Reklama

Výprask vařečkou

Ája (Út, 20. 10. 2009 - 16:10)

A jake to je a co u toho...Karle u tebe jde opravdu poznat že jsi nikdy nedostal protože kdyby jo tak víš jak je to potupné a bolestivé....mě to nejvíc bolí řemenem a nejhorší je pro mě klečet po výprasku s holým červenám zadkem v koutě

Mirka (Út, 20. 10. 2009 - 15:10)

Nevím co tu řešíte-proč někomu připadá výprask zvláštní?!?Já sama mám dvě děti ve věku 11 a 13let.Při každém prohřešku své děti trestám už několik let rákoskou a nepřipadám si jako matka tyranka.Rákoska je vlastně taková jejich "kamarádka",která jim vždy připomene,kde jsou pevně stanovené meze jejich chování a jednání.Visí u nich v pokojíčku jako připomínka,kdy se jejich chování nějak zvrtne.Po výprasku je většinou posílám klečet do kouta,i když musím říct že je to někdy jaksepatří potupné,ale svůj výchovný efekt to jistě má.

Zuzka (Pá, 22. 10. 2021 - 12:10)

Dobrý den je my 10 a od mamy taki dostavam pravidelne při každém prohřešku vařečkov. Hrozné to štípe a pak se stydím za to co jsem provedla a hrozne bulim. Dnes ráno dostala na holov lebo jsem se hrála ze zápalkama a chytil se kabel od nabyječki mama to uhasila stáhla kalhotky sebrala druhý kabel a nasekala my 15 málokdy klečím v koutě ale dnes jsem klečela půlhodiny.

Karel (Po, 19. 10. 2009 - 20:10)

Ja to na rozdil od ostatnich na tomto forum priznam jsem uchylak, ale neskodny. Nikdy jsem nedostal a docela me zajima jake to asi je byt treba prehli pres koleno a dostat svych 25na zadek. Mozna me trochu vzruseje predstava ale kazdy ma neco nekdo vdolky nekdo holky

karle (Ne, 18. 10. 2009 - 20:10)

A jake to je a co u toho...ty úchyláku!!!!!!!

Karel (Ne, 18. 10. 2009 - 20:10)

A jake to je a co u toho citite??? a cim to boli vic??

mato (Ne, 18. 10. 2009 - 20:10)

A kolik dostaneš? 25 jako já?...tak to mas asi take ako ja

Ája (Ne, 18. 10. 2009 - 14:10)

Ahoj Ajo,jsem rád žesi mi...A kolik dostaneš? 25 jako já? Pak napiš jak jsi dopadl. Kolik ti je? Já dostávám taky řemenem, vařečkou, rukou nebo kartáčem na vlasy většinou 25 ran, ale někdy i 35. Většinou od taťky a vždycky na holou. Jak ty? Po výprasku chodím někdy i do kouta...

Klim (So, 17. 10. 2009 - 18:10)

Lituju tě že jsi dostal kvůli...Ahoj Ajo,jsem rád žesi mi napsala.Jsem trochu překvapený,že se najde nějaká holka,která taká dostala na zadek jako já.Z posledního výprasku jsem se už v pořádku ale myslím,že příští týden dostanu.Táta jde ve středu za naší učitekou do školy.poslala mu do školy pozvánku.Počítám,že dostanu řemenem.Dostal jsem několik poznámek ale neměl jsem žk.Napiš mi Ajo něco čau zk

Misa (Čt, 15. 10. 2009 - 00:10)

Ja mam taky mladsi segru je ji 11 a me 14.Obcas dostanu vyprask kvuli ni protoze sem starsi tak mam pry mit vic rozumu.

Ája (Út, 13. 10. 2009 - 20:10)

Ahoj Vlaďko,soulasím s tebou...Lituju tě že jsi dostal kvůli ségře, ale nemůžu s tebou souhlasit protože já i jako holka dostávám skoro každý týden na holou (je mi 13).
Pokud budeš chtít popovídat napiš tady na doktorku a můžem si zdělit "zážitky" z nářezů. Ája

Itas (Út, 13. 10. 2009 - 18:10)

vice najdete na www.tojesila.cz

Klim (Út, 13. 10. 2009 - 17:10)

Ty toho naděláš kvůli jednomu...Ahoj Vlaďko,soulasím s tebou ten kdo nebyl bit si to nedovede představit.Minulý týden jsem dostal vařečkou kvůli segře.Správně měla dostat ságrra ale protože je mladší tak jsem na zadek dostal já a musel jsem se jí omluvit.Kéž kdyby taky jednou dostala.Jenže holky nikdy neostanou,jsou to mazánkové.O žádné holce nevím.Ahoj Klim

Karel (Ne, 4. 10. 2009 - 20:10)

Karle, nevím, jestli to...Ahoj Vladko no nikdy jsem nedostal je mi 20let a posledni dobou co brouzdam po netu jsem zjistil ze me velice zajima a laka ta predstava byt prehlej pres koleno a dostat na zadek nevim proc. Rad vedel jakej to je asi pocit nevim.

Vlaďka (Ne, 4. 10. 2009 - 18:10)

Tak to ja bych zase rad...Karle, nevím, jestli to myslíš vážně, ale můžu tě ubezpečit že to rozhodně není nic krásnýho být přehnutá a čekat na další šleh na už tak zmalovanej holej zadek. Ale holt to tak asi musí být ... :-))

Karel (Čt, 1. 10. 2009 - 21:10)

Ty toho naděláš kvůli jednomu...Tak to ja bych zase rad dostaval remenem nebo vareckou ale nedostavam, to musi byt neco tak krasneho ach jo

Vlaďka (Čt, 1. 10. 2009 - 15:10)

dobrý den pomoštemi prosím já...Ty toho naděláš kvůli jednomu výprasku, to jsi předtím nikdy nebyla trestaná? Tak to já dostávám řemenem tak každých 10 až 14 dní.

aleš (Čt, 1. 10. 2009 - 15:10)

dobrý den pomoštemi prosím já...jak Ti prosím Tě můžeme pomoct? S čím? S Tvým pruhovaným zadkem? Neboj, jelita Ti slezou a přístě poslechni a vyvaruješ se řemenu.

PeterPan (Út, 29. 9. 2009 - 01:09)

Sorry, ale píšeš že na...to Pavel : neslovíčkař, je mi 36 let, neuvědomil jsem si to.už dávno nosím trenky. proto ten omyl.

zdeněk (Ne, 27. 9. 2009 - 22:09)

dobrý den pomoštemi prosím já...Rád bych ti pomohl ale nevím jak.Vím jak to bolí,jak jsem se třásl,když jsem slyšel tu mepříjemnou větu vystrč zadek.

Reklama

Přidat komentář