9574 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Domácí trestní (anonym)
1. Trestem se rozumí výprask. 2. Výprask se provádí vždy na holý zadek provinilce. 3. Provinilec si na vyzvání obnaží svůj zadek. 4. Provinilec má při výkonu trestu nahý buď jen zadek nebo je svlečen od pasu dolů, případně je úplně nahý. 5. Trestaný drží danou polohu po celou dobu vykonávání trestu. Pokud tomu tak není, je připoután. 6. Křik a pláč trestaného není důvodem k předčasnému ukončení trestu. 7. Základním výměrem trestu je 25 ran, přičemž podle uvážení trestajícího může být zvýšen až na dvojnásobek. 8. Výprask je vykonán trestním předmětem podle volby trestajícího (ruka, vařečka, pásek, rákoska atd.) 9. Po vykonání trestu provinilec poděkuje za péči a starostlivost trestajícímu. Trestající může provinilci utřít slzy kapesníkem. 10. Po výprasku je provinilec buď propuštěn nebo poslán na hanbu, kde klečí či stojí po určenou dobu (minimálně 15 minut, maximálně hodinu). 11. Výprask je proveden i za přítomnosti třetí osoby (třetích osob), která (které) může (mohou) přihlížet. I za této situace musí provinilec nastavit svůj holý zadek nebo být úplně nahý.
29. Srpen 2017 - 10:12
Beta 10 (anonym)
1. Trestem se rozumí...Odkud to je převzaté? Kdo to vymyslel?
30. Srpen 2017 - 23:36
tvl (anonym)
Zase jste dostali vycházky, už to vypadalo, že je s vama pokoj a zase nic.
31. Srpen 2017 - 7:08
otin (anonym)
Zase jste dostali vycházky,...S tim nic nenadelas
5. Září 2017 - 22:13
Marijánek (anonym)
Pokecá nějáká holka o výprasku a po seznámení třeba i něco více.Napiš na marian.d@post.cz
6. Září 2017 - 10:19
Káťs (anonym)
Nelíbí se mi výchova dnešních dětí. Když my jsme něco provedli, tak jsme dostali pár řemenem a bylo. Dneska rodiče od této výchovy už upustili a raději jim všechno dovolí a potom si stěžují, že své dítě nezvládají. Neříkám, že jsou takové všechny děti, ale v rodině to tak je. A jak vám se líbí dnešní výchova?
12. Září 2017 - 13:52
Káťa (anonym)
Dobrý den, Je mi 10 let a...Milá Lucko, jestli je to pravda, tak s těmi jelity je to přehnané, ale maminka to s tebou myslí dobře. Dříve tyhle tresty byly normální i já jsem jako dítě dostávala, ale řemenem a žiju, nezabilo mě to. Prostě když víš, že něco nemáš dělat a děláš to, musíš za to nést určité následky. Alespoň máš poučení pro příště. Ale zbít tě až do jelit nebo modřin je už přehnané.
12. Září 2017 - 14:03
Petra (anonym)
Milá Lucko, jestli je to...ahoj Káťo, no, malinko bych ti odporovala s těmi jelity a modřinami. Já dostávala od mamky na holý zadek taky. Většinou vařechou nebo druhým koncem plácačky. Většinou klasických pětadvacet. A jelita nebo modřiny, ty byly na zadku vždy, to sand ani jinak nejde, ne?
14. Září 2017 - 7:09
Martina (anonym)
Nelíbí se mi výchova...Nemám ráda tělesné tresty, ale též neuznávám úplně volnou výchovu. Někdy to jde až do extrémů. Tuhle jsem se zapojila v jedné skupině do debaty, kdy si matky přitakávaly v názoru, že dítě má mít úplnou svobodu, že prostě ono vnímá svět jinak než dospělí a že si prostě chce stále hrát a ne někam chodit (do školy, na úřady, jet na návštěvu atd.) a že rodiče by ho měli respektovat. Tak to už mi přišlo úplně na hlavu, nevím, jak bychom jako rodina fungovali, kdyby jsme čekali, až dítě někam samo bude chtít jít a vždy čekali, až jemu se bude chtít jíst, vstávat atd. Ty matky snad žijí úplně v jiné realitě a nemají opravdu nic jiného na práci než vycházet vstříc svému dítěti. Mají teorii, že jednou dítě samo dospěje k tomu, že se musí v něčem přizpůsobit i svému okolí, ale chtějí tomu nechat čas, než k tomu dítě samo dospěje. No nevím, jak to do té doby chtějí přežít, ale vést diskuzi s nimi se moc nedalo.
