Reklama

Citlivý žalud

Karel (Po, 28. 11. 2011 - 17:11)

Já od 16 let nosím...Určitě bych nechodil se staženou předkožkou je to divný. Nedovedu si to představit v boxerkách mít staženej žalud, normálně to ke se přetažený a když se mi postaví tak se stáhne automaticky za žalud a zustane tak i při zasouvání do kundy.

Michal (Po, 28. 11. 2011 - 12:11)

Já od 16 let nosím předkožku staženou za žaludem. Nějak se mi to tehdy víc líbilo, navíc v noci se mi při erekcích kůžička stejně vždycky stáhla dozadu. Takže jsem ji ráno jen nenatáhl zpět. Myslím, že díky tomu mě narostl docela velký žalud. Holkám se to většinou líbilo. Některý se ptaly jestli jsem obřezanej. Trvale staženou ji mám už hodně let a problém s tím nemám. Je to spíš výhoda.

ronny (Po, 21. 11. 2011 - 09:11)

Já bych teda naostro se staženým radši nechodil, ve stáří se pak stejně snižuje citlivost a člověk by taky pak nemusel cejtit vůbec nic!!

Víťa (Ne, 20. 11. 2011 - 12:11)

Tak to je jasný, že se to dá natrénovat. Ale upřímně, když to tu pročítám, mám pocit, že jste pánové zaspali pubertu. Taky jsem se učil chodit s holým žaludem na ostro, ale to mi bylo tak třináct. U dospělýho chlapa bych čekal, že už to má pořešený.

jirka (St, 16. 11. 2011 - 16:11)

Když ho máš citlivýho,...kdyz je hodne citlivej zalud tak je urcite dobry chodit nakej cas se stazenou predkozkou ale uplne na ostro ted kdyz uz je dost zima to musi bejt dost nezvik

Janek (Ne, 6. 11. 2011 - 12:11)

Když ho máš citlivýho, nebuď baba a choď s holým žaludem na ostro bez slipů. Když to zvládne kdejakej puberťák, tak to taky vydržíš a za pár dní si zvykneš. Nebo se nech obřezat, to máš nejlepší.

Zdeněk (Pá, 7. 10. 2011 - 13:10)

Zalud se musí umět trénovat stahovat předkožku a žalud pořad třít potirat lubrikantem . Při souloži strkat mezi pysky a třít s ním nahoru dolů , nosit ho ve slipech ohrnutý vydržet co to jde a obnažený ho honit jemně na mokro nejlépe ženskou rukou jenom žalud a uvidite zvyknete si čau ZDENÉK

Pepa (St, 24. 8. 2011 - 23:08)

Nos pár týdnů nonstop staženou předkožku a fakt se ti citlivost srovná. První dva dny se to zdá nesnesitelné, ale pak je to už dobré. Pokud ti to vzadu samo nedrží, tak mrkni na http://www.poradte.cz/volna-diskuze/4129-predkozka-trvale-stazena-za-zaludem.html
karelk tam má na to návod.

franta (Po, 4. 7. 2011 - 05:07)

je nejakej lek na citliveho zaluda??..kdyz si na nej sahnu nebo mlada tak to je neprijemny!

Janinka (Čt, 9. 6. 2011 - 10:06)

Já mám zase problém v tom...nos ho ohrnutýho s předkožkou za žaludem, časem se otuží a budeš mít super výdrž.
Vypadá to lépe jak obřízka.

anonym (St, 18. 11. 2020 - 13:11)

Máš pravdu, já mám předkožku pořád převlečenou, je to super rajcovní. Tak aspoň si ho celý den honím.

Zdeněk (Čt, 9. 6. 2011 - 07:06)

Já mám zase problém v tom když mám obnažený žalud a přítelkyně mi honí ptáka tak když se ho dotkne je hrozně citlivý , ale jak ho zasunu do kundičky tam to nevadí ani není to bolestivé tak jsem usoudil že pitka je lék.čau Zdeněk

To by mě (So, 30. 4. 2011 - 22:04)

Pokud nemáš na žiletky,...nenapadlo!!!!!

k (So, 30. 4. 2011 - 22:04)

hele je mi 10 let a mam...Pokud nemáš na žiletky, tak je nejlepší polejt benzínem a zapálit. Chlupů se určitě bezpečně zbavíš.

karamus (St, 27. 4. 2011 - 16:04)

hele je mi 10 let a mam strašně chlupatej penis co mam dělat

k (Ne, 24. 4. 2011 - 21:04)

Kolik ti je prosítě, pokud...Pokud se ti zasekla zůžená předkožka za ráfkem, říká se tomu parafímóza nebo těž španělský límec, tak je to nebezpečný stav. Tím zaškrcením je blokován přívod krve a může dojít k nekróze neboli odumírání tkáně, je to jako nekróza u nohy, také ji pak musejí uříznout, aby to nepokračovalo nahoru a zachránili alespoň život dotyčného. Tu není vůbec čas na stydlivost, to se musí co nejprodleněji napravit. Doktoři stejně při tomto povětšinou provádějí obřízku, je však lepší mít pryč pouze předkožku, než celý penis.

jamak (Ne, 24. 4. 2011 - 13:04)

jak jako přidu to mi upadne? neber to jako srandu ale zajímalo bymě to

k (So, 23. 4. 2011 - 22:04)

ja sem si předkožku dal...Kolik ti je prosítě, pokud ji mladej hoch a je to zaškrcená fimóza neboli parafimóza tak jde o čas, zburcuj rodiče a vůbec se nestyď, do dvou dnů bys mohl přijít o penis. To skutečně není sranda.

jamak (So, 23. 4. 2011 - 18:04)

Nevím, co strašnýho se ti...ja sem si předkožku dal přes žalud a nejde to zpět nevíte co stím

Xy (So, 23. 4. 2011 - 17:04)

mně se to tež stalo a...Nevím, co strašnýho se ti stalo.

Reklama

Přidat komentář