Reklama

chci zemřít

dadekerz - václ (Čt, 24. 5. 2007 - 19:05)

Ahojte! Chci zemřít!

jsem neštastně zamilovaný nevím co mám dělat...

trpím dost často depresemi jsem goth - gotik.

asi jsem vůči holkám strašně citlivej.

skutečná láska je pro mě vší a nezajímá mě finance a podobný blbosti...

Pro lásku jsem ochoten udělat cokoliv. Poznal jsem dívku které jsem se strešně mo líbil ale moc se bála stetejně jako já aby neublížila tomu svému a navíc je to můj kamarád. Co mám dělat mám si vzít život?

Fakt to už nezvládám. Jsem z Krnova a ona mán velmi dlouhé vlasy až po pás.

Prosím o pomoc raději bych ubižoval sobě!!!!
mám to už ve zvyku.

Natálie (Ne, 17. 3. 2019 - 00:03)

Je to 12let zpátky...jak to vidíš teď?

3 (St, 23. 5. 2007 - 23:05)

Co tak najednou? Depka uz presla? To je dobre, jen tak dale :-).

Jevouš (St, 23. 5. 2007 - 22:05)

Lidi, se*te na smrd však proč smrti pomáhat mám chuť do života jako nikdy... Joooo

Deprese (St, 23. 5. 2007 - 22:05)

Dá se najít nědo z čeho by jste měli radost,jen hledejte je toho ještě dost.život je dar a ten se jen tak nevrací.

3 (St, 23. 5. 2007 - 22:05)

Ahojky. Je normalni, ze kazdy jednou umre. Ze skoly si nic nedelej a uzivej si zivota. Najdi si psychologa, nebo psychiatra. Deprese je nemoc a musi se lecit. Hodne stesti.

Jevouš (St, 23. 5. 2007 - 21:05)

Zdar lidi, mám depresi z mnoha věcí, třeba ze školy nevím jak dál, nedokážu se zabít nejsem blázen, ale pokuď to tak člověk cítí, stejně jednou zemře....

Návštěvník (Pá, 18. 5. 2007 - 13:05)

zkusili jste stránky www.help24.cz jsou tam lidé s podobnýmy problémy

david konec (St, 16. 5. 2007 - 12:05)

Lidi , trpím depresemi , nemám už smysl života , jsem bez peněz , bydlení , práce a ještě ne zcela zdráv , na co tady ještě jsem ? Svět se mi bortí pod rukama co jiného než to zkončit ?

david konec (St, 16. 5. 2007 - 12:05)

Lidi , trpím depresemi , nemám už smysl života , jsem bez peněz , bydlení , práce a ještě ne zcela zdráv , na co tady ještě jsem ? Svět se mi bortí pod rukama co jiného než to zkončit ?

Návštěvník (Po, 14. 5. 2007 - 21:05)

Pavle, já to cítím taky tak!

Automechanik Pa (Po, 14. 5. 2007 - 07:05)

ja chci zemrit, snad z mostu neskocim a ten naraznik u auta si opravim. Prijdu na jiny muyslenky i kdyz je to drahota, nakonec nebudu ale slabota, z mostu neskocim a doma jeste uvarim. Zena bude stejne rada i kdyz nebude mit poneti, ze mohla zbavit se nerada.
Kdybych skocil, co by bylo? Dole placka krvava, zena by se zblaznila a ta auta?
Zustala by neopravena.

Pavel (Po, 14. 5. 2007 - 07:05)

Ahoj Pavle,Marcela má pravdu,najdi si svoje zájmy,které Tě těší,nefixuj se na druhé,začni se mít poctivě rád.Život je jenom jeden,nikdo neví co je potom,odtamtud se jěště nikdo nevrátil.Takže hlavu vzhůru a vrhni se do života,užívej si ho.Pokud máš trápení tak ho rozeber,ujasni si ho a vyřeš ho.Nic nemá větší cenu než život sám.Hodně štěstí,hledej ho.Kdo hledá nalézá.

AAA (Ne, 13. 5. 2007 - 15:05)

Pavle nejsi tu zbytečný jsi tu hlavně kvůli sobě a měl by sis to uvědomit,až budeš užitečný sám pro sebe pak můžeš být užitečný pro jiné třísku ve vlastním oku nevidíš a trám z očí jiných lidí by jsi chtěl tahat?

Marcela (Ne, 13. 5. 2007 - 11:05)

Ahoj Pavle!! možná bysis měl ujasnit proč chceš zemřít...máš nějaké zdravotní problémy, nebo trable s láskou nebo něco v osobním životě..?? všechno se dá vyřešit!! Ale tím že by jsi umřel by se nic neyřešilo a tvý přátelé nebo rodina by měli akorát starosti proč jsi zemřel a tak... to je pro všechny tady co chtěj tohle!! musíte se naučit brát život s humorem a občas nějaké starosti hodit za hlavu!! no ale fakt newím proč chceš zemřít..možná by bylo lepší probrat to s nějakým odborníkem...jestli chceš tak mi sem odepiš.. ahojky.

Pavel (So, 12. 5. 2007 - 17:05)

Dobrý den, trápím se a nevím jak dál. Chci zemřít. Jsem tu zbytečný.

Lola (St, 9. 5. 2007 - 15:05)

Lidi neblbněte. Fakt chcete umřít? Vy možná chcete, ale já umírám je mě 26 a mám raka. Fakt výbornej pocit, ale co se dá dělat život je někdy pěkná svině.já umřít nechci a vy se na to taky vykašlete. Nevíte jakej je to pocit, když si nemůžete vybrat vy tu možnost máte tak bojujte.

maja (St, 9. 5. 2007 - 00:05)

při depresích se v mozku nevytváří nějaký emzym,musí se tam dodat lékama,jít na prychiatrii není problém,je to lékař jako každý jiný,hledej pomoc u něj a pro ty co tu píšou že chtějí umřít,pomůžete sobě,ale způsobíte bolest těm co vás mají rádi a budete jim chybět,nic a ani nikdo vás nenahradí. Bojujte kvůli nim a taky kvůli sobě,silou to nejde zlomit chce to léky a není to ostuda chtít si pomoci tím že navštívíte lékaře psychiatrie.Vím o čem mluvím.

Pavel (Út, 8. 5. 2007 - 20:05)

Trpím velkými depresemi a už nevím jak dál ?

beata (Ne, 6. 5. 2007 - 19:05)

Je fakt,že mám občas myšlenky jako že by bylo lepší nebejt a od všeho utéct,ale nejspíš bych to neudělala.Smrt přijde sama a nebude to dlouho trvat.Život je dar a je kraťoučký.Pokud vysloveně netrpím bolestmi,kvůli životním trablům to nevzdám.Spoustua lidí,kteří se zabili by to jistě rádi vzali zpátky,ale už to nejde.

Reklama

Přidat komentář