Reklama

Odpověděl mi na inzerát kamarádky přítel!!

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Olga (Po, 30. 1. 2006 - 12:01)

Odkdy hledají heterosexuální chlapi na netu kamarádky? :-)'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

radce (Po, 30. 1. 2006 - 11:01)

Určitě bych si s kamarádkou o tom promluvil-jen bych byl opatrný, abych nedělal hned aféru z něčeho, co není tak tragické. Hledal opravdu přítelkyni-milenku, nebo kamarádku?'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

greta (Po, 30. 1. 2006 - 00:01)

souhlas s Borkem!!

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Borek (Ne, 29. 1. 2006 - 23:01)

A nebo mu odepiš a pošli mu její fotku,ať se chytí za nos.A nebo jí poslat(z jiného compu)jeho dopis i s fotkou anonymně.Jinak ti doporučuju se v tom neangažovat,mohla bys přijít o kamarádku a on by se ti mohl mstít.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Rob (Ne, 29. 1. 2006 - 23:01)

Máti má dost pravdy, je to sice dost nelogické, ale může se proti tobě obrítit hněv kamarádky a jestli je zamilovaná, tak uvěří i případné výmluvě toho borce.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Lucy (Ne, 29. 1. 2006 - 22:01)

Holky díky za radu.Jen nějak opravdu nevím,jestli jo,nebo ne.Dneska jsem to totiž řekla mamce a ta mi řekla,že to v žádném případě říkat nemám,že si ublížím.Jenže mně takový přístup připadá pokrytecký.Jen abych si sobě neublížila,tak nechám ubližovat jí.A co spíš napsat jemu a odkrýt se a říct mu,ať to vyřeší jako chlap a rozejde se s ní,když asi není spokojený a nenechává si ji jako zálohu?'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Denisa (Ne, 29. 1. 2006 - 18:01)

Ja bych ji to nejen rekla, ale hlavne ji tu odpoved ukaz. Mohlo by se ti taky stat, ze ona ti neuveri, takze ji predloz dukaz. Ja uvadim priklad me kamaradky, ktera mela tesne pred svatbou a jedna jeji znama ji rekla, jestli o tom vi, ze jeji nastavajici chodi do bordelu. Nechtela ji uverit a pak se postupne dozvedela od vsech ostatnich kamaradkach, ze to vedi vsichni, ze ji jenom nechteli zranovat. Takze ty kaci by se klidne divali na to, jak by si ho vzala, nebo dostala AIDS, tim by ji asi, dle jejich slepiciho uvazovani, ublizili min. Ja, kdybych to vedela, tak ji to urcite reknu.

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Monika (Ne, 29. 1. 2006 - 14:01)

Mne se pred lety stalo, ze jsme si nezavisle daly s kamaradkou kazda svuj inzerat a nektere odpovedi byly od stejnych pisatelu. S jednim z nich jsme se sesly postupne obe a porovnavaly, jake oblbovaci kecy na kterou zkousel. Byla to docela legrace, protoze ani jedne z nas se nelibil a mozna, ze ani my jemu. Kamaradce, ac uvadela, v inzeratu VS, odepsal jeden absolvent zvlastni skoly, ktery to nedotahl dal nez do 6. tridy. Jeji otec, ktery ho nahodou ucil, kdyz si cetl jeho dopis, nestacil zirat. Tehdy byl presvedcen, ze mu to musel nekdo napsat, protoze jak on ho znal coby zaka, tak byl rad, ze se umel podepsat. No, mozne je vsechno, to, ze odepsal pritel kamaradky, mne vubec neprekvapuje. Ale kamaradce bych to urcite rekla.

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

pavla (Ne, 29. 1. 2006 - 11:01)

určitě jí to řekni.Znám spoustu chlapů co si pres net hledají nové známosti,nebo bokovky. Mnohdy by to do nich člověk neřekl. Řekni to kámošce,at s ním neztrácí čas.At ví co má za chlapa.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Reklama

Přidat komentář