Reklama

Nahý při vyšetření ???

Návštěvník (Čt, 2. 1. 2020 - 10:01)

To se musis premoct.

Simonka (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

Znám pár holek které se musely svlíknout do naha před mladým doktoren kterému bylo asi 23. Holky to nahlasily primářovi a ten řekl že to bylo v rámci vyšetření. HAHAHA.

Steve (Pá, 1. 12. 2017 - 17:12)

Doktor by ti max zkontroloval kůžičku na kašpárkovi. :-D

Steve (Pá, 1. 12. 2017 - 17:12)

Na chlapa by zvědavej nebyl ... to píše beztak chlap.

Pavel (Pá, 1. 12. 2017 - 01:12)

Bych se ráda svlíkla před...Každý lékař viděl zvířátek, že ho tvůj zvěřinec neuchvátí.

(Pá, 1. 12. 2017 - 00:12)

Také jsem zažil dost...Bych se ráda svlíkla před mladym hezkym doktůrkem, ukázala bych mu kozy a veverku, že by nevěděl kam s očima.

petr (Pá, 1. 12. 2017 - 00:12)

Nechce

nekdo sex...rada si uzivas? proc ne klidne si dam

Pavel (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

Také jsem zažil dost...Taky jsem si v nemocnici užil odhalování a vystrkování různých částí těla. Na stole jsem neposkakoval, ale s tím bych problém neměl - nosím noční košili a tu stačí nazvednout. Zbytek zůstává decentně zahalen.

ach jo... (St, 15. 11. 2017 - 16:11)

Ano, přišlo mi to divný,...Na neurologii je svlečení do prádla naprosto normální. Tady to je jak v první třídě ZŠ.

Steve (Út, 14. 11. 2017 - 22:11)

:-D no jo no ... inu zážitky z nemocnice.

Leo (Út, 14. 11. 2017 - 20:11)

Také jsem zažil dost nepříjemnou situaci v nemocnici. Šel jsem na operaci s křečovou žílou na noze. Těsně před operací jsem šel na ošetřovnu, kde mi lékař maloval nějakou fixou "plánek", kudy má operatér vést skalpel. A nyní přímo k věci. Lékař mě vyzval, abych se svlékl od pasu dolů a to úplně (na ošetřovně se pohybovalo asi 5 sester všech věkových kategorií). Celkem neochotně jsem si tedy sundal kalhoty od pyžama, ale kabát byl příliš krátký. Cítil jsem se dost trapně. To "lepší" mě ale teprve čekalo. Pan doktor mě vyzval, abych si takto ustrojený stoupnul na stůl, který byl uprostřed vyšetřovny, že se mu to bude lépe malovat. Tedy já stál od pasu dolů nahý na stole, pan doktor si maloval a sestřičky pobíhaly kolem dokola. Opravdu jsem se necítil dobře a nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si sundal kabát od pyžama a zmuchlaný si ho držel na přirození. Druhý den po operaci si přišli pro mého souseda. Pan doktor se ho těsně před odjezdem na operační sál ptal, jestli má vyšetřenou prostatu. On , že ne. Doktor mu povídá ať si sundá kalhoty a rychle utíká na vyšetřovnu, že ho tam prohlédne. tak ten starý pán běžel po chodbě na vyšetřovnu a zpět také bez kalhot nahý. Sado maso, že?

No (Út, 14. 11. 2017 - 18:11)

Ano, přišlo mi to divný,...tak neurologové se koukají i na páteř, bolesti od páteře řeší jednak ortopedi a potom i neurolog. Zápěstí může souviset s ramenem nebo i páteří, takže bych svlíknutí do prádla nedramatizoval.

snowcat (Út, 14. 11. 2017 - 16:11)

Četl jsem diskusi na téma...Ano, přišlo mi to divný, když při neurologickém vyšetření kvůli levé zápěstí chtěli abych se svlékla do spodního prádla. Byla tam paní doktorka neuroložla a zdravotní sestra. Pak mě paní doktorka posadila na lůžko a řekla mi: ruce dolů, ruce nahoru, usmějte se na mě, obličejová symetrie, ruce dolů. Kladívkem mě pak klepla na kolena. Pak jsem se měla obléknout a tím končilo vyšetření. No, nepříjde Vám to trochu vtipné? :D

Pro ti, co se tímto příběhem pobavili a chtějí číst dále: Na toto vyšetření jsem čekala měsíc. Poslala mě jinam v Plzni, protože neměla v nemocnici nejmodernější přístroj. Na druhé vyšetření jsem čekala další tři týdny. Tam, kam mě paní doktorka poslala, vypadal ten přístoj jako z pravěku a paní doktorka neuroložka se musela podívat do lékařské knihy, jelikož nevěděla jak zapojit dráty. Nevěděla jsem, že takové vyšetření může pacienta docela zranit, hlavně když ty dráty nezapojí správně, až když jsem to prožila na vlastní kůži! Jauvajz!

Emmma (Po, 13. 11. 2017 - 12:11)

Nechce

nekdo sex ?????
Tal.602393564

Eduard Nud (So, 11. 11. 2017 - 15:11)

Tak to vidíte. Vám vadí úplná nahota při vyšetření a já bych se kolikrát přes den svlékl do naha a nesmím. Trpím. A nejen tou zakázanou nahotou.

spíše (So, 11. 11. 2017 - 15:11)

Další Jules Verne :-Ddalší Hans Christian Andersen, slovutný pohádkář.

Waltr (So, 11. 11. 2017 - 15:11)

Nedávno jsem byl na...Další Jules Verne :-D

Ruda (So, 11. 11. 2017 - 15:11)

Nedávno jsem byl na preventivní prohlídce. Byl jsem jenom v trenkách. Doktorka mimo jiné zkoušela citlivost na bolest. A to tak že mi mackala a kroutila bradavky. Bolelo to ale postavil se mi čurák. Tak mi stáhla trenky a vyzkoušela ještě citlivost koulí. Po pátém úderů jsem se udělal. Řekla že je vše v pořádku a že zase za rok.

Waltr (So, 11. 11. 2017 - 13:11)

to má svou logiku, rovnou by...A vytrhli zub :-D

xyz (So, 11. 11. 2017 - 13:11)

Když jsem šel na operaci...to má svou logiku, rovnou by ti při tom udělali obřízku

Reklama

Přidat komentář