Reklama

Výprask vařečkou

Danieli (Pá, 28. 6. 2013 - 16:06)

vysvědčení ze školy není jen vysvědčením dětí, ale částečně i vysvědčením tvého tatíčka a maminky. Zeptej se táty jaké měl vysvědčení on.
Jenda

Daniel (Pá, 28. 6. 2013 - 16:06)

Tak už je to za mnou sem teď na tabletu, protože mám zákaz na počítač. Vůbec se mi ze začátku nechtělo domů ale radši sem přišel. Hned co jsem přišel si mě taťka zavolal do obejváku a chtěl to vidět. Potom mi řek jestli vim co sme si řekli a poslal mě do pokoje. Nic nepomohlo ani moje sliby, že se zlepšim. Od včerejška tam vysel ten pásek fuj. Potom si šel sednout s tím páskem na postel a řek ať du k němu, já ale nešel a on se strašně rychle zvednul a chytnul mě vzadu za krkem a odtáhnul k posteli a zase si sednul. Ohnul si mě přes koleno a zahaknul mi nohy za druhou nohu, stáhl kalhoty slipy a už sekal jednu za druhou. Já tam křičel jak malý a hystericky brečel, ale nic nepomohlo. Dostal jsem něco přes 30 šlehů, bylo to snad to nejhorší co jsem kdy dostal. Potom mi vzal mobil a zakázal PC, na tablet ale zapomněl uff. Teď nemůžu ani sedět...

--- (Pá, 28. 6. 2013 - 12:06)

Tak už je to tady zejtra je...řekni tátovi že páskem se matyku nenaučíš a doufáš že tě má rád i se 4kama,že ho máš rád a ten pásek může váš vztah poničit

mladej, (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)

Tak už je to tady zejtra je...nebuď zvědavej, radši se lépe uč.

Daniel (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)

Tak už je to tady zejtra je vysvědčení! Sem v 7 třídě a vychází mi dvě 4 takže budu mít zadek samý pruh. Táta už mě na to upozorňoval ať se připravím na zejtra, že si to se mnou pořádně vyřídí a pověsil mi tu na židli ten jeho velkej pásek aby mě vynervoval. A je pravda,že to pomáhá už mám všude husinu. Je to pěknej voprus! Už se na to fakt těšim až přídu domu a sundám si kalhoty, táta si mě ohne přes koleno a zlinkuje mi pozadí do ruda. A to mě ještě upozorňoval, že to bude pořádně abych si to prej pořádně zapamatoval, takže fakt super...Zase si nesednu sakra! Jestli to přežiju, tak třeba napíšu.. A co vy, jak jste na tom? :D

elktro (Čt, 27. 6. 2013 - 15:06)

a co je s nima?

P Novák Tučapy (Pá, 11. 12. 2015 - 17:12)

To radši výprask vařečkou než cuchat cokla co zmokne. To je puch jak od ro puch. To se nedá.

Ariex (Pá, 11. 12. 2015 - 00:12)

Musím přiznat, že já...Pokud chceš (stejně tak kdokoliv jiný) pokecat o daném tématu či znát možnosi splnění svých představ, napiš na [email protected].

René (Pá, 4. 12. 2015 - 03:12)

byla by tu žena do 50let která by mě tělesně trestala?,chtěl bych si to znovu připomenout,[email protected]

lubik (Po, 30. 11. 2015 - 03:11)

Musím přiznat, že já...Ahoj radko napis mi na [email protected]

Radka (So, 28. 11. 2015 - 15:11)

Musím přiznat, že já nikdy od rodičů na zadek nedostala, ale chtěla bych zkusit jaké to je dostat pořádný výprask třeba i na holou.

Mirslav STINKA (St, 25. 11. 2015 - 20:11)

RAD DOSTVAM NA ZADEK MOC TO MILUJI MAM I CUTĚ KYŽDY DEN SEN ZE ŠTĚTI

jj (Út, 24. 11. 2015 - 17:11)

A ty?Ty sám nechceš...Abys nedostal ty ty kkte.

dick je dick (Út, 24. 11. 2015 - 17:11)

ještě doplněk pro Alenu....Jebat, vic a vic

markus (Čt, 29. 10. 2015 - 02:10)

24.10.2015 08:52 -...Počkej až ti bude 18 a pak se ozvi. Do té doby si hraj s panenkama a čti si Bravo.

Dobrý den, je m (So, 24. 10. 2015 - 08:10)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...24.10.2015 08:52 - holčička

je mi 11 let a už delší dobu surfuji po internet na takovýchto podobných stránkách. Umím psát a vím vše o tématice výprasky atd.. Nejlépe se mi přispívá kolem druhé ráno kdy jsem vždy online. Doma už výprasky nedostávám a tak bych chtěla najít někoho kdo by mi je dával.Tady tohle je bezpečný server a diskuze zde jsou v pořádku. Tak moc toužím poi výprasku nejlépe rákoskou na holou....

holčička (So, 24. 10. 2015 - 08:10)

je mi 11 let a už delší dobu surfuji po internet na takovýchto podobných stránkách. Umím psát a vím vše o tématice výprasky atd.. Nejlépe se mi přispívá kolem druhé ráno kdy jsem vždy online. Doma už výprasky nedostávám a tak bych chtěla najít někoho kdo by mi je dával.Tady tohle je bezpečný server a diskuze zde jsou v pořádku. Tak moc toužím poi výprasku nejlépe rákoskou na holou....

karel (Čt, 15. 8. 2019 - 11:08)

Ahoj,tak jestli chceš výprask na holou rákoskou,tak se ozvi na email:[email protected]

Hej! (Pá, 23. 10. 2015 - 16:10)

chce nějaka holka vyprask?...A ty?Ty sám nechceš nakládačku?

ftr (Čt, 22. 10. 2015 - 17:10)

Já sem právník a dávám svim dětem na zsdek ale ne vareckou ale rukou protože u vyprasku je hlavni celková bolest a nejlepší je na holou a nejlepší poloha je rukama se opřít o stůl a prehnout se tak mate jistotu ze to dítě duše bolet a mám i případy vyprasku mužů to sem napsat mate zájem

Reklama

Přidat komentář