Reklama

náhradní matka

Salut.90 (St, 21. 9. 2016 - 10:09)

Dobrý den,

nabízím se jako NM. Vdaná,28 let,2 děti. Myslím,že dokáži nabídnout trochu té inteligence,férové jednání a slušné chování.

Děkuji.

Email: [email protected]

Monika (Ne, 6. 6. 2021 - 10:06)

Dobry den,pokud stale plati vase nabidka, prosim kontaktujte me na [email protected] moc dekuji :)

Eva (Ne, 18. 9. 2016 - 12:09)

Hledám náhradní matku, jež by mi odnosila potomka, vše dohodou, finance i špičková péče zdravotní, specifický případ, nutno ústně - prvotně lze i telefonicky, vlastní dítě a zkušenost pochopitelně výhodou, děkuji, Eva mail [email protected] nebo SMS na 604443300, zpětně se ozvu

manzelé ze Zlín (So, 17. 9. 2016 - 22:09)

Dobrý den,
jsme manželé ze Zlínského kraje a máme dlouhodobý problém s donošením vlastního dítěte.
Manželka již byla několikrát těhotná, bohužel však vždy v 1. trimestru došlo k potratu.
Vzhledem k tomu, že jsme již vyzkoušeli snad všechny dostupné možnosti léčby a přesto k potratům dochází, rozhodli jsme se, že vyzkoušíme možnost NM. Po zkušenostech, které jsme prozatím měli, bychom rádi našli ženu, která je upřímně přesvědčena, že chce pomoci a bude mít zodpovědný přístup k NM. Víme jistě, že nemáme zájem o NM se závislostí na drogách, alkoholu a kouření.
Hledáme serióznost, férovost a upřímnost, kterou zároveň také nabízíme.
Najde se zde žena, která má již minimálně 1 dítě, s věkem max. do 30 let , a která by nám ráda pomohla k vytouženému miminku ?
Je to pro nás citlivé téma, piště prosím jen ty, které to myslí opravdu vážně a bez vedlejších úmyslů.

Email: [email protected]

Eva (So, 17. 9. 2016 - 16:09)

Omlouvám se, reagovala jsem nesprávně na příspěvek.
HLEDÁM zdravou, solidní náhradní matku, se zkušeností a vlastním dítětem. Veškeré podmínky dohodou, nadto zařídím i špačkovou péči. Jsem specifický případ, na všem se lze domluvit. Děkuji za slušnost. Možno napsat na [email protected] či zanechat SMS ve tvaru NM na 604443300. Děkuji

Eva (So, 17. 9. 2016 - 16:09)

Rada bych se take stala...Prosím o laskavý kontakt, prosím o seriosnost, kterou též garantuji, jsem velmi specifický případ, dohoda ve všem. Eva
sms na tel 604443300

Ivana (Pá, 16. 9. 2016 - 13:09)

Dobrý...Dobry den mela bych zajem o odnoseni miminka jsem z havlickova brodu a nabizim 100 az 150000

J.L (Út, 13. 9. 2016 - 06:09)

Dobrý den,
"nabízím" se jako náhradní matka.Je mi 32let a již mám dvě zdravé děti.S otěhotněním jsem problém neměla tak jako celé období těhotenství.
Také jsem darovala oocyty.
náhradní[email protected]

:) (Út, 13. 9. 2016 - 05:09)

Dobrý den,
"nabízím" se jako náhradní matka.Je mi 32let a již mám dvě zdravé děti.S otěhotněním jsem problém neměla tak jako celé období těhotenství.
Také jsem darovala oocyty.
náhradní[email protected]

Anna (Út, 6. 9. 2016 - 07:09)

Dobrý den, jsme manželé z Prahy a hledáme náhradní maminku, která by nám odnosila miminko. Jenom seriózní nabídky prosím zasílejte na [email protected] . Děkuji.

Jana (Po, 29. 8. 2016 - 18:08)

Dobrý den, jsme manželé ze středočeského kraje a hledáme maminku nekuřačku atd...., která nám odnosí miminko. Prosím pište na [email protected] děkuji

NM (So, 23. 7. 2016 - 11:07)

Nabídka náhradní matky:
Pro bezdětné,solventní,různé páry.
Solidně,diskrětně,se zkušenostmi.
Jen fér jednání.
[email protected]

Lucie (Po, 11. 7. 2016 - 01:07)

Dobrý den jsem matka ročního dítěte a chtela bych pomoci tem co nemohou mit muj kontak 735 549 821

Pouze seriozní jednání

:-) (Pá, 8. 7. 2016 - 10:07)

Nabízím k prodeji svou...Leda k pronájmu...

Jana (Čt, 7. 7. 2016 - 15:07)

Nabízím k prodeji svou dělohu své dítě mám a další nechci.Proto sem se rozhodla ze dám dělohu tomu kdo jí potřebuje jen opravdový a vážní zájemci pište na 725003112 pouze sms ráda vám odpovím

Prosím o radu - (So, 2. 7. 2016 - 23:07)

Pěkný den všem. Potřebuju poradit od někoho kdo již má zkušenost s vdanou náhradní amtkou. Jaký je postup při předání miminka, co vše je potřeba zařídit, kde se musí všude narození miminka ohlašovat, a jak přesně postupovat (např. předběžné opatření u soudu apod.), co jste říkali před úřady ? Předem moc děkuji za informace.

? (Po, 27. 6. 2016 - 17:06)

Mnoho článků je na internetu, přesto není lepší se zeptat tam kde se tím zabývají ( matrika )?
Vzdát se asi lze ale,řekla bych že u gay páru může být těžko někdo zapsán jako matka...

Iva (Po, 27. 6. 2016 - 17:06)

dobrý den, po dlouhém zvážení i s přítelem jsme se rozhodli pomoci páru, který touží mít mimčo, ale ze zdravotních důvodu jim osud tento dar nedovolí. Je mi 27, mam sš s maturitou a jsem zdravá. Doma mi v postýlce spinká 5ti měsíční holčička a druhá 5ti letá sedí u pohádky.
Věřím, že každý má právo zažít na vlastní kůži to štěstí a radost z toho malého uzlíčku, kterýmu dáte vše co potřebuje a zaslouží si.. Hlavně lásku.
Pokud je tu někdo takový, napište na [email protected]

ivana-nm (Po, 27. 6. 2016 - 17:06)

ahoj,potřebuji poradit,jak to je,když NM porodí dítě gay páru. V rodném listě je uvedená jako matka navždy nebo lze jméno vymazat,když se dítěte vzdá? Děkuji za odpovědi na:[email protected]

bernyska (Po, 27. 6. 2016 - 15:06)

Dobrý den hledám...Nabízím bezdětným párům pomoc jako "náhradní matka" Sama mám dvě krásné, zdravé děti..mám SŠ vzdělání, jsem ze stabilní rodiny...podmínky dohodou...v případě zájmu pistě na [email protected]

Reklama

Přidat komentář