Reklama

SEX - mlady kluk a starsi zena!

A. (Po, 15. 1. 2007 - 08:01)

No to je ale blbost!!!!!

Návštěvník (Ne, 14. 1. 2007 - 18:01)

Je to neschopnost najít si dívku stejného věku.

A. (Ne, 14. 1. 2007 - 18:01)

Asi tak vždyť zvířátka taky věk neřeší.

Patrik (So, 13. 1. 2007 - 23:01)

Protože mají svoji přitažlivost, kterou nemají ty mladší a to není nic o zamindrákování. Proč vy ženy si všechno hned tak škaredě vysvětlujete?

Anna (So, 13. 1. 2007 - 22:01)

Zajímalo by mě proč tolik mladých kluků zajímají starší ženy.Musí být asi nějak zamindrákovaný.Jinak si to nedovedu vysvětlit.

drakous (So, 13. 1. 2007 - 22:01)

no treba by me zajimalo jak daleko by nejaka takova mamina byla schopna zajit! nekde jsem cetl, ze jedna baba nekde z litomeris mela milence, kteremu bylo jen 14 roku a som to kluk chtel! ten svet je divnej a divnej :)mimochodem sex se 35-45 bych si dal taky libit;)

pozorovatel (Út, 9. 1. 2007 - 15:01)

Kurva to sou hlášky, hoši ste fakt dobří...

PS: ten sex s 30, mě ale zvedá ze židle!!!!

kočka (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

Je mi čtyřicet a 7 let udržuji vztah s odeset let mladším milencem a musím říci,
že je to super. Všem ženám vřele doporučuji.
Rozumíme si a upozorňuji, že po žádné plastice nejsem. Jsem přirozeně krásná štíhlá,příjemná ženská bez předsudků.

žena (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

Kolik Ti je Lolo, že je u tebe třicetiletá žena stará vyplastikovaná ženská. V tvém článku je hodně zloby.
Máš problémy s muži, že jde z tebe tolik jedu?

Creolla (Pá, 5. 1. 2007 - 13:01)

Vždyť je naprosto normální ba správné!!!! Starší žena je zkušenější, rozumnější a nebude nikomu slepičit, tvé případné nedostatky, jako mají ve zvyku blbé "náctky". Naopak ti jen rozšíří obzory. Je to jen a jen správné!!! Hodně štěstí:-)

postalk (Po, 25. 12. 2006 - 16:12)

ja taky!! Mario.Rodriguez"seznam.cz

Návštěvník (So, 23. 12. 2006 - 20:12)

Já chci sex, Sindy!

strelec (So, 23. 12. 2006 - 00:12)

si borec,skvělá hláška

Třicítky jsou n (Pá, 22. 12. 2006 - 23:12)

kunda utáhne i parník proti proudu

slumalf (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

Takový idiot se tu ještě nenašel. Nechej se vyšetřit

SINDY (Pá, 22. 12. 2006 - 16:12)

Je mi 30 chceš sex????

Jula (Čt, 23. 11. 2006 - 02:11)

...a Natálie se ukojila.

natálie (Čt, 23. 11. 2006 - 00:11)

mrdkoši smrdí vám koule prasata
mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata

natalie (Čt, 23. 11. 2006 - 00:11)

mrdkoši

Návštěvník (So, 18. 11. 2006 - 19:11)

starší ženy...užasná kapitola,zvednou mladému klukovi sebevědomí-alespoň mě ano!..vše je s nima jiné lepší harmoničtější!..ví přesně co chtějí!...není nic lepšího!

Reklama

Přidat komentář