Reklama

náhradní mateřství-matka

petra (Út, 15. 9. 2009 - 10:09)

Dobrý den,je mi 30 let a...ahoj kacko uz jste nasli nahradni maminku jestli ne tak napis peta-milka@seznamcz.

petra (Pá, 11. 9. 2009 - 09:09)

rada se stanu nahradni maminkou je mi 30let a mam tri deti a potrebuju se dostat z problemu jestli mate zajem napiste mi dekuju [email protected]

Jana (Po, 7. 9. 2009 - 21:09)

Ahoj,jmenuji se Jana,je mi 28 let,jsem plnostihla svobodna maminka z Pardubickeho kraje a rada se stanu nahradni matkou bezdetnym nebo starsim parum.Mam dve male krasne a zdrave deti,a touto cestou bych je chtela financne zabezpecit.V pripade Vaseho zajmu mi napiste na muj novy email D.z.a.n.i.c.k.a"seznam.cz (email 3JE.KA"t-email.cz jiz neplati).Odepisi vsem.JANA

Jana (Po, 7. 9. 2009 - 21:09)

Ahoj,jmenuji se Jana,je mi 28 let,jsem plnostihla svobodna maminka z Pardubickeho kraje a rada se stanu nahradni matkou bezdetnym nebo starsim parum.Mam dve male krasne a zdrave deti,a touto cestou bych je chtela financne zabezpecit.V pripade Vaseho zajmu mi napiste na muj novy email D.z.a.n.i.c.k.a"seznam.cz (email 3JE.KA"t-email.cz jiz neplati).Odepisi vsem.JANA

lucie (Po, 7. 9. 2009 - 20:09)

Ahojky,Je mi 27let,mam dve krasne zdrave deti a velmi rada pomuzu paru,ktery se uz nekolik let marne snazi o miminko.Jen fer jednani.muj mail je mamminkaaa"seznam.cz

Ladka (Pá, 4. 9. 2009 - 14:09)

Rada bych pomohla lidem,co nemohou mit děti.Sama mam dvě dcery a nedovedu si život bez nich představyt a touto cestou bych je chtěla finančně zajistit,jestli by měl někdo zajem o nahradni matku budu čekat na laku15"seznam.cz

Návštěvník (St, 26. 8. 2009 - 18:08)

ahoj,dobry den byla bych ochotnat se stat nahradni matkou a na par mesicu se stat skrysi pro vase miminko .Je mi dvacet a uz jedno detatko mam.Myslim ze si kazdy zaslouzi poznat ten nadherny pocit byt matkou .Muj tel 773492277a email je kamlikaa"seznam.cz

Návštěvník (St, 26. 8. 2009 - 18:08)

ahoj,dobry den byla bych ochotnat se stat nahradni matkou a na par mesicu se stat skrysi pro vase miminko .Je mi dvacet a uz jedno detatko mam.Myslim ze si kazdy zaslouzi poznat ten nadherny pocit byt matkou .Muj tel 773492277a email je kamlikaa"seznam.cz

Jana (Út, 18. 8. 2009 - 20:08)

Ahoj,je mi 28 let,jsem svobodná maminka z Pardubického kraje a ráda se stanu náhradní matkou starším nebo bezdětným párům a donosím Vaše vytoužené miminko.Mám dvouletého synka a devíti měsíční dcerku.Oba jsou krásní a zdraví.Jsem po císařském řezu.Kontaktujte mě na emailu: (3JE.KA"t-email.cz).Tímto způsobem chci do budoucna zabezpečit své děti.JANA

Jana (Út, 18. 8. 2009 - 20:08)

Ahoj,je mi 28 let,jsem svobodná maminka z Pardubického kraje a ráda se stanu náhradní matkou starším nebo bezdětným párům a donosím Vaše vytoužené miminko.Mám dvouletého synka a devíti měsíční dcerku.Oba jsou krásní a zdraví.Jsem po císařském řezu.Kontaktujte mě na emailu: (3JE.KA"t-email.cz).Tímto způsobem chci do budoucna zabezpečit své děti.JANA

Matra (Ne, 16. 8. 2009 - 20:08)

Dobrý den. Máme zájem o náhradní matku. Jsme z Ostravy. 739840805

Matra (Ne, 16. 8. 2009 - 20:08)

Ahoj. Máme zájem o náhradní matku. 739840805

radka (Pá, 14. 8. 2009 - 09:08)

já se jako náhradní matka klidně nabídnu,mám dvě děti a dovedu si představit jaké to je chtít mimi a mít život nevyplněný,protože to nejde a adopce?kdyby vše tak dlouho netrvalo....málo kdy se stane,že pár dostane miminko,které bude ještě přebalovat...myslím,že náhradní matka by měla mít už aspon?dvě své děti...nevidím důvod nechávat si dítě,které není mé...mám ho jen půjčené na pár měsíců,abych ho chránila,než se dostane ke svým pryvým rodičům...všem přeji hodně štěstí,snad to bude časem úplně přirozené pro všechny

Šárka Hájková (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Dobrý den, hledám náhradní maminku... ozvěte se mi [email protected].. děkuji

Markéta (Čt, 30. 7. 2009 - 16:07)

Ahoj jestli bys si chtěla tak bych ti mohla dítě odnosit. Sama už mám 6 mesíční holčičku..kdyžtak se ozvi na mauketkaaaaa"seznam.cz

michaela (Ne, 26. 7. 2009 - 14:07)

Dobrý den,ráda pomůžu bezdětnému páru k miminku,je mi 29let a mám dvě děti obě jsou zdravé těhotenství i porody byli v pořádku,cenu nechám na vás pište na email perla79"seznam.cz ráda pomohu a zaopatřím své děti.

Jana (St, 22. 7. 2009 - 20:07)

Ráda Vám pomůžu. Mám tři zdravé děti.

Jana (St, 22. 7. 2009 - 20:07)

Ráda Vám pomůžu. Mám tři zdravé děti.

Zora (Po, 13. 7. 2009 - 09:07)

Dobrý den,jsme bezdětný pár a hledáme náhradní maminku. Náhradní mateřství je pro nás jediná šance na vlastní miminko. Kontaktujte nás prosím na zora.nova"seznam.cz Děkujeme.

Jaruška (Ne, 28. 6. 2009 - 20:06)

Ráda bych vám pomohla, jestli máte ještě zájem. Vychovala jsem 3děti. Můžete se mi ozvat na email Jaruska.a"seznam.cz nebo na tel:603290740

Reklama

Přidat komentář