Reklama

chci zemřít

Pampeliška (Pá, 19. 4. 2013 - 17:04)

Jaké si vzít léky,aby...To kdyby bylo tak snadné, jak bezbolestně a "natuty" umřít, tak by tu bylo mnohem víc sebevrahů.
Nejsou léky, které by byly dostupné legálně a toto umožnily.

Jinak, co funguje bezpečně, to ví třeba veterináři, když takto "uspávají" zvířátka.

nikdo (Pá, 19. 4. 2013 - 15:04)

kdo přežil to neví ...
ví to ti na druhém břehu .. muj kamarád
martin ...byla ho škoda ale nikomu nechybí, myslím že byl gay a nechtěl to přiznat ...

nikdo. (Pá, 19. 4. 2013 - 09:04)

Jaké si vzít léky,aby člověk usnulu (zemřel).Už se neprobral v bolestech z otravy.

Fish1 (So, 24. 8. 2019 - 11:08)

Stilnox,Neurol,Diazepam,Rivotril,samozřejmě ty nejsilněší,všechno smíchat,čím víc tím lépe,rozdrtit na prášek,aby se rychleji vstřebávaly,nasypat třeba do limonády nebo jiného nápoje,vypít a jít si lehnout nejlépe na bok,protože na zádech v případě,že by se ti chtělo zvracet,tak se bolestivě udusíš zvratkama!!!

Verča (So, 12. 1. 2013 - 13:01)

Notak lidi.. Každý prožíváme těžké situace.. Myslela jsem v těch nejtěžších chvílích na ty nejhorší věci... Pravda se na mne sesypala ze všech stran...
A od chvíle co tu pravdu znám, už žít chci a chci bojovat, věřím v to že sebevražda je slabost a nemyslitelná věc a deprese je to co nás nutí brát léky, které ničí náš organismus.

,,BACILY MĚLI ZREDUKOVAT SVĚT,,
Zamyslete se nad tím co se děje ve světě a v hlavě si promyslete větu, kterou vyslovil pan Bill Gates ze svých úst na schůzí, jež se mohli zůčastnit jen ti ,,bohatí,, protože vstupenka stála 600,- dolarů :)
,,BACILY MĚLI ZREDUKOVAT SVĚT,,
Mluvil o tom, že nynějších 7 miliard lidí je moc a je potřeba ho zredukovat na 2 miliardy.

Dozvěděla jsem se, že naše těla čelí chemikáliím opravdu doslova ze všech stran!
Toxické barvy v oblečení
pesticidy v ovoci a zelenině
pesticidy v plodinách z pole
E425, E455, E985, E985.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,..,.,.,.,.,..,.,.,.,.,..,.,.,.,..,.,.,.,..,
v potravinách
Aspartam (umělé sladidlo obsahující methanol)
Voda, fluorizace, chlorování...
výfukové plyny
Chemtrails (letadla vypouštějící viry, kovy,......)
Očkovací látky..na nemoci, které vytvořily ,,šílení,, vědci
zubní pasta.. fluorid
Drogy..(Vláda podporuje jejich dovoz,a by se peníze z nich proprali :) Nevím jestli zrovna u nás v ČR, ale svědčí to tom že nás chtějí mít vycvičené..

Chtějí zredukovat populaci.. Není to výstražná správa... Je to informace, kterou nám tají ty nenažrané huby co jim patří jmění celé naší země ... Moc lidí znamená málo jídla a vody pro ně :-)

Buďtě veselý a užívejte si každý okamžik života.. Udělejte něco dobrého, aby jste si při posledním výdechu mohli říct ,,Co jsem udělal pro tuhle planetu? Co jsem udělal pro lidi?,,
Pokud si odpovíte, věřte že ten pocit bude ...... :) :)

když deprese je (Pá, 11. 12. 2009 - 15:12)

tak je napořád, dane!

Dan (Pá, 11. 12. 2009 - 15:12)

Pochopitelně jsem neměl na mysli depresi jako takovou - je to přesně definovaná nemoc. Použil jsem ten název jen pro zjednodušení jako pojem pro popisované duševní stavy. :-)

deprese nemizí (Pá, 11. 12. 2009 - 00:12)

deprese je na celý život :)))))))))))))))))

Dan (Čt, 10. 12. 2009 - 19:12)

Ahoj Viko, důvody mého smutnění sem nechci veřejně psát - když tady vidíš reakce některých lidí, tak opravdu ne... Sice mi nemůžeš v tomhle případě pomoci, ale zároveň je v tom jedna velmi příznivá věc: dokážeš se zajímat o cizí problémy! Ty neznáš lhostejnost! A časem zmizí postupně i ta deprese :-)

takové (St, 9. 12. 2009 - 23:12)

jako ty v. nakopat do zadku je málo, malý dvůr a velký bič a hned by si měla po psychóze!

