Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Jan (So, 27. 10. 2012 - 09:10)

Ahoj,zajem bych mela..Uz...Baro pokud maš zajem o darce sperma napiš na [email protected]

Michal (So, 27. 10. 2012 - 09:10)

Daruju vlastni sperma.Velmi rad oplodnim holku pani lesbicky par, neplodny par.Info na [email protected] Pouze Praha a okoli.

karel (So, 27. 10. 2012 - 01:10)

Bara

Chceš othotnět po sexu?

Bara (Pá, 26. 10. 2012 - 23:10)

nabizim darcostvi spermatu...Ahoj,zajem bych mela..Uz jedno dite mam,jsou ji tri roky.Strasne bych jsi prala druhe dite.Jake jsou tve pozadavky?Bara 28let

max (Ne, 14. 10. 2012 - 18:10)

nabizim darcostvi spermatu jestli bude mit nejaka zena zajem at napise

alfa (Čt, 20. 9. 2012 - 14:09)

Chtěla oplodnit...

Seznámili jsme se na netu a poslala mi fotečku. O něco starší,hezká,us­měvavá,prsatá,a­le o sobě nepsala pořád nic.Naopak chtěla vědět,co mám za školy,jaké rodiče,jak jsou staří,v kolika zemřeli prarodiče,jestli v rodině byly nějaké nemoci…Už mě to skoro přestalo bavit,když mi pak najednou napsala: Víš,chtěla bych,abys mě oplodnil,chtěla bych s tebou dítě…

Navrhla setkání v jednom penziónu kousek od mého města. S tím,že jím mám říkat třeba Radka,že se vůbec na nic kolem ní nemám vyptávat,ani nepátrat,které auto je její a odkud přijela. Že netouží po dlouhých hrátkách a stačí,když to co nejdřív do ní všecko dám a zase odjedu. A tak jsme se o víkendu setkali. Byla hezká skoro jako na fotečkách,které mi poslala. Oblečená byla svůdně,hluboký výstřih bez podprsenky,kratičké šatečky a vykukující krajková růžová tanga. I stehna měla nádherná. Šatečky povytáhla a zeptala se-líbím se ti jako žena ? Chtěla bych,aby ses hodně vzrušil. Dali jsme si večeři a vínko odmítla,protože chtěla,aby dítě,které mělo z našeho milování vzejít,bylo úplně zdravé. Pak jsme skončili na pokoji.

Zhasla,svlékla se a lehla si na postel. No přece se jenom tak nesvléknu,nezasunu do ní penis a nevystříkám se,řekl jsem si a začal jsem ji něžně líbat. Na rty,na prsa,na bradavky a pak na bříško a na kundičku. Měla ji čerstvě vyholenou a vonící. Zpočátku se bránila,ale pak začala vzdychat a když jsem líbal její vagínku,okamžitě vytekla,protože byla zřejmě moc nadržená. Lízal jsem její poštěváček a jazykem zajížděl pořád hlouběji a hlouběji,až se začala ne chvět,ale přímo třást,opětovala moje líbání,tiskla se ke mě,roztáhla nohy a dala je,co nejvýš mohla. Několikrát jsem jí ještě přejel penisem po pyscích a pak jsem ho do ní zasunul. Málem se z toho zalkla a lapala po dechu a tak jsem nespěchal.Nechal jsem ji vzpamatovat a pak jsem se s ní začal milovat. Křičela a házela sebou,až jsem málem vyklouzl ven a velmi rychle došla k orgazmu. Nenechal jsem ji být a pokračoval jsem v jízdě do ní i ven,líbal jsem ji a rukou jsem laskal prsa. Zakrátko se udělala a unaveně se sesypala. Já jsem ji chtěl co nejvíc uspokojit,aby na to oplodňování měla hezké vzpomínky a tak jsem se držel až do teď. Teď jsem ale do ní zajel až nadoraz,počkal jsem,až co nejvíc roztáhla nohy a pak jsem do ní začal stříkat…

Hladil jsem jí kundičku a cítil jsem,jak z ní vytékají moje výstřiky a její šťáva. Chvíli jsme odpočívali a pak jsem s ní začal znovu mazlit. Už se nebránila,začala si to vychutnávat a stala se z ní úplná křičící divoška. Zase jsem ji jednou udělal a pak jsem počkal,až jí to začalo přicházet znovu. Pak jsme došli orgazmu společně,jenomže tentokrát jsem jí to do vagínky nenastříkal naráz,ale postupně při milovacích pohybech. Co zasunutí,to výstřik,penis klouzal v tom bohatství do ní a z ní,až už jsem zatím neměl co stříkat.Usnuli jsme,ale do rána jsme si to ještě zopakovali.

