Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

nevar (Pá, 22. 9. 2006 - 21:09)

Ano to už jsem zde zažil,velká písmena,špatně se to čte. A tohle téma je hodně ubohý.

Jarda (Pá, 22. 9. 2006 - 21:09)

Vivi/Edito prosim nepouzivej na psani tiskacich pismen, spatne se to cte.

Edita (Pá, 22. 9. 2006 - 21:09)

HAHA,RADA SE ZUCASTNIM DISKUSE NA CESKYCH STRANKACH,ZIJI VE SKANDINAVII,PREDTIM VE SVEDSKU,A TED V DANSKU A PREDTIM JESTE ASI TAK V 5 ZEMICH.JSEM HRDA ZE JSEM CESKA,A CESKY JSOU PODLE ME STALE PORAD KRASNY,,,NEJSEM TEPLA,,CO JE NA TOM BYT NALICENA A UPRAVENA,TADY SKANDINAVKY VYPADAJ V 90%JAKO BY SLY ROVNOU Z UKLIDU...NAVRAT K PRIRODE TO NAZYVAJI...PODLE ME ZLATA STREDNI CESTA,NE BYT SEDIVA MYS A NE BYT ZASE JAKO ,KAZDA VES ,JINY PES NABO JAK TO SE RIKALO?HAHAA TAKY PODLE MYCH ZKUSENOSTECH PO EVROPE,VSUDE JSOU HUSY A BLBECCI.A ZE CESTI MIZSKY BYLI ZVYKLI NA NOSIT JIDLO OD ZENSKY AZ POD NOS A ZE DNES UZ KONECNE SI CESKY ZENSKY UVEDOMILY ZE NEJSOU JEN SLUZKY?VZDYT JE TO DOBRE.MUJ MUZ DAN,SAM NEKDY VARI,POMAHA UKLIDI,DOBROVOLNE A NECITI SE NIJAK VYUZIVANEJ.A PONIZENEJ.LIBI SE MI KDYZ NEKDO JE KRATCE V CIZINE A PAK NAPISE CHYTRY A URAZLIVY RECI O CESICH A CESKACH.KAZDY NAROD MA SVOU MENTALITU,NEMUZEM CHTIT ABY CESKY BYLY STEJNY JAK AMERICANKY A NEBO SKANDINAVKY,PROTO JE LIDSTVO ZAJIMAVY ZE SE LISI...

česky jsou hezk (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Max jdi kvokat jinam,tahle diskuse už vychladla,vše co už tu bylo napsáno a jen tu bubláš z mrákot.

Max (Pá, 22. 9. 2006 - 15:09)

Skutecne? Neni divu, kdyz je vychovavaj asexualni hysterky doma a nasledne ve skole.

Zkopany (Út, 12. 9. 2006 - 09:09)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!!

Frigo go (Ne, 20. 8. 2006 - 21:08)

Ten kdo napsal toto téma je jakýsi zmatený.

frigo (Ne, 20. 8. 2006 - 01:08)

Líbí se mi jak skoro každá diskuze vyůstí v ubohé osočování.Myslím,že se tady ukáže jací doopravdy jsme primitivové.A ta počáteční slušnost je jenom komedie.

Lalila (Ne, 20. 8. 2006 - 01:08)

Co si myslím? Že seš kretén!

hh (So, 19. 8. 2006 - 20:08)

A kdo se má potom vyznat kdo je kdo,když rozdíl je v tečce.Obě jste vrány a na vaše příspěvky z vysoka s.

H (So, 19. 8. 2006 - 17:08)

Já taky používám H a nejsem Helena:-(( takže prosím tě nanřizuj co máme dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To už tu jednou bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bílá (So, 19. 8. 2006 - 17:08)

Dave..tak se vrať mezi ty opice,okurko!!!

H. (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

A nick Helena bych v životě nepoužila.

H. (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Milá H, zřejmě sis nevšimla, že za svým H užívám na rozdíl od Tebe tečku, tak tady laskavě nepruď Ty. A nikomu nic nezakazuju, jen konstatuju a divím se.

H (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Dnes jsem si vsimla,jak casto posledni dny nekdo pouziva jako nick H,nebo Helena.Nekdy pisu jen H,kdyz se mi nechce cele jmeno.Tak ted jsou ty prispevky ve vsech diskuzich jako ode mne.Ale s obsahem ja nesouhlasim:-(Ja bych nikomu nezekezovala a nenadavala psat si.At si lidi pisi co chteji.
"H" a co sem teda lezes a ctes to?!Padesat prispevku cist,kdyz se mi to nelibi?!Jsi normalni,nebo co prudis?

Uška (Po, 19. 6. 2006 - 10:06)

Renata: já si myslím, že cílem téhle diskuze není probírání gramatických chyb v textu. Nebo snad ano? :o) Jasně, občas mi to ujede, toho jsem si vědomá, ale snad to není trestné.
Každopádně pro klid tvojí duše: učila jsem biologii a matiku.

Jinak - nevím, jestli naši muži mají přímo pověst o jaký se tady v posledních příspěvcích píše, ale každopádně ženy, co mají možnost srovnání s cizinci vám řeknou, že ti naši jsou většinou pěkní hulváti...ovšem nejde to paušalizovat :o)

H. (Po, 19. 6. 2006 - 06:06)

Schválně jsme si přečetla prvních cca padesát příspěvků do této diskuse, víc jsem nedokázala, a je mi z toho opravdu špatně. Ze zdánlivě slušného mladíka na začátku se vyklube namyšlený sprostý buran, který pořád mele jen o Thajsku a ostatní se k němu přidávají. Taky nechápu, proč to sem kdo zase vytáhl. :-((

M (Po, 19. 6. 2006 - 01:06)

Nerekl bych ze Cesky jsou namysleny kravy,ale ty co tu diskutujou fakt jsou...

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2006 - 23:06)

Který kretén otevřel zase tuto diskusi,už to bylo dlouho uložené a zase někdo ty duševní zvratky vytáhnul!

Návštěvník (Ne, 18. 6. 2006 - 23:06)

Za takoveho cloveka jako xxcd bych se stydela

Reklama

Přidat komentář