Reklama

chci zemřít

Zd (St, 17. 2. 2010 - 16:02)

Chci a už vím jak..... nejsem blázen jen už není cesta dál. A navíc mam pocit že se hodně lidem uleví...

Pro Martina (Po, 1. 2. 2010 - 18:02)

To víš že dá. Víš kolik lidí je na tom hůř jak ty? Co by za tvou nemoc dali. Naučíš se odezírat ze rtů a nikdo to ani nepozná. Jsou jiné horší nemoci,to mi věř..

Dan (Po, 1. 2. 2010 - 01:02)

Viko, co je nového? Uplynulo půldruhého měsíce, tak bych zase rád o tobě něco málo věděl. Ahoj :-)

Martin (Ne, 31. 1. 2010 - 20:01)

Já jsem si říkal taky. Ale učím se taky sebeovládat, i když je bolest bolavý. Je to docela složité. Mám sluchovou vadu, dá se s tím žít.

Jana (Po, 18. 1. 2010 - 05:01)

No ja chcem tež umrieť, lebo...Nefňukej a začni se léčit,mně určili lékaři diagnozu, smrtelnou, a spletli se!Ty máš děti, o život se ti neprosily,dala jsi jim ho, tak se o ně starej, snaž se žít.

Ladislav (Po, 18. 1. 2010 - 01:01)

Zrovna procitam vase clanky a myslim si,ze by se
clovek nemel jen tak se vzdavat-prece nadeje umira posledni.Vse smutne preboli a problemy se vyresi,treba ne hned ,ale casem urcite.Taky jsem si prosel svym a nevzdavam se ,protoze zivot je krasny.
 
 

ipod (Po, 18. 1. 2010 - 01:01)

zivot je povrchni zalezitost , psycholog, psychiatr ti nepomuze nebo ti aspon nerekne nic co bys nevedel pokud nejsi blbej a lidi ktery chtej pomahat sou zbytecny prekazky, vidite smrt jako hroznou vec ale pro nektery je to spasa od utrpeni

ouha (Pá, 19. 4. 2013 - 23:04)

a pro jistotu sem dejte typ na nějakého zvěrolékaře

Hitokage (Pá, 19. 4. 2013 - 22:04)

Skutečně si myslíš, že...Netvrdím, že vědecký pokrok, je to nejdůležitější, ale myslím si, že by se lidé měli vyvíjet ať už po duchovní či materiální stránce. (duchovní je ovšem přednější, ale jaksi to spolu souvisí)
Samotné vědecké objevy nejsou špatné, to člověk jich teprve zneužije. Ale to není problém pouze posledního vývoje. Vždycky bylo něco ke zneužití či konání zla.

Jitka (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Skutečně si myslíš, že by Bůh nechal obětovat svého jediného syna Ježíše za lidstvo, které by po krátké době nechal zaniknout?

Navíc ten rozvoj a zdokonalování, kterém lidem přejeme, není vždy k prospěchu věci.
Někdo třeba říká ,že internet a mobily spíš mezilidskou komunikaci zhoršili než vylepšily.
Všude se dnes dostaneme letadly, auty, dřív lidé měli koně nebo nohy, myslíš si, že lidé byli méně šťastní ?

Hitokage (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

tahle doba není dobrá asi...Díky za radu. Máš pravdu. ^^

ouha (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Už o tom přemýšlím...tahle doba není dobrá asi na vypisování, jak to udělat :) Ale jedno ti řeknu. Pokud chceš zachránit lidstvo, začni u jednotlivců, I tak budeš mít dost honičku.

Hitokage (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Někteří senzitivní lidé...Útěchu mám v Bohu, ale spíš se obávám z lítosti nad lidstvem. Přál bych lidem ještě dlouhé věky rozvoje a zdokonalování. Přál bych lidstvu víc světla a lásky. Mrzelo by mě, kdyby byl už konec. Ale pokud je to Boží vůle...

Jitka (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Už o tom přemýšlím... Někteří senzitivní lidé cítí už několik posledních let co ty.
Pokud ale člověk věří v Boha, je vůbec možné bát zkázy lidstva?

Hitokage (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Ano, to by bylo...Už o tom přemýšlím delší dobu. Bojím se totiž zkázy lidstva.

ouha (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Protože nikdo nechce žít s...Ano, to by bylo řešení,změnit společnost, hodnoty..to kdyby šlo

Jitka (Pá, 19. 4. 2013 - 21:04)

Protože nikdo nechce žít s...Částečné řešení problému to snad ano. Spíš některým věcem člověk musí přivyknout, no nemusí, měl by.

Hitokage (Pá, 19. 4. 2013 - 20:04)

proc uz nekdo nevyrobil...Protože nikdo nechce žít s tím, že pomohl tolika lidem na věčnost.
Místo těchto tablet by se spíše měla změnit společnost, aby jich nebylo potřeba.
Vždy je řešení každého problému.

Hana (Pá, 6. 9. 2019 - 17:09)

Vždycky to řešení není

zoufala (Pá, 19. 4. 2013 - 20:04)

proc uz nekdo nevyrobil tabletu po ktere se usne a je konec.

Reklama

Přidat komentář