tak si hod mašl (St, 9. 12. 2009 - 23:12)

krávo! a bude klid od takových knučen!

vika (Út, 8. 12. 2009 - 16:12)

kdo tady knučí?od čeho je tady ten web?já sděluju svoje pocity,to se snad ještě může ne?neotravuj,když nemáš pochpení,zvědavče!

může být i hůř (Út, 8. 12. 2009 - 15:12)

tak nekňučte!

vika (Út, 8. 12. 2009 - 11:12)

Dane,já vánoce miluji,vždycky to tak bylo a vždy to tak zůstatne,jen mi letos přijdou trochu smutmé,nechci tady veřejně psát proč,snad by bylo lepší se,si psát tyto věci v soukromí ,moc nestojím o reakce lidí,kteří by to nemuseli pochopit dobře...jaké období prožíváš?ráda bychto věděla,třeba můžu pomoci,jeden nikdy neví

Dan (Út, 8. 12. 2009 - 09:12)

Ahoj Viko, díky za krásnou odpověď - teď jsi potěšila zase ty mě (mám teď dost ošklivé období, ale to sem nepatří). Není potřeba hned všechno řešit přes psychiatra. Rád ti samozřejmě napíšu - ať už tady veřejně nebo jen adresně. Máš těch problémů asi víc - ty taky když se rozepíšeš :-), tak se v tom fakt ztrácíš: stres, tlak, neúspěch, to by chtělo v klidu rozebrat a podívat se co z toho vyčuhuje nejvíc a proč. Strach z budoucnosti? Co třeba v té nejbližší budoucnosti - těšíš se například na Vánoce nebo tě stresují ještě víc? Jen málokdo řekne "Mně je to jedno". Ale v každém případě, jak se zpívá v jedné starší písničce
...vždyť bouře
přejdou za chvíli
a zemi
deště umyly
a nebe
modré nebe
zas je nad námi...

vladka (Po, 7. 12. 2009 - 23:12)

doporučuji jít k psychiatrovi a nebo a to hlavně si se smrtí nezahrávat! však ona přijde, to je jistý, tak na co spěchat?

Mikuláš (Po, 7. 12. 2009 - 22:12)

děkuju všem kteří reagovali...je dobrý, že ti lidi pomáhají příspěvkama, ale seber se konečně a dělej něco užitečnýho a neplácej se v pocitech. Jsou lidi, kteří nevědí, kam dřív skočit. Dělej vše pořádhě, doma uklid, navštiv svoje znoámý, zajdi do knihovny atd. Nebabrej se v pocitech, to bychom se museli všichnhi zbláznit!!!

vika (Po, 7. 12. 2009 - 09:12)

Dane snad nebudu tě příliš obtěžovat,dovolím si tě jen poprosit o dalších pár slůvek od tebe,protože jak se zdá působí na mě jako lék,a když u z jakýhokoliv důvodu nenapíšeš, i tak jsem ráda že jsi mě pozvedl

vika (Po, 7. 12. 2009 - 08:12)

děkuju všem kteří reagovali na moje zoufalý pocity.CHevito ty jsi mě dokonce rozesmála,i za to děkuju,a Dane,ačkoliv tě vůbec neznám,pohladil jsi mě po duši,to je dar, a mě to pomohlo,ráda napíšu cokoliv,pokud bude chít někdo číst moje slova,budu štastná,já si opravdu nevím rady se životem,nějak se mi to všechno sype pod rukama, a nehorší je pocit že,že není síla už na nic,copak může člověk žít jen v neustálým stresu a tlaku,neůspěchu,strachu z budoucnosti?já nevím jak se zvednout,vím že kdybych se dokázala nakopnout,kdybyhc našla svou sílu,odvahu a naději,vyřešila bych pak vše co mě trápí,ale mě to nejde,jsem jak ukřižovaná,prosím pomoc

Dan (Po, 7. 12. 2009 - 00:12)

Ahoj Viko, píšeš "stejně si to nikdo nepřečte" - a uplynulo pár minut a už ti někdo (L.) dokonce i odpověděl!
"Jsem pro všechny divná" - no a co na tom? (O mně to říká řada lidí a přecházím to s úsměvem.) Spíš jsi JINÁ, a tudíž zajímavá a to spoustu lidí přitahuje (a ty průměrné i pěkně rozčiluje)!
"Mám jen sebe" - to je přece výborná společnost :-) a kromě toho to není pravda: máš tady nás, kteří dychtivě čekáme na tvoje psaní a tvoje pocity, když už to nechápe tvoje nejbližší okolí.
"...sama v davu milionů lidí" - tak si vyrazíme někam do hor, budeme si o tom povídat a ty davy na nás můžou akorát obdivně vzhlížet vzhůru :-)

Dobrou noc.

Reklama

Přidat komentář