14. Září 2017 - 8:14
M (anonym)
Zdravím, najde se žena která by chtěla dát na zadek mladému klukovi (21)? Sním o tom už asi deset let a rád bych to proměnil v realitu. Piš mi na email: throwmeaway@centrum.cz
27. Září 2017 - 13:35
ZDENĚK (anonym)
S názory na výprask souhlasím.I když děti nedostávají jako dříve ta tu a tam orčas nějaký ten vřpraask po tajnu dostanou.Asi tak před čtrnácti dny jsme byli s manželkou u jejich známých.Mají dvvš dcerky,ta starší té je deset a už je to rozumná slečna té mladší je sedm a je to pěkné číslo.Ráda se předvádí.Předváděla se a neposlouchala.Když už došla trpělivost manžel přítelkyně si ma zahradě utrhnul proutek a pořádně jí sešvihal nejdříve před kalhoty a protože se vztekala tak jí přidal pár na holou.Po výprasku na holou už se nevztekala ale v koutku potichu brečela a pak si šla lehnout chvilku vzlykala a potom usnula.Společně jsme zavzpomínali na naše výprasky.Já jsem si vzpomněl jak jsem ěel za školu s kamárádkou bylo to ve čtvrté třídě ,když jsem přišel domů byla u nás paní učitelka a já dostal pořádmě řemenem.
22. Říjen 2017 - 6:57
petr (anonym)
V době , kdy mi bylo asi 13 let , jsem opět něco provedl a dostal od matky na holou . při té ,,exekuci" jsem pocítil silnou erekci a vystříkl semeno matce na stehna . I když to bylo velmi vzrušující, od té doby jsem už výprask nedostal.
22. Říjen 2017 - 10:35
TOM (anonym)
V době , kdy mi bylo asi 13...Stalo se mi něco podobného ale nebylo to při výprasku od mojí mámy i když jsem dostával stejně jako ty přes koleno a na holou,tak mě to nevzrušovalo prostě to byla moje máma.Ale jednou doma u kamaráda to mi bylo taky asi třináct a něco jsme rozbili sklo ve dveřích do pokoje a málem nás to pořezalo.Jeho máma nás seřvala,poslala nás do kuchyně že až to uklidí tak se máme na něco připravit.To něco byl samozřejmě výprask.A když to jeho máma uklidila a v kuchyni s vařečkou v ruce řekla na holou a oba, tak mě začalo být nějak divně jako kdybych se na něco těšil ale přitom se toho bál takové vzrušení vůbec sem nevěděl co se se mnou děje.Hrozně sem se styděl ale zároven se mi to líbilo.Nejdřív dostal on pak já.Výprask pěkně štípal což bylo asi dobře protože to potlačilo moje vzrušení ne však na dlouho.Doma jsem si hned celou tu věc přehrával v hlavě koukal na svůj seřezaný zadek do zrcadla.Celé odpoledne jsem pak onanoval a pořád mi stál.Na holý zadek jsem dostal potom ještě mockrát ale vždy už jenom od mojí mámy.
24. Říjen 2017 - 15:33
Ludix 87 (anonym)
Stalo se mi něco podobného...No zajímavá vzpomínka matka kamaráda jo .Dotaz rozbrečel jsi se nikdy po výprasku .A kolik jsi vždy dostal nejvíc i rákoskou .Kolik ti je let . Dnes
25. Říjen 2017 - 3:01
TOM (anonym)
No zajímavá vzpomínka...Brečel jsem už při výprasku ale to asi každý.Kolik nejvíc to nevím u nás se to nepočítalo záleželo asi na tom když máma uznala že mám zadek dost zmalovanej.Rákoskou sem nedostával ale několikrát jako starší takovou plastovou tyčkou s ní to dost bolelo a na zadku dělala pěkný pruhy.
27. Říjen 2017 - 20:52
ZDENĚK (anonym)
Já jsem dostával pás,proutkem jen mimořádně,když jsen bylbit od mamky.Řemenem jsem dostal nejdříve asi tak deset šlehů přes kalhoty pak jsem si musel stáhnout kalhoty i trenky a dostal jsem 4 šlehy na holou.Při těch ranách na holou jsem brečel Horší než výprask ten nepříjemný pocit,když u výprasku návštěva nebo ,když jsem byl bit před pání učitelkou.
