Reklama

Odpověděl mi na inzerát kamarádky přítel!!

Lucy (Ne, 29. 1. 2006 - 09:01)

Raro,je to náhoda,opravdu.Jsem z velkého krajského města a pod ním se přímo zaregistruješ.Proč bych hledala chlapa z druhého konce republiky.No můžu říct,že když mi přišla ta fotka,tak jsem opravdu nevěřila.Náhody se dějí.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Kira (Ne, 29. 1. 2006 - 09:01)

Není to náhoda,dnes si můžeš najít na netu volné chlapy přímo z místa,kde jsi ty,mě se stalo něco hodně podobného.Řekni jí to určitě,jen s ním ztrácí čas.'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

rara (Ne, 29. 1. 2006 - 00:01)

ale este bych dodala ze je to hooooooooooodne velka nahoda takze buhvi co za timhle prispevkem je

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

rara (Ne, 29. 1. 2006 - 00:01)

rekni ji to at ho kopne do prdele

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Lucy (So, 28. 1. 2006 - 23:01)

Co s tím?Dala jsem si na seznamku inzerát na seznámení a odepsal mi přítel mé nejlepší kamarádky.On samozřejmě neví,komu napsal,poslal mi fotku a teď čeká na mojí.Co mám dělat?Jsem z toho smutná,nevím,jestli to mám kamarádce říct,nebo si to nechat pro sebe,s tím,že mu samozřejmě neodepíšu.Poraďte!Díky'

Sgthelenmarkm (Pá, 15. 3. 2019 - 19:03)

Dobrý den, prosím, milá odpověď mi prostřednictvím mého e-mailu ID, mám něco velmi důležitého, aby s vámi diskutovat. zde je můj e-mail:
([email protected])

Reklama

Přidat komentář