Reklama

Odpověděl mi na inzerát kamarádky přítel!!

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Jana (Út, 31. 1. 2006 - 12:01)

Tak mi to, Lucko F., napiš. Čekám a budu ti věřit.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Žaneta (Út, 31. 1. 2006 - 12:01)

Je to těžký, mě nevěřila vlastní sestra a to ten můj inzerát i jeho odpověď viděla. Byla na mě nějakou dobu i naštvaná. Ale ono to nakonec dopadne tak jak má i bez tvého zásahu. Napsala bych jemu. A jí až podle toho jak by se k tomu postavil...třeba si taky vymyslí "tajného nepřítele" a třeba ta tvoje kamarádka to nezbaští...'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Lucy (Út, 31. 1. 2006 - 12:01)

Vy byste do toho fakt šli?Upřímně?Ještě vám musím říct jednu věc.Před lety žila v hrozném manželství,kdy jí muž zahýbal a já o tom věděla.Dva roky jsem ji něžně naznačovala,ať si za ním zajede do místa,kde pracuje(60km od místa bydliště),jestli tam třeba někoho nemá.Já věděla,že má,žil tam s ní regulérně dva roky.Nakonec když ona začala právě s tímto přítelem něco mít,protože doma se to už nedalo vydržel,bývalý byl hrozný cholerik,tak se úplně zbláznil a začal jí nadávat do děvek atd a ona to dávala za vinu sobě.Tak jsem jí nakonec řekla,že on má roky někoho a ať sebe z toho neobviňuje.Takže jsem to byla já,kdo jí to nakonec řekl a ona je mi dodnes vděčná.A teď tohle!!!Nemám já smůlu?Zase jsem to já,kdo něco ví a teď fakt nevím.Ona je s ním 5 let a hrozně si ho váží pro to,jaký je.Vidí v něm nejúžasnějšího muže,kterého kdy potkala.Proto mám strach,že jí zbořím tyhle iluze o něm a tím jí to víc raní.Co vy na to?Mám?'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Iva (Út, 31. 1. 2006 - 11:01)

Určitě bys ji na to měla nějak opatrně upozornit. Dej jí přečíst tuto diskuzi.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Tina (Út, 31. 1. 2006 - 11:01)

Kdyby byli manželé s dětmi, tak bych řekla nemíchat se do toho, pokud jsou v pohodě, ale pokud je to pouze známost, tak bych ji to asi řekla, ale musíš jednat přímo, ukázat jí ten tvůj inzerát s fotkou, pak ji asi těžko něco nakuká, Přijde mi divný zahýbat i za svobodna, co po letech?Zajímavé téma, dost jsem nad tím přemýšlela, ale asi bych to nedokázala nechat u ledu, jeho chyba, může si aspoň dávat bacha, když má choutky'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

DARINA Z TURINA (Út, 31. 1. 2006 - 00:01)

Už se několikrát stalo že někdo založí nové téma a jako první se ozve rara,stará štěkna.Jako kdyby si ty nové rubriky zakládala ona.Kafrá do všeho ale nikdy nic neporadí,čurina.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Rob (Po, 30. 1. 2006 - 20:01)

I ženy, Lucy.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Lucy (Po, 30. 1. 2006 - 19:01)

Toho se právě Žaneto bojím.On jí může nakukat cokoliv a já z toho vyjdu jako ta co jí chtěla ublížit.Chlapi jsou zvláštní tvorové:-)'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Žaneta (Po, 30. 1. 2006 - 16:01)

Stalo se mi něco podobného - napsal mi dlouholetý přítel mé sestry! Můj inzerát byl velice neurčitý a připojila jsem k němu fotku s vlasy přes obličej, protože jsem měla divný pocit z toho prezentovat se na netu, tak jsem spíš tak čekala kdo se ozve...takže on mě nemohl poznat. Napsal mi, že hledá kamarádku na sex a že přítelkyni už má. Úplně mě to dostalo. Hned jsem mu odepsala, že to jsem já a pořádně jsem mu vynadala. Žádná reakce. Pak jsem taky měla dilema jestli to říct ségře, ale než jsem se k něčemu rozhoupala přišla ségra sama s tím, že prý jejímu příteli dělá nějaký "neznámý nepřítel" naschvály a že dal na intenet jeho fotku s textem, že hledá milenku. Řekla jsem jí jak to bylo, ale prostě nevěřila, že by ten její lhal a věřila tomu, že opravdu nějakej neznámej člověk záhadnym způsobem získal jeho fotku a z neznámýách příčin se za něj vydává na internetové seznamce. Za další půlrok se rozešli, objevily se další problémy...stejně se to ale nikdy nevyjasnilo. Já si myslím svý, ale ona mi zkrátka nevěřila a možná i teď má o něm pořád iluze...'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Lucy (Po, 30. 1. 2006 - 15:01)

Díky za rady!Hlavně také pánům,kteří se zapojili.Zatím to nechávám u ledu a spíš přemýšlím o tom,že napíšu jemu,aby se chytnul za nos.'

Reklama

Přidat komentář