29. Říjen 2017 - 11:10
Lenka (anonym)
Brečel jsem už při...u nás se taky nepočítalo. Dostávala jsem vždy na holý zadek, takže bylo vidět, kdy už je zmalovaný dostatečně. Většinou mě ho máti seřazala druhým koncem lepačky nebo rákoskou.
8. Listopad 2017 - 8:31
Marijánek (anonym)
Lenko pokecáš.Napiš na marian.d@post.cz
8. Listopad 2017 - 15:55
Petra (anonym)
u nás se taky nepočítalo....Tak na mě byla mamka "hodná" Mohla jsem si totiž vybrat, čím mě seřeže holou prdel. Měla šuplík kde bylo pár "pomůcek"..
16. Listopad 2017 - 6:46
Aňulda (anonym)
Lucko, myslim, ze by jste si...Já mamce řekla když mi hrozila vejpraskem že je to týrání a že to je proti mezinárodním zákonům a mamka řekla: hele jestli budeš říkat tyhle věci ulomím tady prut a seřežu tě. Já sem zařvala že to je týrání a utekla jsem. Výprask sem nedostala.
3. Leden 2018 - 16:44
Feri (anonym)
Já mamce řekla když mi...To mi připomnělo jeden zážitek z plesu,kdy si táta přišel pro holku přímo na parket s prutem. Bylo to už vlastně po skončení a asi se jí nechtělo domů. A nejlepší bylo, jak byla připitá, jak si šlapala a zakopávala o šaty. Pak už bylo jen vidět, jak jí několikrát přetáhl, až se zkroutila a chytala se za prdel. Měla na sobě nějáký takovýhle http://www.svatba-saty.cz/spolecenske-saty?from=54#fotky
5. Leden 2018 - 20:36
Martina (anonym)
moje děti jsou tak vychovávány od pěti let. První výprask Gábiny a Zdeňka byl už poprvé dost brutální. První šel Zdeněk a musel na čtvercový stul. Měl ruce a nohy přivázané do čtverce takže byl vidět šourek a řitní otvor. Nejdřív dostal 25 ode mně vařečkou a pak od taťky 25 rákoskou. Pak mu musí dát Gábina 4 rány na řitní otvor. První ránu Pú předvedu já a pak musí sama. Když podruhé dostane na řiť občas nějaký výkal vytlačí. Pak jde Gábina. Je jí vidět řiť a rodidla. Je to to samé 25 vařečkou 25 rákoskou a 4+1 odemně a Zdeňka na řiť. Vždy se počurá a vypouští větry. Pak po sobě čelí nazí musí uklidit exkrementy a musí v zimě sedět 5 min. Ve sněhu nebo jim posypeme solí a pepřem zadek což je pálí. Pak musí jít hned spát. V sedm večer večeři a pak hned do postele i když je třeba sobota.
6. Leden 2018 - 18:32
Silona (anonym)
Výprask je naší každodenní metodou. Mus?m si lehnout na postel mamka zavolá mojí sestru a seřeže mě koženým tenkým vodítkem pro psa. Bolí to jak čert
6. Leden 2018 - 18:37
Petr (anonym)
moje děti jsou tak...kolik je jim teď let?
7. Leden 2018 - 8:00
Martina (anonym)
kolik je jim teď let?Zdeněk 11 a Gábina 13
7. Leden 2018 - 17:02
Alina (anonym)
Výprask je naší...no nevím jestli to máš lepší nebo ne ale já dostávám malým řetízkem taky pro psa. A dostávám jen já páč nemám sourozence ale nejhorší je to že mamka to někdy zveřejňuje na fejsbuk celé video jak mě řeže. Pak tam má komentáře tohoto typu: Co co? Zlobila holubička?, jen jí zřezej!
7. Leden 2018 - 17:08
Petr (anonym)
Zdeněk 11 a Gábina 13A jak probíhají výprasky teď?
7. Leden 2018 - 17:30
Martina (anonym)
A jak probíhají výprasky...Už ne tak drasticky. Řekla jsem si že to bylo trochu zvláštní seřezat pětileté dítě na prdel skoro 60 ran ale dostanou páskem ode mně vždy 20 ran. Už nejsou přivázaný ani nic
7. Leden 2018 - 19:47
Petr (anonym)
Už ne tak drasticky. Řekla...Nebojte se přidat a klidně to dělejte jako dřív
7. Leden 2018 - 19:56
Petr (anonym)
no nevím jestli to máš...Kolik je ti let?
7. Leden 2018 - 20:49

Stránky

Přidat komentář