Reklama

1.milovanie s kramami

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 18:05)

Přítelkyně chce sex stále a nějaké červené dny ji nezajímají. Ještě aby tak prý měla mít nějaké přestávky.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 14:05)

Poď na to.Mám chuť.Dostanem to za dva dni.Ešte to využijeme.No a za hodinu sme boli červený ....Aj to sa stáva.No a pritom sa jej to páčilo,takže za mesiac sme to skúsili aj počas,pod sprchou.Ale s prezervatívom.Ona tvrdila,že orgazmus bol silnejší.Na tú krv sa dá zvyknúť.Však jej nieje až tak veľa.

Darina (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

počkala bych až nebudeě mít nemstruaci a pak si to víc užiješ. A dobré by bylo použít kondom, abys pak další menstruaci ještě dostala

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

Tedy prcat na ulici před krámama,to už je zvrhlost !!

Ranja (Ne, 31. 1. 2021 - 15:01)

počas menstruace ano, ale jedine s kondomem, nebo analni sex. Právě kvuli análnímu sexu jsme si nakoupili svítíci tyhle svítíci kondomy e-kondomy.cz/kondomy/svitici-kondomy. Je to s nimi úžasné. Je to trochu jiné milování

Linda (Čt, 16. 7. 2020 - 10:07)

Hrajou si tady na lepší, u nás doma se slušně říkalo pipině kundička a kunda bylo sprostý slovo.

Lída (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

jEDNOU ZA MĚSÍC máme s kámožkou jahodovou kundu .A vůbec nám to nevadí.

Moc rád bych nějaké ženě, nebo dívce z Brna posloužil orálně ...

Karel (Čt, 15. 8. 2019 - 23:08)

Jako nezbytnou ochranu lůžka si ze začátku partnerka oblékala na sebe dlouhou igelitovou pláštěnku,ale později se nám osvědčilo natáhnout předem na lůžko velké igelitové prostěradlo,dá se po akci lehce opláchnout na příští použití.Oba se na další termín vždy těšíme,jak to bude zase příjemně klouzat včetně běžně nezvyklých,ale zajímavých zvukových projevů.

PŠ. (Ne, 30. 6. 2019 - 11:06)

Nejlepší sex. Bílé džíny a tričko a přes poklopec ho vytáhnout. Nasedne na mě a jede. Nastříkám to do ní bez obav a někdy se na konci i počůrá. Džíny vypadají nádherně a to se ještě otře o stehna. Nemůžu se dočkat, až to zase dostane. Ona na doma nosí světlé nebo bílé džíny a bez zamponů nebo vložky a pěkně se o vše postarají džíny.

Karle (St, 26. 10. 2016 - 22:10)

Bez sexu je život prázdný.! Romana

bohus (So, 29. 6. 2019 - 18:06)

Je to tak jak píšeš Romano

Karel (St, 26. 10. 2016 - 22:10)

Hlavně že jste spokojené se svými čurinami milé dámy.Mě už se líbila čurina od 7mi let jako klukovi.Zdravím všechny ženy co mají rády sex a svoji čurinu.

Hana (St, 26. 10. 2016 - 22:10)

Zenský která blbka se zanesla názor že říkat krámy je špatně.Už jsem 45ti letá stará koza a mezi ženskýma se o menstruaci běžně říká krámy.To slovo krámy už používala moje babička.Na co si to tady hrajete.

Olča když použí (St, 26. 10. 2016 - 15:10)

V této době to píchání nejvíc chutná

katka (Čt, 4. 6. 2009 - 15:06)

k dotazu: říká se, že při menstruaci jsi tam dole víc roztažená, takže na první milování to je dobré. Záleží tedy, jak to máš silné a jestli na to má tvůj přítel žaludek. ten můj, když jsem mu to naznačila, rezolutně řekl, že tohle odmítá.

jinak k pojmenování- když už se to musí říkat, tak říkám, že jsem "to dostala". Slovo menstruace a podobně používám maximálně na gyndě. Jinak se mi taky nelíbí výtazy menzes, menstruace, měsíčky. Máma třeba říkala, že jí "je blbě".
Jinak nikdy neříkám, že si jdu vyměnit tampon- co do toho komu je? To mi přijde fakt hodně divný. Prostě řeknu, že si jdu odskočit, když už se musím odněkud omluvit, stejně jako když jdu na záchod. Proč bych někomu říkala důvod? Taky neříkám jestli jdu na malou nebo na velkou.

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2009 - 14:06)

dobre

blázníš? (Pá, 16. 1. 2009 - 21:01)

pardon,ujela mi ruka.
bláníš,vždyt jak pozná ogar žes byla panna?:-))

Návštěvník (Pá, 16. 1. 2009 - 20:01)

Dobře,ale v titulku diskuse?Ale já si už všiml,že slovenky to takhle říkají naprosto běžně.Vím,že se tak ženské baví intimně mezi sebou,ale vyseknout to vřejně.To je jak když holka řekne:jdu se vychcat...před lidmi.
mezi sebou si ženské servítky neberou,ale ani já neříkám-moje žena má krámy.V duchu si tak někdy kleju:-))

Pinko (Pá, 16. 1. 2009 - 17:01)

nejlepčí je výraz "krevetové problémy"

Reklama

Přidat komentář