Reklama

SEX - mlady kluk a starsi zena!

petr (Ne, 30. 7. 2006 - 11:07)

Ve 28 letech mne ženatého ulovila 44letá žena a milovali jsme se 12 let a za celou dobu to u ní, ani u mne doma neprasklo.

bezjména (Ne, 30. 7. 2006 - 10:07)

No 35let se nedá považovat za starší ročník, řek bych spíš o té ženě, že je zkušená. Ale pavel měl asi na mysli 40+ ne? Myslím že na tom není nic špatného, naopak, taková žena může být velice náruživá a plná chuti objevovat... Bohužel, takové ženy, které by stály o mladé kouloušky jako my je obtížné najít.. :o(

M (Pá, 28. 7. 2006 - 15:07)

Mojí ženě je 35 , kdybu jsi jí přede mnou nazval "starší ženou" tak Tě vytahám za uši a nakopnu prdel.

xxcd (Pá, 21. 7. 2006 - 21:07)

Na staré piči se dobře cvičí, na mladé se kokot ničí !!! :-)

Jarek (Pá, 19. 7. 2019 - 07:07)

Nejlepsi jsou zeny 60 let poradne vylizes a sukate strikat muzes do ni nadhera

jkgkldfj (Pá, 21. 7. 2006 - 17:07)

no..co ja na to?
ze to je mozny a pekny a dokonce je to mnohem lepsi ,nez 20 s 20,,protože spousta mladsich divek proste jeste si tyhle sexualni radovanky poradne neuziva,delaji,co by se melo a ne ,co opravdu chutna jima nebo co se vymysli na miste etc...priroda to nastavila nejak zvlastne,lec je to tak

takze pokud najdes vhodny protejsek,tak to nemusi mít chybu,,,
P:S ja nejsem z Prahy:-)

Alex (Pá, 21. 7. 2006 - 14:07)

Lola - teď nevím na co narážíš s tou 35 letou? Jako že je podle Tebe stará? Znal jsem jednu 35, vypadala sotva na dvacet - bez jakékoliv drogérie, chemie a plastik. Jiná třeba téměř na padesát. Je to individuální. Tak se toho věku také dočkáš a možná s tím dostaneš i rozum. Zajímavé, že pokud má chlap milenku ve věku své dcery nebo snad i vnučky, bere se to jako normální (hlavně howbussines - Janda, Nedvěd aspol.) a opačně je to snad něco nenormálního? Ano je, ale oboustranně. Je přece rovnoprávnost. A zatímco holka se lepí na staršího chlapa, jde ji většinou jen o peníze a slávu, opačně to může snad být i z lásky.

Bobík (Pá, 3. 2. 2006 - 13:02)

Když do pekla, tak na pořádným čertovi!

Bobík (Pá, 3. 2. 2006 - 13:02)

Když do pekla, tak na pořádným čertovi!

Bobík (Pá, 3. 2. 2006 - 13:02)

Když do pekla, tak na pořádným čertovi!

Mr. Dák v důch. (Čt, 2. 2. 2006 - 22:02)

Přítel ženy mé nechť je i přítelem mým,neb orá pole mé a šetří pluh můj.

Lola (Čt, 2. 2. 2006 - 17:02)

Jen pokud si představuješ, že starší žena je vyplastikovaná třicítka s pětkama kozama a je to taková dylina, že jí nikdo nechtěl a proto se teď cpe mladejm naivním chlapečkům, protože ty budou vždycky blbý a nadržený. Jestli je toto prototyp tvé starší ženy, tak hledej... Jen jestli jí najdeš. Uvědom si pohled na průměrnou pětatřicetiletou ženu, chápeš?

Šarik (Čt, 2. 2. 2006 - 13:02)

My na to, že na starým kole se naučíš nejlíp jezdit.

Jana (Čt, 2. 2. 2006 - 10:02)

Nejsi náhodou plnoletý? Ale jestli chceš svolení, tady ho máš - navazuj si co chceš a užij si to!

pavel (Čt, 2. 2. 2006 - 00:02)

Docela me laka navazat vztah se starsi zenou, ktera by rada obcas vy/zneuzila :) mladeho (20) kluka z Prahy! Co vy na to?

Reklama

Přidat komentář