Ráno byla jako vyměněná,měla krásnou zdravou barvu,pevnější prsa a nádherné oči. Posnídali jsme a řekla,že to byl nádherný zážitek. A kdy si to zopakujeme ?,zeptal jsem se. Chvíli se na mě dívala a pak zaraženě řekla: Už mi nevolej,ta SIMka v mém mobilu byla jenom pro tebe a teď už tam mám zase svoji.A nechme to tak,jak to je. Jenom kdybych po té krásné noci neotěhotněla,tak ti určitě zavolám znovu. Když jsem odjížděl,vášnivě mě políbila,obja­la,rozplakala se a rychle se otočila a odešla… Moc fantasticky jsem se s ní pomiloval,ale při jízdě domů mi bylo smutno…snad ještě někdy zavoláš,slečno nebo paní,vdaná,nebo svobodná,která si říkáš Raděnko…

Medvidekpu (Čt, 20. 9. 2012 - 14:09)

dokáži darovat sperma i celkem "vážně".

Michal (Čt, 20. 9. 2012 - 14:09)

Nabízím dárcovstvi spermatu,bez jakýchkoliv nároků/včetně finančních/ případné odpovědi na mail. [email protected]

max (Út, 18. 9. 2012 - 02:09)

Ahoj Jano rad bych ti pomohl jsem mlady zdravy muz jen bych rad vedel odkud si kdyz chceš abych dojiždel za tebou ozvi se

petr (Pá, 7. 9. 2012 - 01:09)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...ahoj.Pokad Váš zajem o sperma stále trvá,tak se ozvete na [email protected] a mužem se za fin.,odmenu dohodnout.

petr (Pá, 7. 9. 2012 - 01:09)

Jano, tak to asi neuspěješ,...ahoj jani.POkad potřebuješ sperma ,tak ti ho daruji za fin.,odmenu a ne za sex...pokad máš zájem ozvi se na email [email protected]

Jana (So, 1. 9. 2012 - 09:09)

Touto cestou hledáme zdravého dárce. Bez jakýchkoliv nároků na dítě, zápisu do RL a financí. I pro opakované setkání v případě neúspěchu, někdo komu by nevadilo dojíždět za námi. Jen formou stříkačky.
[email protected]

Zdeněk Vašíček (St, 1. 3. 2023 - 05:03)

Dobrý den zaujal mě váš inzerát

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 00:03)

Zaujal Tebe nebo Tvýho ptáka.
Další co by si rád zašukal s cizí ženou.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 18:03)

Hledat dárce spermatu přes inzerát je klesnutí až na samotné dno.

Kubíček (Út, 24. 7. 2012 - 13:07)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Dobrý den,stále platí váš inzerát že hledáte dárce spermatu? Děkuji Kubíček

Sem píšou snad (Út, 24. 7. 2012 - 10:07)

Ahoj Katko, jsem uznán...Katka psala před 6roky a oni odpovídají ....možná má dvojčata ? :-)))

Ivana (Po, 23. 7. 2012 - 18:07)

Ahoj nasel by su tu nekdo kdo by lesb.paru daroval sperma?Stredocesky kraj prosim [email protected]

Honza (So, 7. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj uz se vam povedlo otěhotnět?

Karel (Po, 9. 7. 2012 - 14:07)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Ahoj Katko, jsem uznán možným dárcem spermatu na klinice a jsem ověřen i co se týče pohlavních nemocí. Pokud je to možné, pošlete na [email protected] email s kontaktem, a já se ozvu, jsem běloch, SŠ s maturitou, a ostatní uvidíte. JE mi 32 let. Mám rodinu a zdravé dítě. Věřím v serióznost, a jste-li někde od Liberce nebo jste schopní dorazit sem, nároky na odměnu si dělat nebudu.

Reklama

Přidat komentář