Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

* (So, 22. 12. 2012 - 22:12)

Důležité je řídit svůj...přesně tak.k čemu jsou pudy kromně rozmnožování? ...

kastrace je dob (So, 22. 12. 2012 - 16:12)

> Nebude tě rozptylovat...Důležité je řídit svůj život tak, abychom byli tím čím chceme být a dělali to, co skutečně chceme. Pokud nás od toho rozptylují sexuální pudy a sexuální objekty, pak je kastrace dobrým řešením.

anonym (So, 22. 12. 2012 - 09:12)

proč pohrdání, co je komu do toho ?

ano (Pá, 21. 12. 2012 - 19:12)

ozvobození se od fyzična a...přesně tak.je fakt,že jsem ještě nenašel nikoho,kdo mě vykastruje ale to je jen otázka času ...

D (Pá, 21. 12. 2012 - 18:12)

ozvobození se od fyzična a...> Nebude tě rozptylovat kdejaká sukně a budeš se moc soustředit na to, co je skutečně důležité.

Dejme tomu. Co je ale skutecne dulezite?

Lépe (Pá, 21. 12. 2012 - 17:12)

Tak se nechte vykleštit,...bych to nenapsala.Ve dvouch větách a přesně řečeno.

! (Pá, 21. 12. 2012 - 17:12)

Tak se nechte vykleštit, aspoň se ta vaše blbost přestane šířit.Nic jiného si nezasloužíte než pohrdání všech rozumných lidí!

to zní velmi lá (Pá, 21. 12. 2012 - 16:12)

ozvobození se od fyzična a přerod do vyšší sféry uvažování. Nebude tě rozptylovat kdejaká sukně a budeš se moc soustředit na to, co je skutečně důležité.

ano (Pá, 21. 12. 2012 - 16:12)

Ať žije kastrace a ať...já o kastraci přemýšlím už delší dobu.měl bych konečně klid od žen a mohl se věnovat něčemu opravdu důležitému aniž by mě brzdily hříšné myšlenky ...

kik (Pá, 21. 12. 2012 - 12:12)

Ať žije kastrace a ať žijou kastráti!! Je to úžasná a luxusní záležitost.

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

anonym (Pá, 21. 12. 2012 - 01:12)

tato diskuze je zaplevelená dementama, je pravda že v SM komunitě znám pár lidí kteří z různých důvodů podstoupily tento, či jiný obdobně destruktivní proces... proces, protože je to obvykle dlouhá cesta a když to chce někdo ve 25 letech, kdo ještě ani nemá rodinu a teprve objevuje SM se všemy aspekty, je to pako kterej si u psaní o tomto chce akorát tak... víte co. Stejně tak neni moc rozumné do toho někoho přemlouvat, život to změní zásadně... nějaké samo domo si nechte zdát, rizika jsou značná, jedno u jakého způsobu provedení, v ČR se dá najít pár domin které s tím mají zkušenosti, lepší se seznámit s nimi, ale je jasné že po internetu vám o tom těžko budou psát a rozhodně Vám něco takového neprovedou po dvou třech návštěvách :D To možná tak nějaká fetna na karláku.

Co se kastrátů týče, pár jich znám a neřekl bych že to jsou dementi, paka a podobně co se tu psalo, možná byste se i divili co je to za lidi a nedá se taky říct že by to všechno byly sub.

Spíš bych řekl že pacienti jsou polovina zde přispívajících, vidím vlákno o kastraci, tak tam musim vlízt a nadávat lidem, psát o tom jak já jsem normální a oni ne ? Kastruje tu někdo Vás ? To Vás zabaví o večerech psát takový sračky do diskuze, která je Vám cizí či nechutná ? Pokud má někdo zájem o informace, klidně se podělím se znalostmi, ale tahle diskuze se mi zdá být marná.

Podotýkám že nejsem kastrát, nemám o to zájem, ale pohybuju se mezi lidmy kterým to cizí není a něco málo o problematice vím.

Nikoho bych do toho nikdy nepřemlouval, spíš naopak a nevím proč bych kvůli tomu měl kohokoliv odsuzovat, Vás do toho nikdo nenutí, nikdo Vám to dělat nechce, tak proč tu plivete, většiny Vás se to netýká, jen si tu léčíte asi nějaký mindrák jak jste normálnější...

mea (Pá, 14. 12. 2012 - 00:12)

René má takové stálé...Kdyby se za něj nevydávala, tak by si tě nevšímal, ale ty pořád provokuješ.
Měla sem tě za lepšího člověka a né takové, promiň, prase. A proč by se měl navážet do chlapů, když mu nic nedělají? A když dělali tak se nenechal, co si pamatuji. Měla by ses raději doma zajímat o svého teplouše, uděláš líp. Hlavně že máš plnou hubu - prasat a vařící vody.

Markéto (Čt, 13. 12. 2012 - 21:12)

René má takové stálé...Kurvu nelze urazit!

!!!!!!!!!!!!!!! (Čt, 13. 12. 2012 - 21:12)

13.12.2012 21:00 - Nona

http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=4896061&psize=1

Kdo se mi vysere na hlavu. mám ráda skoro všechny úchylky. Najdete mě na Existuje bůh?
Moje fotečka.... jak se vám líbím.

Markéto (Čt, 13. 12. 2012 - 20:12)

René má takové stálé...Ty fuj baba hihihi, jak ti chutnaly ty smažené držky krasavice?

Reklama

Přidat komentář