsou příliš drahé,...Taky mam myom na deloze.Ale jak bych mohla si nechat dat pryc delohu kdyz chci mit dite?!Tak jak se ho tedy zbavit?

Eda (St, 9. 11. 2011 - 06:11)

Na myomy je česnek.Pak mizí...Dobrý den. Ne měl by jste více informací na léčbu Myomu pomoci česneku?
Děkuji [email protected]

Tomáš Müller (Čt, 6. 10. 2011 - 00:10)

Pan Müller pouze sáhnul hluboko do peněženky a ověřil si účinnost těchto preparátů.Než něco hloupě odsoudíte,tak si to před tím prověřte,chytrý člověče.Nemám ve zvyku klamat lidi.Názor vyjmout dělohu,o které nějaký další chytrý člověk hovoří pouze jako o vaku na děti,aniž bychom se před tím alespoň pokusili o šetrnější řešení,to je jen ukázka omezenosti Vašeho myšlení a ukázka Vaší pýchy.Já to zkusil a jsem moc rád že to vyšlo.Takže se Vašemu chytráctví můžu jen zasmát.

preparáty Tians (So, 1. 10. 2011 - 17:10)

jsou příliš drahé, běžně se nedají koupit, a pan Muller tu dělá propagaci nějaké firmě za peníze. Takže nevěřit. Jediné NEJLEVNĚJŠÍ A NEJÚČINNĚJŠÍ ŘEŠENÍ U MYOMU KTERÝ OHROŽUJE A UTLAČUJE VNITŘNÍ ORGÁNY, JE CHIRURGICKÉ ODNĚTÍ DĚLOHY /ZADARMO VE KTERÉKOLI NEMOCNICI/ bez dalšího rizika ohrožení života!!!!!!!!!!!!!

Myom (So, 1. 10. 2011 - 17:10)

Jediné řešení bez rizika že vám proroste myom do střeva a břišní dutiny, je operativní odstranění dělohy. Nedá se svítit. Má to i pozitiva - už nebudete menstruovat, nebo´t děloha je jen vak na děti. Neslouží k ničemu jinému, a jde se bez ní v pohodě obejít.

jarka (Čt, 31. 10. 2019 - 15:10)

Děloha je dar od boha a jejím domovem je ženské tělo.Jsem žena a svoji dělohu,vaječníky i menstruační chvíle mám ráda.Jsem žena.NEJSEM KLOKAN

Tomáš Müller (So, 1. 10. 2011 - 16:10)

Pro všechny,které trápí...Mohu potvrdit,že po půlroční léčbě preparáty Tianshi se myom u mojí přítelkyně zmenšil.Je to drahá léčba,ale investice do zdraví určitě za to stojí.Také jsem si všiml,že ženy s myomem,které jsem znal,v sobě často dusily emoce,vůči svému partnerovi.Myslím, že toto se na vzniku myomů významě podílí.

Pavel (Čt, 8. 9. 2011 - 07:09)

Na myomy je česnek.Pak mizí jak jarní sníh.Více stahuj ulož to Rapidshare pod lékaři a NWO a pro pohlazení duše krajanka.

Reklama

Přidat komentář