Reklama

Výprask vařečkou

NV (So, 8. 12. 2012 - 14:12)

nezlobte se ale tohle je moc...Ixíku klid. Už se tím zabývá policie. A že si pisatel ve vazbě užije, na to vem jed.

pan ixík (So, 8. 12. 2012 - 13:12)

ale neříkám že souhlasím vychovávat děti bez výprasků a facek----někdo říká že bití pubertálníxch dětí na zadek a navíc na holou je úchylné já si to nemyslím---pokud to není do krve a dítě přitom neošaháváte---ono je občas dobré dítě vidět nahé jestli nemá nějakej zdravotní problém co tají vpichy z drog tetování a či pirsing

Prosím (Ne, 8. 8. 2021 - 02:08)

Hlavne u pubertaku
U holek ochlupeni a zacinajici prsa
U kluka ochlupeni a delka
Uvědomuje si jak se musi stydet

Prosím (Ne, 8. 8. 2021 - 02:08)

Hlavne u pubertaku
U holek ochlupeni a zacinajici prsa
U kluka ochlupeni a delka
Uvědomuje si jak se musi stydet

pan ixík (So, 8. 12. 2012 - 13:12)

U nás se trestalo včera za...nezlobte se ale tohle je moc ste sadisti ---- tohle je na udání-měl by někdo přijít a taky vám třeba za zaspání nebo rychlou jízdou autem a jiné prohřešky taky donutit stáhnout kalhoty a slipy / spodáry/ a taky rozsekat zadek do krve v přítomnosti dcery---co kdby ty rány začali hnisat nevím cobyste dělali jak byste v nemocnici vysvětlovali jak se mohla tahle moc zranit na zadku

Přísnost (So, 8. 12. 2012 - 13:12)

paní Petro,
prut, i když...U nás se trestalo včera za špatné známky. Jak se vrátila dcera ze školy, tak jsem jí přikázal, ať se připraví k výprasku. To znamemá, že musí jít do svého pokoje a tam se svléknout úplně do naha. Pak jsme ji s manželkou odvedli do suterénu. Nejdřív klečela, ale jen půl hodiny, po té se musela přehnout přes stoličku a žena ji připoutala. Následovalo švihání rákoskou přes zadek a stehna. Měla dostat 50 ran, manželka už ji chtěla odpoutat, ale pak jsme se rozhodli pro přídavek, takže rákoska začala znovu svištět. Nakonec to byl opravdu pořádný výprask až do krve.

matka dvou dcer (Pá, 7. 12. 2012 - 20:12)

Na holou mokrým proutkem,...paní Petro,
prut, i když byl namočený ve slané vodě, nevydržel a při pořádném výprasku po třídní schůzce se zlomil. neměla jsem nic, tak jsem vzala švihadlo, ale za chvíli tekla krev. to nateklá jelita bolí víc než rozseklá kůže, proto manžel ihned opatřil dlouhou,pružnou tenkou tyčku z nějakého plastu, a ta vyhovuje nejlépe, nezlomí se, krásně sviští a sedne, to byste viděli ta jelita, zkoušeli jsme i 25 prudkých ran na jedno místo hned těsně pod zadkem na stehna, krev netekla ani po tom, tyčka je ideálně hladká, rány sázíme na zadek a přes nohy, manžel zkoušel starší dceru za krásnou známku z písemné práce bít přes chodidla, ale po výprasku ani nevstala a zhroutila se na zem.

přísná matka (Čt, 6. 12. 2012 - 18:12)

Na holou mokrým proutkem,...používám plastovou tyčku ze zahradnictví, ta nepraskne, průměr má ani ne centimetr, je dlouhá skoro metr, je ideálně pružná a když se pořádně napřáhnu, tak nadělá dceři jelita, že týden musí jen klečet, ale je hladká, kůži jí nerozsekla ani po třiceti prudkých ranách na stejné místo těsně pod zadek. pruty z jabloní jsem dříve máčela ve slané vodě, ale po jedné třídní schůzce jsem ho stejně o dceru zlomila, tak jsem výprask dokončila kovovou tyčkou, ale ta byla těžší, po půlhodině mě bolelo zápěstí, pak jsem používala kabel, ale tyčka dělá nejlepší jelita a krásně sviští.

... (Út, 4. 12. 2012 - 22:12)

..

...

..

.

..

..

