Reklama

Mirzaten

silvia (St, 30. 1. 2013 - 23:01)

za 4mesiace som pribrala 8kg a to aj napriek tomu,že sa v jedle krotím a začala som rychlou chôdzou :(,to beriem ako mínus a mam tiky v nohách,taky neklud,trha mi nimi v klude :(.

silvia (St, 30. 1. 2013 - 23:01)

ja uzivam Mirzaten už 4mesiace zacala som s davkou 1/2tab 1h.pred spanim ,potom asi po mesiaci 1tab a teraz beriem opäť 1/5tab.1hod,pred spaním,k tomu mám aj citalec ten beriem vecer lebo keď som ho užívala rano bola som neschopná pracovať veľm,i sa mi chcelo spať,trpím nespavosťou ale teraz spavam celkom fajn spím sice len 5h.denne ale spím.

PPPP (Po, 14. 1. 2013 - 10:01)

Dostala jsem Mirzaten na nespavot a prý jsem i v depresi,po 6 týdnech užívání nepozoruji žádné zlepšení spánku,ba naopak a ještě jsem přes den unavená,nevyspalá a motám se.Mám nízký tlak,nemohu prudce otočit hlavou,jinak se zamotám,postě se cítím po Mirzatenu hůř,mám pocit i oteklého obličeje,víc mi buší srdce.Přestanu ho brát,potřebuju fungovat a s Mirzatenem mi to nejde.

Anett (So, 12. 1. 2013 - 08:01)

Já brala Mirzaten 15 mg 4 týdny a deprese se mi nepředstavitelně zhoršili k tomu jsem začla být hrozně vzteklá, všechno mě lezlo na narvy, tak jsem s ním také přestala.

Ywet (So, 5. 1. 2013 - 19:01)

Beru Mirzaten 15mg večer už 4 týden a stejně po něm nespím,ráno jsem unavená,motám se,asi s tím přestanu,stejně se po něm nevyspím a ještě být tlustá,tak to ne.

Lída (Út, 1. 1. 2013 - 13:01)

Mirzaten jsem dostala před dvěma lety a po 14 dnech to vzdala, neustálá nevolnost, malátnost, někdy i zvracení. Brala jsem 30mg večer.

Stano (Pá, 13. 11. 2009 - 23:11)

TO MÁŠ PRAVDU,JÁ HO BRAL DVA...s vysadenim mirzatenu sa urcite neponahlaj, tiez som skocil prvykrat na 15mg z max. davky a citil som sa chory a smutny. Dobra taktika je znizovat postupne, aj delenim 45mg tabletky napriklad atd. a ked sa dostanes na 15mg tak to uz je udrziavacia davka a ak si na tom dobre bude ti to stacit a skoro to nebudes citit. Podla americkej psychiatrickej unie sa maju antidepresiva brat este 3 - 6 mesiacov po odzneni priznakov depky.

LÁĎA (Út, 3. 11. 2009 - 19:11)

TO MÁŠ PRAVDU,JÁ HO BRAL DVA ROKY, POTOM SEM HO VYSADIL NA MNĚSIS A TET HO BERU ZASE ZNOVA.

Stano (Čt, 29. 10. 2009 - 12:10)

vysadila som mirzaten uz dva...Ja znizujem davku mirzatenu po dvoch rokoch uzivania, zo 45 na 30, po mesiaci na 22,5 a po dvoch tyzdnoch na 15mg. Az teraz ked sa citim dobre zistujem aky je tento liek neskutocny bordel, aspon teda pre mna:)

Hanka (Pá, 16. 10. 2009 - 13:10)

Prosím můžete mi poradit,...jo mirzaten zmatlava docela dobre tento lek si jen chvalim

kopernica (Út, 15. 9. 2009 - 09:09)

vysadila som mirzaten uz dva dni ho neberiem co sa mi stane bola som po nom nervozna

Mirka (Po, 18. 5. 2009 - 14:05)

Tak jsem 20.den po gynekologické operaci. Mirzaten jsem brala i v den operace, přesto jsem druhý den po operaci cítila pocity, jako kdybych měla omdlít. Taková děsná vlna mnou projela a já si vzpoměla na mé první potíže s panickou úzkostí. Asi pravděpodobně s oslabením těla se mi potíže vrátily. Nyní jsem celkem v pohodě, tedy žádné pocity na omdlení. K večeru cítím takové divné chvění v hrudi, ale není to nic strašného. Mirzaten beru už od počátku ledna a dá se s ním žít. Přibrala jsem asi 2 kg, což jde. Nyní nemám dělohu ani vaječníky a tak mám strach, jak to bude s mou váhou dále. Také řeším problém s hormony. Chci si pořídit nějaký přírodní nehormonální lék, ale nevím co, aby se to netlouklo s Mirzatenem. Nemá s tím někdo zkušenost, aby mi doporučil něco vhodného?? Mirzaten budu asi brát hodně dlouho, ani by mně to snad nijak nevadilo, ale když si ho někdy vezmu a nemohu déle usnout, rozbolí mě strašně nohy a to se doslova musím v té posteli umlátit, většinou si vezmu něco na spaní. Taky mě to omezuje v tom, že když si ho vezmu, končí prakticky den, protože jsem do 1 hodiny k nepotřebě. Tudíž, když někam večer jdeme, beru ho až když přijdeme- tedy později než kdybych měla. Také sex.život nic moc, ale teď to spíš souvisí s gyn.operací. Věřím a doufám, že se to spraví. Jinak s Mirzatenem je mi lépe než bez něj. Tedy asi.... protože ty pocity, co mě přepadly v nemocnici byly děsné, pořádně mě to vylekalo. Pak jsem si uvědomila, co to vlastně je.....

stano (So, 16. 5. 2009 - 14:05)

jarka ja ti dam len jednu radu, vzdy mas moznost vyskusat novy liek, alebo zmenit doktora ak si myslis ze by ti to prospelo a ze ti liek ktory uzivas nepomaha, pri depresiach je to zauzivana prax, vyskusat viacero liekov, pretoze kazdy organizmus ma ine reakcie na lieky...

stano (So, 16. 5. 2009 - 14:05)

tak to mi je cudne, samovraz. sklony su najcastejsie u ludi do 18 rokov, ale v kazdom pripade necakaj, ze ti tu niekto pomoze vyriesit tvoje problemy, na to su odbornici, toto forum dobre skor na vymenu skusenosti, vzajomnu podporu apod., na internete je vela toho popisaneho, a nemusi to byt vzdy pravda.

__utma=22592180 (So, 16. 5. 2009 - 03:05)

deprese rovna se sebevrazda

__utma=22592180 (So, 16. 5. 2009 - 03:05)

deprese rovna se sebevrazda

__utma=22592180 (So, 16. 5. 2009 - 03:05)

deprese rovna se sebevrazda

jarka (So, 16. 5. 2009 - 03:05)

aha ojky už 15let beru leky na ocd a ted se ktomu přidaly deprese beru lek mirzaten 3měsice a je to horši a horšia ješte se přidali sebevražedne sklony nevim jak daluž 3x jsem byla hospitalizovana a vysledek žadny prosim opomoc

Zuzana (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Skúste Aloe Vera gel firmy Forever, niečo stojí, ale pomáha

stano (Čt, 14. 5. 2009 - 09:05)

tak to je mirzaten, raz si hore, raz si dole, tyzden sa citim dobre a nadruhy tyzden som z toho lieku uplne nanic, ten liek pomaha ale tie vedlajsie ucinky:( ved niekedy v robote cely den nic nespravim, co som taky ospaly, omameny.

Reklama

Přidat komentář