Reklama

náhradní mateřství-matka

Šárka Hájková (Ne, 17. 1. 2021 - 17:01)

Dobrý den.odkud jste... hledám náhradní maminku... děkuji..můj mail je [email protected]

Návštěvník (Út, 26. 5. 2009 - 07:05)

Prosím o radu jak jste začali a kde jít na kliniku s vajíčky atp děkují cajankovaE"seznam.cz

grandeye&"sezna (So, 23. 5. 2009 - 12:05)

Zdravim vsechny touzici po miminku i ja jsem jedna z nich byla,zoufala a na pokraji zhrouceni nakonec jsme se dockali pomoci umeleho oplodneni a na prvni pokus nam to vyslo.Ale spise me zajima jaky si nahradni matky za tuto sluzbu velice citlivou a zasahujici do zivota ze to tak osklive napisi uctuji honorar.

Těch slz již by (Čt, 23. 4. 2009 - 22:04)

Hledáme náhradní matku. hledasematka"centrum.cz

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2009 - 21:04)

Hledáme náhradní matku. hledasematka"centrum.cz

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2009 - 12:04)

http://www.zdravotniprodejna.cz/vyukove-hracky/

Návštěvník (Po, 6. 4. 2009 - 13:04)

No ano už se všichni hrnou a solidní...

Návštěvník (Po, 6. 4. 2009 - 12:04)

Hezký den, co se týká reakcí ohledně NM, tak většinou samotné NM kontaktují už konkrétni zájemce o NM. Nebývá moc zvykem, že zvěřejní svou nabídku na internet.
Já sama jsem hledala NM a byla jsem překvapena ze solidních nabídek. Všem držím palce, ať se povede!P.

Návštěvník (Ne, 15. 3. 2009 - 14:03)

Asi schůdnější máte žádat o adopci. Sehnat náhradní matku v ČR je téměř nemožné a po právní stránce i dost problematické.

Eva a Martin (Ne, 15. 3. 2009 - 11:03)

Dobrý den, sledujeme se zájmem diskusi na téma náhradního mateřství. Jsme mladý pár z Prahy. Poznali jsme se před 8 lety a celou tu dobu jsme spolu. Máme hezký a vyrovnaný vztah, jediné, co nám chybí ke štěstí je miminko. Žena trpí vrozenou vadou (tzv. Rokitanski syndrom) a nemá vyvinutou dělohu. Děťátko tedy není schopná odnosit a sama přivést na svět. Prodělali jsme celou řadu bolestivých vyšetření a vždy to byl pro nás velký otřes

Návštěvník (Út, 10. 2. 2009 - 21:02)

No asi o to není takový zájem, jaký ty rádoby náhradní matky předstírají.

Návštěvník (Út, 10. 2. 2009 - 07:02)

Teda to je zajímavé, každý nabízí a hledá - ale není tu ani jeden příspěvěk, že by někdo věděl, že se to povedlo. I na jiných diskusích je dost nabídek dělat náhr. matku, ale většinou ty ženy, které ji hledají píšou, že jsou to neseriózní nabídky nebo že se jim nikdo neozval.

monna (Po, 9. 2. 2009 - 18:02)

Dobrý den, mám také stejný problém jako Ty ženy, které tu na tuto diskuzi píšou. S manželem jsme spolu již ředu let a marně toužíme po vlastním dítěti. Mám za sebou již řadu nepovedených těhotenství a nyní mi lékaři již další těhotenství výrazně nedoporučili, kvůli ohrožení mého vlastního života. Proto bych chtěla tímto oslovit a hlavně poprosit ty ženy, které by byly ochotny mi a mému manželovi dítě vynosit. Vážné zájemkyně prosím, aby mi napsaly na meil: monna.1"seznam.cz .Ostatní ženy co mají stejný problém, bych chtěla poprosit o rady co se týče právního zajištění celé věci a popřípadě i kontak na centrum asistované reprodukce, které by bylo ochotno tohle pro nás udělat a jakým způsobem, a spousty dalších otázek a odpovědí, které Vás na toto téma napadají, děkuji moc za všechny odpovědi.Monna.

Marta (Čt, 29. 1. 2009 - 16:01)

Chtěla bych Vás oslovit, zda by se nenašla nějaká žena, která by nám odnosila miminko a stala se pro nás náhradní maminkou. Jen vážné a seriozní jednání.Ze zdravotních důvodů nejsem schopna mimi donosit.Teď již máme všechno zajištěné, jen náhradní maminka nám chybí. Děkuji. chloe"seznam.cz

katina (Čt, 29. 1. 2009 - 13:01)

ahoj.Po několika IVF stále nemůžu mít děti.Proto bych touto cestou chtěla oslovit ženu , která má zkušenost s náhradním mateřstvím a která by mohla donosit dítě.Máte někdo zkušenost , že by vám nějaká žena poskytla donošení dítěte.díky
mail: kpuo"centrum.cz

holi (So, 24. 1. 2009 - 01:01)

Ahojky četla jsem mnoho příspěvků některé jsou velice emocionální a jiné dost bezcitné ale sama jsem se kdysi měla obavy že už asi děti mít nemůžu a dnes mám 2 krásné zdravé dcerky.Ale bylo to terno. Proto bych chtěla nabídnout že vám mohu pomoci s donošením Vašeho miminka. Pokud budete mít zájem a nebo si budete chtít promluvit můžete mě kontaktovatna mail: holi1"email.cz

holi (So, 24. 1. 2009 - 01:01)

Ahojky četla jsem mnoho příspěvků některé jsou velice emocionální a jiné dost bezcitné ale sama jsem se kdysi měla obavy že už asi děti mít nemůžu a dnes mám 2 krásné zdravé dcerky.Ale bylo to terno. Proto bych chtěla nabídnout že vám mohu pomoci s donošením Vašeho miminka. Pokud budete mít zájem a nebo si budete chtít promluvit můžete mě kontaktovatna mail: holi1"email.cz

holi (So, 24. 1. 2009 - 01:01)

Ahojky četla jsem mnoho příspěvků některé jsou velice emocionální a jiné dost bezcitné ale sama jsem se kdysi měla obavy že už asi děti mít nemůžu a dnes mám 2 krásné zdravé dcerky.Ale bylo to terno. Proto bych chtěla nabídnout že vám mohu pomoci s donošením Vašeho miminka. Pokud budete mít zájem a nebo si budete chtít promluvit můžete mě kontaktovatna mail: holi1"email.cz

holi (So, 24. 1. 2009 - 01:01)

Ahojky četla jsem mnoho příspěvků některé jsou velice emocionální a jiné dost bezcitné ale sama jsem se kdysi měla obavy že už asi děti mít nemůžu a dnes mám 2 krásné zdravé dcerky.Ale bylo to terno. Proto bych chtěla nabídnout že vám mohu pomoci s donošením Vašeho miminka. Pokud budete mít zájem a nebo si budete chtít promluvit můžete mě kontaktovatna mail: holi1"email.cz

my (So, 22. 12. 2012 - 15:12)

Jsme manželský pár a hledáme náhradní maminku, nejlépe z jihomoravského nebo zlínského kraje.

Reklama

Přidat komentář