Michale,Michale (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

ty to vedeš

pan Ixík (Út, 4. 12. 2012 - 20:12)

Si ubohej vztekáš se tu jako malej smrad-jedinej kdo tu píše závadně je paní matka nebo jak se podepisuje---my za to nemůžem žes byl ty v dětství nepřiměřeně trestanej nebo si naopak rozmazlnej že se bojíš výprasků jako čert kříže

pan Ixík (Út, 4. 12. 2012 - 16:12)

ty vypadni ven !!!!!!!!!

pan Ixík (Po, 3. 12. 2012 - 20:12)

Vy paní nejste prostě normální, když jí stojí takové velké úsilí mít jedničky na gymplu nebo kde je jak to asi bude zvládat na VŠ ? Už vám to tu někdo psal-dcera by měla mít volsnost aby se odreagovala---neříkám půl dne bejt na pc a provolat několik set telefonováním co nic nepřinese ale absolutní zákaz je špatná věc---jak se má cítit v kolektivu ve škole? určitě ve škole brečí za dvojky když ví co je bude doma čekat s polužáci to nechápou.

matka (Po, 3. 12. 2012 - 20:12)

Dobrý den ,mám...pane michale, promiňte, je trapné, že si nevíte rady s jedenáctiletým,
máme rovněž náctiletou, ta si nedovolí přinést poznámku, a jak přinese dvojku a horší ani nemluvím, tak je nářez plastovou hadičkou od pasu dolů, přes holou a nohy, pomočí se pokaždé, a pak večer před spaním je druhý nářez, aby si to pamatovala. to se pomočí už po páru švihanců znova. ráno pak nechce u snídaně způsobně sedět, ale hrozba výpraskem dělá divy, televizi, MP4, internet, kino, jít ven, to nic nezná vůbec, zná jen učení, ale samé jedničky už nejsou kolik let(!),zaracha má trvale, vánoce pro ni zase nebudou, oslavíme je s manželem, za co ještě dárky? ty se dávají za výtečný prospěch a jako odměna za to, že svými výsledky dělá rodičům radost a ne ostudu, jako je to v našem případě. bude učení, je denně zkoušená, co umí a jak se splete, tak je nářez. takhle by to na vysokou školu nikdy nedotáhla.

pan Ixík (Po, 3. 12. 2012 - 18:12)

jako ono dát dítěti na zadek není nic nezákoného když se to nepřehání i když dostane puberták, když dostane puberták na holou jen to třeba na hraně zákona ale pokud nedostává třeba obden do krve a za prohřešky jen tak co je na tom špatného----vy asi chcete aby pos větě chodili rozmazlenci co v pubertě začnou v rodině vládnou a rodiče je nezvládaj v 18 je zabijou děti rodiče a páč jim překáží

pan Ixík (Po, 3. 12. 2012 - 18:12)

Já teda tady nehoním jen dikutuju-to se stává, že někdo s něčím nesouhlasí ale nemusíš nám to tu kazit " roztahaným vzkazem" nechápu že to administrátor nemaže nechápu na co tu je!!!!!!!!!

pan Ixík (Po, 3. 12. 2012 - 16:12)

Na holou mokrým proutkem,...taky by to šlo mu namočit kalhoty a přes ty aby dostal- obtažené---nebyla by nahota a mohli by bejt přítomný holky aby byl ponížen a přesto holky neviděli nahého kluka

pan Ixík (Po, 3. 12. 2012 - 16:12)

Dobrý den ,mám...možná by měl dostat před nějakýma kámošema-úplně nejlepší by bylo před jeho vrstevnicema nejlíp ze třídy ale to by možná bylo moc a ani by s tím nesouhlasili rodiče dívek jedině že by dostal třeba přes kalhoty ale před holkama a to pořádně aby se rozbrečel

Petra (Po, 3. 12. 2012 - 15:12)

Dobrý den ,mám...Na holou mokrým proutkem, aby to štípalo

MICHAL (Po, 3. 12. 2012 - 15:12)

Dobrý den ,mám nevlostního syna je mu jedenáct. Dvakrák do týdne poznámka za nevhodné chování o hodinách od různých učitelů. Pásek,vářečka už nic pepomáhá,nejdřív byli zákazy,byl bez mobilu,mp4,televize atd. Máma si sním,už taky neví rady. Jsme už zoufalí. Porádí někdo,díky.

Reklama

Přidat komentář