Reklama

2.míza u muže

pro Pajku (Po, 2. 2. 2009 - 10:02)

tak to znam taky, jsme spolu 20let a mame oba 40let,no a pak je snad nejhorší, že až už mame kde a čas, tak nechtějí děti spát a to už pak přejde

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)

ty debile, fakt k tématu!!!!

Návštěvník (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta

Pajka (Po, 2. 2. 2009 - 09:02)

Já si myslím, že po té 40 a 50 se jedná spíš o třetí mízu.
Jsem s manželem 25 let a největší krize byla tak kolem 35 let. To byl pořád někde v trapu, ranní příchody nebo taky žádné příchody, nevrlý na dotazy, prostě klasika popisovaná v jiných příspěvcích. O jiné ženě v té době nevím, po ničem jsem nepátrala, ale myslím, že něco proběhlo. Také jsem si tím prošla, měla jsem docela divoké období, takže jsem měla jiné zájmy než řešit nějaké manželovo zálety.
Ted je vše v pohodě, dokonce jakýsi stav, jak ho popisuje Pepa, ale čekám na úder třetí mízy. Nebo možná už k tomu "vyblbnutí" došlo a bude klid... Neevím. Máte někdo stejnou zkušenost?

sly (Ne, 1. 2. 2009 - 16:02)

ano, musí spolu mluvit, ale když jeden nechce, tak se pak společná dobrá vůle hledá špatně. Když není dialog, jde to do kopru. U nás, aby měl manžel klid, tak v pravidelných intervalech říká to jsem čekal, nebo naopak nečekal, ahá, to jo, jo?, jejej, jak myslíš, taková ta univerzální citoslovce a pak se diví, že nic neví, že jsme se proti němu spikly. Neví, že syn začal kouřit, nevidí, že je syn závislý na PC, neví, že dcera má problémy v práci, neví, ani snad nechce vědět, co mě trápí, jak mi dopadla vyšetření u lékaře, mám velké zdravotní problémy a to mi řekl, že je to z toho, že se nemeju. Manžel je ve vedoucí funkci, ale chování má horší, než nevím kdo. Sám musí mít zájem, ale když není vůle, tak už se ani nesnažíme. Děti komunikují s tátou jen když něco potřebují, vím, že je to špatně, ale jsou již dospělé, tak už s tím nejde nic dělat. Hlavně žádný pozitivní cit, žádný zájem. Utekla bych za prvním vlídným slovem. Nejsem domovnice ani hospodyně, oba máme solidní práci, děti zaopatřené, co by nám chybělo? Ano, chybí zájem a ten koupit nejde a prosit o něj nebudu.

Otik (Ne, 1. 2. 2009 - 15:02)

No my jsme spolu krásných 25 let a vždy to bylo super.....v posledním roce,ale pozoruji,že si manželka rozumí vice s dcerou a synem........věci,které celý společny život tolerovala,mi nyni vyčitá..stačí málo a je vytočená celý den..nikdy bych ji neublížil ani slůvkem...miluji ji,ale mám pocit,že ji přestávám rozumět...mám chyby ,kterych se asi nedokážu zbavit....nikdy ji ,ale nevadili a ted ano...

Edita (Ne, 1. 2. 2009 - 14:02)

aktivní by měli být oba - jak ale být aktivní, když protějšek pořád heká, kde ho co bolí, jak je unavený a po večeři usíná u televize ? To by aktivita přestala bavit každou. Jsem na tom možná dost špatně - mám erotické sny a můj muž už v nich nevystupuje ... jeho únavu chápu, má náročnou práci. Já jsem z práce taky unavená a mám druhou směnu doma na rozdíl od něj. Ale proto ještě nechci skončit s tím hezkým, co sex bezesporu přináší. Nebo to mám ve čtyřiceti zabalit ? Tedy milostný život ? Chci ještě život vychutnávat, je tolik hezkých věcí, když je umíme hledat, trénovat skok do dřevěného spacáku obrazně se mi nechce - nechce se mi být stárnoucí, zapšklou fňuknou.

sly (Ne, 1. 2. 2009 - 14:02)

Manželku nepřinutíš k sexu tím, že se ubytuješ na netu. Zkus se věnovat manželce, žádné podlízání, ale aktivní zájem, maličkosti pro radost, úleva při péči o domácnost, fajn víkend. Muž by měl být CHLAP, nadhled a tak a ne využívat sil manželky k prezentaci mimo hnízdo.

k. (Ne, 1. 2. 2009 - 14:02)

U nás také skončil sex cca před rokem po zavedení internetu. Má to ale opačný důvod. Musím napsat, že jsem muž. Na netu jsem proto, že chci donutit manželku, aby se o sex začala zajímat. Asi jako většina žen stále čeká, že muž bude ten aktivní. Mě už to přestalo bavit a chci situaci otočit.
Není to případ i mnoho další žen, kteří si sem pořijdou postěžovat ?

Edita (Ne, 1. 2. 2009 - 14:02)

a u nás jsem na netu skončila já - únik z reality - protože ten můj v 45 letech jen kňourá o únavě a není s ním nic - ani sex ani zábava, ani společný koníček - on spí nebo čumí na sport a taky žije prací. A je z něj morous. Někdy otravný. Kde je ten fajn chlap, jak jsem ho znala - pryč v nenávratnu. Přišlo to dost brzy. Škoda. Někdy mám chuť ... no nic.

