Reklama

Odpověděl mi na inzerát kamarádky přítel!!

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Joelly (St, 21. 4. 2010 - 21:04)

Ne. Moniky nazor neni naivni....Souhlasím s Petrou.

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Petra (Pá, 3. 2. 2006 - 16:02)

Ne. Moniky nazor neni naivni. Pokud je jistota, ze je to takovej typek, a moje kamaradka je opravdu moje dobra kamaradka, a zalezi mi na jejim stesti, tak je jen velike slabosstvi nepriznat to. Strach, ze nakonec budete mit vy problem je skutecny alibismus.Hloupy, ubohy, nelidsky a neprejici.Neni dobre se michat do cizich veci, ale tady jasne vedle moji kamosky zije chlap, ktery si hleda povyrazeni nebo jinou. Driv ci pozdeji to udela, aty tomu budes jen prihlizet. Kdyby se to stalo s mym pritelem, osobne bych takovy dukaz uvitala. Ale opravdu dukaz, ne jen slova. A pak take zalezi na tom, jak velke jste kamaradky. Jen tak od nekoho bych to nevzala.On ji totiz pri pripadnem rozchodu muze vpalit, ze ani sama nevi, jake ma kamaradky, kdyz se stal to a to, a cele to muze proti tobe obratit. Pak se nezmuzes branit.Muze se stat i to, ze se na tebe nastve i kamaradka, ale sama zvaz, co je lepsi.A pak, nepsala jsi, jestli je ten dotycny i tvuj kamarad.Jestli jo, ci byl, tak bych se do toho nepletla. Maximalne bych si podala jeho osobne.

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

jan5 (Pá, 3. 2. 2006 - 13:02)

Jeminkote ty jsi hloupá! To jí záměrně navádíš na lesbo-sex?!! Co si to vůbec dovoluješ? Jakým právem?'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Milý Dotek (Čt, 2. 2. 2006 - 14:02)

Nikde tam nehovoříš o tom, jestli se Ti ten chlap líbí. Pokud ano, zkuste si to ve třech - navrhni jim to.....Hraní si na slepou bábu je nedospělý.....Tím, že jim to sdělíš, nikomu neubližuješ, prostě jen nehraješ s ním či s oběma infantilní hru.....Pokud se Ti ten chlap nelíbí, zkus si TO jen s kamarádkou. Nebo jí to alespoň navrhni.....'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

pohodářka (Čt, 2. 2. 2006 - 14:02)

Moniko,tvůj názor je podle mě naivní, ale beru ho..hezký den jo jo, ta realita...:-)'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Monika (Čt, 2. 2. 2006 - 14:02)

No, to je ten alibismus. Netecnost k nestesti druhych. To mi pripada necestne. Jednou je to kamaradka, kterou mam rada a od ktere cekam, ze by udelala totez pro me, i kdyz to neni prijemne. Kazdopadne, ja bych ji to rekla. Ja jsem mela vztek na kamaradky, ktere mi nerekly, ze mi manzel zahyba, kdyz o tom vedely, nemeli jsme deti, mely mi to rici. Dopadlo to stejne tak, ze jsme se rozvedli, akorat to mohlo byt driv...

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

pohodářka (Čt, 2. 2. 2006 - 13:02)

Nevím co je správné, ale vím co bych udělala já.Samozřejmě bych mu neodepsala,kamarádce nic neřekla.Chovala bych se jako by se to vůbec nestalo, nakonec není to moje věc. A všichni budou v pohodě :-)'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

taky zklamaná (Čt, 2. 2. 2006 - 11:02)

Abych to upřesnila,s kamarádkou jsme hledaly pro ni chlapa a jeho inzerát nás zaujal.Pak jsme byly v šoku obě.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

taky zklamaná (Čt, 2. 2. 2006 - 08:02)

To mě odpověděl můj vlastní manžel a to několikrát.Nestačila jsem lapat po dechu,jaký byl chudák a já zlá.Dopadlo to tak,jak muselo,jsme už od sebe.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

zklamaná (Čt, 2. 2. 2006 - 00:02)

Mě odpověděl můj vlastní přítel! Tušila jsem, že rád hledá na určité seznamce a dala tam svůj inzerát. Netrvalo to dlouho a odpověděl.'

Reklama

Přidat komentář