Reklama

Výprask vařečkou

Klim (So, 24. 10. 2009 - 14:10)

auuu, bolelo to moc? lituju...AJO NAPIŠ MI RADŠI SMS,JÁ MOC NA POČÍTAČ NEMŮŽE A NAŠI BY SE MOHLI DOSTAT NA MEIL.MOJE ČÍSLO JE 728662476.ČAU Z

klim (Pá, 23. 10. 2009 - 18:10)

auuu, bolelo to moc? lituju...Ahoj Aja jěstě dnes mi svědí zadek,kdybych se nestyděl tak bych ti ho ukázal při tom výprasku jsem se málem nechci říct co rád si přes meil s tebou popovídám Zdenda

Karel (Pá, 23. 10. 2009 - 17:10)

a je pravda ze po narezu jsi pry tyden nesednes??

mato (Pá, 23. 10. 2009 - 14:10)

auuu, bolelo to moc? lituju...ajo ak ces mozes aj mne napisat na [email protected] ale som zo sr a mam 15 teda ak ces uz som hore pisal, dakujem

Ája (Pá, 23. 10. 2009 - 13:10)

Ahoj Ajo piši ti až dnes,o...auuu, bolelo to moc? lituju tě, protože vím jaké to je nechceš si o tom popovídat přes meil?

AD aut (Pá, 23. 10. 2009 - 01:10)

Ahoj,moc bych chtel dostat vyprask od holky kolem 14ti-20ti let.Nasla by se tu holka ktera se neboji a sla by do toho?Vsechno je na domluve,muzu prijet kamkoliv :) holcicky ozvete se prosim na [email protected] p.s. Je me 17

Klim (Čt, 22. 10. 2009 - 20:10)

budu na tebe myslet, napiš...Ahoj Ajo piši ti až dnes,o včerejším výprasku.Když jsem přišel domů všichni seděli v kuchyni a svačili.Sestra na mne mrkla a nenápadně mi ukazovala,kde má táta řemen.Dělal jsem jako by nic,otec chtěl vidět žákovskou knížku,sestra řekla že se jde učit do pokoje.Rodiče chvilku prohlíželi žákovskou.tak pojd dostaneš slíbený výprask.mezi tím si sestra ještě doběhla pro pudink otec jí přikázal at sem ted nechodí.mamka vyndala se šuplete vařečku ale otec řekl že se rozhodl pro řemen.ohnul jsem se o opěradlo.trenky také dolu bude to na holou.neboj Veronika je v pokoji.Stáhl jsem si trenky předklonil se přes židli a zavřel oči.Pořádně to štíplo dostal jsem první ránu zalapal jsem po dechu výprask pokračoval dál.dostal jsem jich 14.

Karel (Čt, 22. 10. 2009 - 18:10)

Jo nedostal stale jsi rikam ze na tom nic neni dostat par ran na zadek obcas jse placnu ale neni to ono tak opravdu nemuzu tusit jake to je. A jak dlouho jsou videt stopy na zadku?? A us jse nekdy stalo ze jste jse pomocili?? a co brekot pomaha?? a hazite a snazite jse u tect?? nebo vas nejak u toho drzi??

mato (St, 21. 10. 2009 - 18:10)

no jo kludne moj je [email protected]

Ája (St, 21. 10. 2009 - 17:10)

Ajo, napis mi na icq ak sa ti...nešlo by to přes mail?

mato (St, 21. 10. 2009 - 15:10)

Ajo, napis mi na icq ak sa ti chce alebo hoc kto, tu sa to nejak hambim pisat ale aspon niesom sam co dostava 356-954-524

Ája (St, 21. 10. 2009 - 15:10)

Ahoj Ajo,říkají mne Zdenda...budu na tebe myslet, napiš jak to dopadlo.

mato (St, 21. 10. 2009 - 12:10)

ja som dostal dnes rano za to ze som sa robil chorym ale nie moc, ak chcete popisal by som o tom ale ni tu skor sukromne niekde taj icq mam 356-954-524

Klim (Út, 20. 10. 2009 - 19:10)

A kolik dostaneš? 25 jako já?...Ahoj Ajo,říkají mne Zdenda ale píši si zkratku klim.Je mi 14let achodím do 7 třídy.Zítra asi dostanu největší výprask za poskední dobu.Očekávám ,že to bude řemenem na holou.Zítra na mně mysli ,si jediná holka ktéré se můžu o výprasku svěřit.Doufám,že sestra při tom nebude doma .Jestli budub moci tak ti napíši Ahoj

Jana (Út, 20. 10. 2009 - 16:10)

Je to strašně ponižující. Vadí mi hrozně nahota.

Ája (Út, 20. 10. 2009 - 16:10)

A jake to je a co u toho...Karle u tebe jde opravdu poznat že jsi nikdy nedostal protože kdyby jo tak víš jak je to potupné a bolestivé....mě to nejvíc bolí řemenem a nejhorší je pro mě klečet po výprasku s holým červenám zadkem v koutě

Mirka (Út, 20. 10. 2009 - 15:10)

Nevím co tu řešíte-proč někomu připadá výprask zvláštní?!?Já sama mám dvě děti ve věku 11 a 13let.Při každém prohřešku své děti trestám už několik let rákoskou a nepřipadám si jako matka tyranka.Rákoska je vlastně taková jejich "kamarádka",která jim vždy připomene,kde jsou pevně stanovené meze jejich chování a jednání.Visí u nich v pokojíčku jako připomínka,kdy se jejich chování nějak zvrtne.Po výprasku je většinou posílám klečet do kouta,i když musím říct že je to někdy jaksepatří potupné,ale svůj výchovný efekt to jistě má.

Zuzka (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

Dobrý den je my 10 a od mamy taki dostavam pravidelne při každém prohřešku vařečkov. Hrozné to štípe a pak se stydím za to co jsem provedla a hrozne bulim. Dnes ráno dostala na holov lebo jsem se hrála ze zápalkama a chytil se kabel od nabyječki mama to uhasila stáhla kalhotky sebrala druhý kabel a nasekala my 15 málokdy klečím v koutě ale dnes jsem klečela půlhodiny.

Karel (Po, 19. 10. 2009 - 20:10)

Ja to na rozdil od ostatnich na tomto forum priznam jsem uchylak, ale neskodny. Nikdy jsem nedostal a docela me zajima jake to asi je byt treba prehli pres koleno a dostat svych 25na zadek. Mozna me trochu vzruseje predstava ale kazdy ma neco nekdo vdolky nekdo holky

karle (Ne, 18. 10. 2009 - 20:10)

A jake to je a co u toho...ty úchyláku!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář