Reklama

PYCNOGENOL - silný antioxidant

Soňa (Út, 12. 1. 2010 - 07:01)

Taky je nutno zdůraznit, že oficiální pycnogenol má na obalu symbol borovice. Jen to je pravý pycnogenol. Velkovýrobce je jediná farmaceutická firma a dodává ho jen 6 menším výrobcům v Evropě, jednomu v Austrálii a 3 v Americe. Ostatní výrobci jsou podvod.

Drahuše (Út, 12. 1. 2010 - 07:01)

Přírodní zdroj Pygnogenolu...Houby alooe, v denní dávce sotva 8 mg, Honza je známý dealer.
Nejsilnější pycogenoly na čaském trhu jsou od fy. MEDI-AP 30 mg. PharmaNord 40 mg a Naturica 50 mg.
Rozhodně nekupovat předražený od FinClubu, kde je ho jenom 20 mg a přitom je nejdražší.

Honza (Po, 11. 1. 2010 - 20:01)

Přírodní zdroj Pygnogenolu obsahuje Aloe Berry Nectar, více na www.aloe-gel.cz

Dík, dealere. (Ne, 10. 1. 2010 - 09:01)

S PYCNOGENOLEM se běž pycnout.

donny0007 (So, 9. 1. 2010 - 23:01)

Máte někdo zkušenosti s...Ahoj já příápravky od Finclubu používám již nekolim měsíců a velmi mi pomáhají, jsou na rlzné nemoci, mi například výrazně posílily imunitu, zlepšily pleť, už mě nebolí kolena. Pokud by Vás zajímaly jakékoliv bliží info, stala jsem se i jejich poradcem, ráda Vám sdělím, jaký přípravek je na jaký problém. Registrací je možno ušetřit, nyní je akce, registrace jen za 1 Kč a ještě vrýrobek zdarma, ušetříte až 560 Kč! [email protected]

! (So, 12. 1. 2013 - 13:01)

Já užívám jednorázovou dubovou kůru.

zuzi (So, 12. 1. 2013 - 08:01)

Máte někdo zkušenosti s pycnogenolem? Kde ho kupujete? Užíváte jako jednorázovou kůru po několik měsíců nebo pořád?

Hanka (Út, 29. 9. 2009 - 14:09)

Ahoj, uzivam take Pycnogenol od Pharma Nordu. Zacinam treti baleni a zda se, ze moje alergie se hodne zredukovaly.
Zajimalo by mne ale, jaka je ucinnost na krecove zily a jestli muze pycnogenol opravdu ovlivnit pevnost pokozky na tele a napriklad taky jizvy nebo strije.

Martina (Út, 22. 9. 2009 - 12:09)

Ahoj,
také užívám Pycnogenol od firmy Pharma Nord, pomáhá mi na pleť - hodně se mi zlepšila (omládla :-)

S účinkem na sennou rýmu nemám zkušenost - naštěstí mě netrápí, ale výrobce uvádí, že pomáhá na alergii, zvyšuje odolnost proti stresu a podporuje tělesnou odolnost. Zkuste se podívat na jejich stránky, určitě tam bude více informací pharmanord.cz

! (Po, 26. 11. 2012 - 15:11)

Běž se pycnout.

mel (Po, 26. 11. 2012 - 13:11)

prosim a tie tabletky pomahaju an proti akne? silne akne myslim take bolestive hrckovite az.pocula som ze ano.prosim napiste mi na [email protected] dakujem

leni (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

dováží jedině Fin Club....Můžež dodat odkaz? V Kanadě i USA jsem pycnogenol kupovala, byl levnější než u nás, ale tak jak říkáš ne

Pycnogenol z Fi (Čt, 11. 10. 2012 - 12:10)

muzete mi prosim nekdo rict...dováží jedině Fin Club. Viz příspěvky Laury na začátku diskuze. Je předražený, protože se prodává dealerským způsobem. Ono je to stejně jedno, protože původem stejně je jedině z Francie, kde se sbírá kůra. V Evropě se dá sehnat pycnogenol jenom patentovaný a tím notně předražený. Nahradit se dá "Pine Bark Extractem" z Kanady nebo z USA. Do Evropy se pochopitelně nedováží, protože by výrobci patentovaného extraktu přišli o kšeft. Dá se ale bez potíží objednat. Balení 100 tablet o síle 50 mg vyjde na 5-6 doláčů. U nás od PharmaNordu stojí 120 tbl. kolem 700 Kč. A to má jen 40 mg. Nepoměr je jasný. Od FinClubu je ještě dražší a má dokonce jenom 30 mg a tablet je ještě míň.

Mária (Ne, 23. 5. 2021 - 12:05)

Dobrý deň, ja používam pycnogenol od fin clubu užívam len jednu tabletku a som veľmi spokojná! Je super na takmer všetko...

bobi (Čt, 11. 10. 2012 - 03:10)

Máte někdo zkušenosti s...muzete mi prosim nekdo rict jaka distribucni firma dovazi pycnogenol z finska, predem dekuji [email protected]

Jana (Út, 29. 5. 2012 - 19:05)

Chci si ho koupit. Slysim na nej samou chvalu nejen z reklam ale i od uzivatelu. Prej je to jedna z nejlepsich veci na trhu v peci o plet.

Pati (Út, 29. 5. 2012 - 19:05)

Je skutočne vyborny aj teda...Kde ho kupuješ a jakou značku? Já ho kdysi kupovala v zahraničí, ale i tam byl dost drahý

andrea (Út, 29. 5. 2012 - 18:05)

Je skutočne vyborny aj teda hlavne na plet.

Lenka (Po, 4. 6. 2007 - 09:06)

Taky si hodlám koupit p. od Pharma Nordu. Ale hlavně kvůli pleti, vrásky se začínají objevovat, mršky jedny :-))))

pacientka (Po, 26. 3. 2007 - 16:03)

A ještě pár informací z odborných článků k výši denní dávky:
*Jak velké dávky máme užívat?
Je to velmi různé a závisí to na hmotnosti jedince. Terapeutické dávky jsou 1,5-3 mg Pycnogenolu na kilogram tělesné hmotnosti. To znamená, že průměrně těžký člověk by měl užívat denně mezi 100-200 mg Pycnogenolu R, aby dosáhl nasycení tkání účinnou látkou. Toho se dosáhne v období 7-10 dní. Pak může být tato dávka snížena na polovinu od 50 do 60 mg denně, aby bylo nahrazeno to množství, které je denně vyloučeno.
*Jak dlouho je Pycnogenol R aktivní v organismu?
Tři dny. Je aktivní v oběhovém systémů zhruba 72 hodin a potom je postupně vylučován močí a perspirací.

Reklama

Přidat komentář