Návštěvník (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

[email protected] prosím napište rád Vás poznám

sly (Ne, 1. 2. 2009 - 13:02)

můj manžel také přešel do druhé puberty a snaží se držet krok s mladýma. Pak si 2 dny líže rány, není už žádný mladík. Doma si ničeho nevšimne, žije si pro svoje zájmy a pro svoje pohodlí. To jsme tedy dopadly

G (Ne, 1. 2. 2009 - 11:02)

TEN MŮJ HO OBJEVIL PŘED DVĚMA LETY A OD TÉ DOBY SI TO DĚLÁ SÁM S KRÁSNÝMI SLEČNAMI.TÍM TAKÉ SKONČIL NÁŠ SEX

Eva (Pá, 26. 10. 2012 - 14:10)

ano,to byl i můj...Tvůj příběh je i můj příběh - jak se máš nyní? Nepřilezl:

Láďa (Čt, 9. 8. 2007 - 17:08)

Mně je 42 let a ještě mně ani neopustila první míza. A hnedtak mně neopustí.

jurass (Čt, 9. 8. 2007 - 12:08)

Pokud někdo z manželů ztrácí biologicky zájem o sex , je to problém a trpí tím ten druhý, i když se mají rádi.
Pak se může stát že o něm okolí řekne něco ošklivého , ale co má dělat , když má na sex ještě chuť. Třeba druhá míza.
Mě třeba milování moc chutná , i když by někdo z mladších řekl " vrať se do hrobu " !
Průser je , že pracovat můžu do 65let , ale všeobecné mínění o starších lidech je , že už nesexují. Já jsem si to taky ve 20ti myslel.
A navíc s přibývajícím věkem mám rád alternativní metody milování.

manželka 36 let (Čt, 9. 8. 2007 - 11:08)

Je super když chlap prohlásí, že druhou mízu prožívá ze svou zákonitou manželkou a nic si nepotřebuje dokazovat mimo domv. Jen víc takových mužů a přeji jim super manželky.
Ps. mě to teprve čeká :-), doufám , že to bude v pohodě

Slávek (St, 8. 8. 2007 - 19:08)

Brzy oslavím padesátku spolu s manželkou. Slavíme tak vlastně stovku. Byla by to také nádhera, jenže ona sekla se sexem. Trvá to už déle, říká že uuž to v jejím věku nemohu chtít, bolí jí to a o chuti se nedá mluvit. Je mi, jako bych umřel. Jestli budu žít ještě 20let, tak se 20 let budu trápit s tím že mi chybí milování
james50"seznam.cz

JOHANZ (Po, 18. 12. 2006 - 09:12)

JSEM S ŽENOU 35 LET A NĚKDY JE TO FAKT K ZBLÁZNĚNÍ...POŘÁD CHCE ABYCH SI UKLÍZEL VE SVÉM POKOJÍKU(PRACOVNĚ)VADÍ JI NA ZEMI PONOŠKY A SLUPKA OD BANÁNU....UŽ JSEM JI ZAKÁZAL VSTUP DO TĚCH MÝCH 3X3 PROTOŽE JENOM PROJDE A JÁ NIC NENAJDU....JINAK MILOVÁNÍ OK JEN UŽ TO NENÍ TAK VÁŠNIVE JAKO ZA MLADA....

PRO XY
VŠECHNO ZLE JE K NĚČEMU DOBRÉ VŠUDE JE PLNO DOBRÝCH MUŽŮ JEN ŽIVOT JE KRÁTKÝ....

xy (Po, 18. 12. 2006 - 07:12)

dovolím si přidat trochu jiný přspěvek a zkušenost s druhou mízou mého muže.Byli jsme spolu 13 letkdyž mu v jeho témeř 40ti došlo, že nic nezažil a že mu utíká život/tohle pořád hlásal/ začal se doma hrozně nudit, začal chodit do restaurací a vracet se ráno, s tím, že já sem s ním nesměla a taky sem se nesmela ptát kam jde a kdy příjde a hlavně mi najednou nebylo nic do toho s kým chodí do rána pryč. Ačkoli sem,ať to zní jakkoli nadoukaně? atraktivní a hezká štíhlá žena, bylo mi to houby platné. Jednoho dne se odstehoval k dívce které bylo o 17 let méne než mě a on by jí mohl dělat tatínka. Vzal sebou všechny naše uspory a obě auta a nechal mi nehoráznou hypotéku na domě, který jsme spolu pořídili/splácet ho budu ještě 21 let/. Je fuč a moje zoufalstv je jim v jejich íbánkách směšné. Takže i takhle může vypadat druhá míza. Ztímco já sem s ním dřela našel si on nezamestnanou zlatokopku, která jak sám neveděl je tak temperamentní nebot její matka je čistokrevná cikánka. Budiž mu přáno, tenhle přbeh je už 7 měsíců za mnou a já si užívám svobody a volnosti a konečně se i já rozhlížím mezi volnými muži v mém okolí a musím říct, že to je krásné, to znovu namlouvání a lichotky a nadbíhání a dárečky a nové mazlení. Někdy je všechno zlé k něčemu dobré a příběh, který špatně začal možná krásně dopadne. Jsem dneska vděčná svému nezodpovednému manželovi,kterému se přesunul rozum do kalhot, dal mi totiž to nejdražší, svobodu. Málem sem zapoměla jak chutná. I můj bývaý byl totiž roztomilý dva roky, pak se zněj stal despota a uzurpátor, který koukal jen co bude k večeři a jestli má na kanapy dost "bulánků":-)))))) holky, hlavu vzůru, které potkalo to co mne. I to může být dar...

Reklama

Přidat komentář