Reklama

Výprask vařečkou

Jiřina (Pá, 12. 11. 2021 - 16:11)

U nás to bylo podobné, skoro každý měsíc si matka našla nějakou záminku a všechny tři nás pěkně seřezala vařečkou. Když mi bylo asi 15 tak jsem si jednou dovolila namítnout, že už jsem velká holka a že bych nemusela být tolik bita. Matka mě ujistila, že výprasky budu dostávat i nadále, ale pokud se mi to vařečkou nelíbí, tak že těch pětadvacet na holou mohu dostávat rákoskou. Rákosku jsem už trochu znala a tak jsem raději pro další čtyři roky souhlasila s vařečkou.

Pepino (So, 22. 7. 2006 - 23:07)

Ahoj Nemravná dívko, nechci tu dělat žádnou reklamu, ale dej si do vyhledávače Neposlušné dívčiny, tam je seznamka a třeba se na tebe štěstí usměje...

Zazi (So, 22. 7. 2006 - 21:07)

Vždyť já už teď taky vím, že jsem si to zasloužil... a už nic nenamítám... klepu si popel na hlavu! Ale dostat v sedmnácti od matky na holou? No - asi jsem si to fakt zasloužil...
To Nemravná dívčina: Však to zkus. Domluv se s kamarádkou (kamarádem nebo přítelem) a okus bolest!

Michal (So, 22. 7. 2006 - 21:07)

ND, ja nebyl nikdy bitej, ale jeden z mych kamaradu jo, musel si stahnout kalhoty, lehnout na brichem na gauc a otec ho vyplatil remenem. Kdyz jsme byli trochu mensi a neco jsem provedli, tak se bal jit domu. Delali jsme si z neho srandu, ze je posera a ze bych to klidne vydrzel. Nekdy loni jsme se ale sli s kluky koupat nahy a
jeden kamos mne ze srandy necekane placl plnou silou po holym zadku, ale tak ze z toho byla ozvena. Tak hrozne to bolelo, ze jsem to citil az v krku a od ty doby vim, co si ten kluk doma uzil, ted uz bych si z neho srandu nedelal.

Nemravná dívka (So, 22. 7. 2006 - 20:07)

Hrozně ráda bych věděla, jaké to je..! Tys někdy výprask dostal? Povídej! Prosím!

Michal (jiny) (So, 22. 7. 2006 - 17:07)

Hanko, ze remenem nelze ublizit? Tak rekni manzelovi, aby s nim misto detem narezal tobe.
Nemravna divko, ja vim, ze nektery lidi ta predstava vyprasku vzrusuje, ale pochybuju, ze by se ti libilo vyprask opravdu dostat.

Nemravná dívka (So, 22. 7. 2006 - 16:07)

No a co, (jiný) Michale, mně se mooc líbí to číst. Taky bych takhle chtěla dostat.. ach joo.

Elii (Čt, 2. 9. 2021 - 21:09)

Tak ses pica? Ani nevíš jak to boli ale zasloužila by sis pořádnej výprask na holou páskem za tohle psaní

Návštěvník (Čt, 2. 9. 2021 - 21:09)

Reaguješ na komentář z roku 2006, dotyčná už by (teoreticky) mohla mít pubertální dceru.

Anonymní (Po, 2. 11. 2020 - 18:11)

Já taky

Hanka (So, 22. 7. 2006 - 16:07)

Trestat vařečkou je nebezpečné, pokud se zlomí nebo naštípne tak může snadno dojít ke zranění. Pro trestání našich dětí proto používáme měkký plochý řemen, kterým nelze ublížit.

Michal (jiny) (So, 22. 7. 2006 - 15:07)

Tak vidim, ze masochiste si zalozili dalsi diskuzi. Zazo, ze te mamka nejdriv vyplacela varekou a pak pokracovala remenem, to je obzvlast povedena fantazie.

Lukáš (Út, 16. 11. 2021 - 10:11)

Nemyslím si že je to fantazie. Zažil jsem podobný výprask, ale v 15ti. Byl jsem u sestřenky před vánoci a hledal jsem dárky. Našel jsem takové ty krabičky zalepené, co jsou třeba v obchoďákách na stromku, většinou z polystirénu. No a rozbalil jsem je. Teta to zjistila a než jsem se přiznal dostala sestřenka na holou vařechou do ruda. Pak mi jí bylo líto a přiznal jsem se. Teta mi nasázela asi 40 ran na holou tou samou vařechou. Jakmile vařecha rupla, tak řekla moji sestřence ať jí donese ten nový pásek co jí koupila a dostal jsem nevím kolik ran páskem na holou.
Takže z vlastní zkušenosti vím, že to není fantazie.

Michal (So, 22. 7. 2006 - 15:07)

Zazi, já bych ti za tohle taky pořádně nařezal na holou, určitě ještě víc, než tvoje matka, i kdyby ti bylo třeba 22. Zasloužil sis to.

Helena (So, 22. 7. 2006 - 14:07)

Zazi,jak jsem uz psala,po zkusenosti kdy jsem se sama bacila vareckou,dite jsem prestala bit uplne.Jenze kdyby mi tri dny neprisla domu,asi bych to taky zopakla:-))To sis zaslouzil asi to sam vis moc dobre.

Zazi (So, 22. 7. 2006 - 14:07)

Já jsem dostal od mámy pořádný výprask na holou naposledy někdy před rokem - skoro v sedmnácti letech. Z části vařečkou, zbytek řemenem... Bylo to kvůli tomu, že jsem byl asi tři dny pryč a doma jsem nic neřekl...

:( (Ne, 17. 10. 2021 - 21:10)

jak jsem říkala je mi 25 a svoje děti moc nebiji ale kdyby 3 dny nepřišli domů asi by dostalo pořádně páškem na holou

Alena (So, 22. 7. 2006 - 13:07)

Mě to spíš připadá obráceně- u holek max. do 12(13), u kluků do 15(16).. jak kdo. Ale určitě by měla mít děvčata hranici níže, protože dospívají mnohem rychleji.
Mě spíš vadí způsob, jakým Pavlovi jeho matka nařezala, ale myslím, že takhle dostává mnoho "dětí"(omlouvám se za ten výraz, v 16ti člověk není "dítě", mám na mysli vztah vůči rodiči)

Jana V. (So, 22. 7. 2006 - 10:07)

Já tedy vůbec nejsem proti přiměřeným tělesným trestům, skoro každý asi dostal v dětství alespoň jeden výprask vařečkou, ale seřezat 16ti letého kluka je hodně dost přehnané.
Únosný věk pro poslední výprask se mi zdá u kluků tak 13 a u holek maximálně 15 let.

1 (Ne, 1. 1. 2023 - 19:01)

U holek tak nejmíň 16

Reklama

Přidat komentář