Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Patrik (Út, 24. 1. 2006 - 01:01)

No to je zase tema ! A ty jsi, Tino, taky asi pekna krava, ze nekoho odmitnes s takoveho duvodu. Doufam, ze mas obe kozy stejne velke :)

Tina (Po, 23. 1. 2006 - 20:01)

A jak takoví chlapi bez varlat vypadají ? To si ani neumím představit. Nesnáším chlapy, co mají velké nebo lépe řečeno spíš dlouhé vytahané pytlíky. Kvůli tomu jsem už dva chlapy, který se mi jinak dost líbili, odmítla.

Markéta (So, 21. 1. 2006 - 11:01)

Jeee, to musí být teda zajímavý Radko, to bych taky někdy chtěla vidět a možná i vyzkoušet... On musí být vážně moc sladký...

Milan (Pá, 12. 3. 2021 - 11:03)

A ja chcem zažiť spútaný od ženy kastráciu takú erotickú,marketo napíšeš mi ako by si to vykonala

Ballbusting (Út, 16. 3. 2021 - 13:03)

Tak to by se libilo asi kazdemu navstevnikovy teto diskuze, to se muzes domluvit s nejakou dominantní prostitutkou a ona ti zahraje divadýlko a "jakože" tě vykastruje. Když bude dobra herecka tak se u toho az ti treba prilozi nůž na šourek uděláš.
Všem doporučuji, je to sice ponekud uchylny zazitek ale oni delaji i mozna horší prasárny. Mne u toho i lehce nakopala a drtila varlata a uzili jsme si to oba dva, ona se pobavila dostala zaplaceno, ja sem se pobavil a odesel v poradku a celý ve zdraví. ;)

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 22:03)

Jako vzrušující hru je to možné doporučit . Pokud se už eunuch dívá na svoje čerstvě vyřezaná varlata v misce , tak je konec legrace .

Ballbusting (Čt, 18. 3. 2021 - 23:03)

Souhlas s Lucikem ;-)
Ale zen kterym se toto bude libit a nebudou mit člověka za kretena asi moc nebude :)

Kecka (Ne, 28. 7. 2019 - 22:07)

Ahoj,
dalo mi to dva roky práce. Už je nemám.

J.

Marťan (So, 21. 1. 2006 - 01:01)

Radko nejmenuje se náhodou Straka,ten popis na něj sedí!

Ne-mravní hlídk (Pá, 20. 1. 2006 - 23:01)

Zaptala ses ho proč je vykastrovaný? Většinou je to proto, že se někdo takový dopouštěl deviantních trestných činů jako je brutální znásilňování a zneužívání dětí. Pokud je mu méně než 60 let pak kastrace ze zdravotních důvodů (rakovina prostaty) je téměř vyloučena.Takže BACHA!

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 22:11)

V nacistických lágrech tak zbavovaly možnosti reprodukce mladé mužské nepřátele třetí říše . Babička vyprávěla že tomu říkaly zvláštní ošetření a dělala jim to tam jedna Ukrajinka , doktorka . Prý jich takto ošetřila kolem stovky denně . Babička a jedna Polka jim ty vyprázdněné šourky zašívaly . Potom ty kluky poslali na odklízení trosek po bombardování a vykopávání nevybuchlých bomb v říši . Vykleštili je údajně proto , aby nemohli využít případné situace a oplodnit nějakou árijku !

Magda (St, 10. 11. 2021 - 22:11)

Tak tohle je pěkná kravina. Já jsem četla hodně pamětí vězňů z koncentráků včetně svého dědečka, a že se tam teda děly zvěrstva, ale o žádných hromadných kastracích se nikdo nezmiňuje. Tito věžňové neměli příležitost oplodnit nějakou Arijku, neměli se s ní kde setkat a neměli na to ani energii ani myšlenky. To fašistům skutečně starosti nedělalo. Vězni v pracovních táborech měli porce jídla naměřené přesně na holé přežití, a vězni v likvidačních táborech dostávali ještě méně, přesně vyměřené aby do pár měsíců zemřeli vysílením. Obě tyto skupiny nemohly mrhat energií na nějaký šuk, šlo jim jen o holé přežití, a přežili jen ti, co neztratili naději. Nehledě na to, která Arijka by chtěla souložit s takto zuboženým člověkem. Pokud někde nějaké kastrace skutečně proběhly, tak jedině proto, že náckové v koncentráku měli úchylné choutky a dokazovali si tak svoji nadřazenost.

Jaromír (So, 20. 11. 2021 - 12:11)

Tož si všichni pochybovači přečtěte KDYŽ PŘIŠEL ČAS ZABÍJENÍ, DÍL DRUHÝ
BUDOVÁNÍ PEKLA. Jinak se tehdy hledala levná a rychlá sterilizační technika. U upravených hochů se studoval vliv na další život atd.

Návštěvník (Pá, 26. 11. 2021 - 18:11)

A to tam byl problém dát jim kastrovací gumičky na koule ?

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 18:11)

Šoustalo se i v koncentráku byl tam i bordel .

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 22:11)

Jo tak to možná mezi dozorci. Ale vězněné osoby neměly na nějaký šuk ani energii ani pomyšlení. Nemáš o tom vůbec páru.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 22:11)

Přečti si něco o nacistických továrnách na smrt ! Například pro začátek od Karla Noska , Krvavé kaskády . Jsou to paměti bývalého vězně koncentračního tábora Mauthausen pohledem zaměstnance lékárny SS . Ti co pracovali v plynových komorách a krematoriu to měli poněkud drsnější , ale i je tam zmiňuje .

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 01:11)

To jen místní honiči a jinak narušení jedinci vymýšlejí své fabulace, aby uspokojili svou zvrácenou touhu být vykleštěn. Musíš je brát s rezervou. Jsou to jen ulhaní pošahanci.

Magda (Čt, 11. 11. 2021 - 22:11)

No přesně tak. Jen zvrácené představy úchylných jedinců. Můj dědeček rozhodně vykastrovaný nebyl, to bych tady nebyla. A teď mi sem ti úchylové napíšou, že jsem kukačka...

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 23:11)

Ty jsi viděla jeho varlata ?

Reklama

Přidat komentář