Reklama

náhradní matka

NM (So, 11. 7. 2015 - 11:07)

Zdravíme Vás,
Jsme pár já 26let a přítel 37let, dne 7.7.2015 jsem porodila jako NM zdravou holčičku, vše bez komplikací a na první pokus. S podporou mého přítele jsem rozhodnuta že chci podstoupit NM ještě jednou a to koncem září či začátkem října 2015. Veškeré informace Vám poskytneme na mailu: [email protected]

náhradní matka (Po, 6. 7. 2015 - 23:07)

Odnosím vám dítě, moravskoslezský kraj, porody 2007,2009,2012 bezproblémové
[email protected]

Kateřina (Ne, 5. 7. 2015 - 14:07)

Ahoj dvakrát jsem odnosila miminka bezdětnému páru.Jednou to byl pár z Čech a jednou Německý pár. Vždy to vyšlo napoprvé zkušenosti mám z jednou Pražskou klinikou.Pokud budete mít zájem ještě jednou půjdu do náhradního mateřství. Více informací do emailu.Můj email [email protected]

náhradní matka (Čt, 2. 7. 2015 - 09:07)

Jen vážně,pro solidní,zajištěný pár,začátek během července,srpna [email protected]

maminkanavzdy00 (Út, 23. 6. 2015 - 01:06)

Chtěla bych se stát náhradní matkou jsem zdravá štíhlá nekuřácká a mám syna porod v roce 2006 proběhl bez komplikací.

veron (Ne, 21. 6. 2015 - 22:06)

Prosim o pomoc! Sme bezdetny par zijuci v Holandsku a hladame nahradnu matku, ktora by nam pomohla splnit nas sen a donosila by nam dietatko. Pri zaujme, prosim poslite e-mail na: [email protected] Vdaka!

? (Ne, 21. 6. 2015 - 22:06)

Ahoj, jsem již dvojnásobná...Upřímně co z toho máte ???

Surrogate-mothe (Ne, 21. 6. 2015 - 17:06)

Ahoj, jsem již dvojnásobná náhradní maminka, a v roce 2010 a 2013 jsem porodila jednomu páru z ciziny dva krásné a zdravé chlapečky. V současné době jsem se rozhodla, že bych ráda ještě jednou pomohla nějakému solidnímu a slušnému páru k vytouženému miminku. Jsem svobodná maminka, mám dvě děti, dcerku 6,5 roku a synka 8 let. Je mi 34 let a jsem plnoštíhlé postavy. S předáním miminka biologickým rodičům nemám žádný problém. Pokud by jste měli zájem, určitě budu ráda když mi napíšete na můj email: [email protected] Musím ale také hned zde připsat že vše co se týče náhradního mateřství si musí zařídit každý pár sám, protože se mi ozvalo několik párů, kteří mi napsali s tím že když jsem již byla náhradní matka 2x tak jim zařídím vše co je třeba, což samozřejmě odmítám. Nikdy se do tohoto procesu nemíchám. Jediné co mohu napsat je, že mám v případě zájmu zajištěnou kliniku v Jihočeském kraji, kde jsem postoupila dvě předchozí IVF a zde nás jsou ochotni ze známosti vzít přednostně. Já sama jsem z Chrudimského kraje a mohu začít ihned, proto bych byla ráda kdyby se mi ozval pár, který má již své zamrazené embryo připravené k přenosu IVF :D A také upřednostňuji páry, které budou mít rychlé jednání, a nenapíší mi jen jednou a potom už jen mlží a nakonec jsou z toho ztracené měsíce, které jsem mohla věnovat někomu jinému. Těším se na zprávy.

Magda (St, 17. 6. 2015 - 23:06)

Prosím o radu ty kdo mají čerstvě miminko od náhradní matky,potřebuji poradit ohledně právní stránky náhradního mateřství, za dva měsíce máme mít od náhradní matky miminko, co vše je potřeba zařídit, jaký jste si sepisovali formulář s náhradní matkou, kdy jste podávali žádost k soudu, nebyly problémy v porodnici, přiznávali jste u soudu že je miminko z náhradního mateřství? Předem děkuji za informace.

Iva (Út, 16. 6. 2015 - 12:06)

Dobrý den,nabízím se jako...Ahoj měli bychom zajem o nahradni matku pomohl by nam někdo

silvestr (Pá, 12. 6. 2015 - 10:06)

Dobrý den,nabízím se jako...dobry den, mel bych zajem o nahradni matku. prosim napiste mi sve podminky. dekuji [email protected]

silvestr (Pá, 12. 6. 2015 - 10:06)

hezký den, uvažovala jsem...dobry den, mel bych zajem o nahradni matku. prosim napiste mi sve podminky. dekuji [email protected]

silvestr (Pá, 12. 6. 2015 - 10:06)

ps: hned bych do toho šla...dobry den, mel bych zajem o nahradni matku. Prosim napiste mi sve podminky. dekuji. [email protected]

Ema (Čt, 11. 6. 2015 - 21:06)

Po ročním přemýšlení a zjišťování si informací o náhradním mateřství jsem se rozhodla, že se nabídnu jako náhradní maminka. Ráda bych ještě jednou prožila těhotenství :), ale opravdu jen těhotenství :) Doma mám dvě sluníčka a ty mě plně zaměstnávají :)
Děti jsou opravdový zázrak v životě, pokud díky mě přibude další budu za to velmi vděčná. Hledám komunikativní bio rodiče, ráda bych těhotenství sdílela. Kontakt [email protected]

Steve (Čt, 11. 6. 2015 - 15:06)

Jitka: To ano, bohužel to někteří nepochopí že "to je asi záměr z hůry". Bohužel si naberou cizí a pak jsou na ně o to víc hnusný a zlý, dokonce se na nich mstí či je deptají.

A nějaký psychologický testy a složité ověřování co se dělá předem - stejně nic předem neodhalí, i to se dá nějak oblafnout nebo ze známosti obejít.

majka (Čt, 11. 6. 2015 - 15:06)

ps: hned bych do toho šla znova.

majka (Čt, 11. 6. 2015 - 15:06)

hezký den, já už jednou náhradní maminkou byla, sama mám dvě děti a myslím si, že je fajn moci někomu pomoct. důležité je, umět si to srovnat v hlavě. vědět, že je to v uvozovkách jako práce, není to vaše, já s tím problém neměla...těhotenství jsem si užila...

ella (Po, 8. 6. 2015 - 13:06)

hezký den, uvažovala jsem se stát náhradní matkou...ale netušim kam se přihlásit poradíte?

Bábii (Ne, 7. 6. 2015 - 20:06)

Dobrý den,nabízím se jako náhradní maminka lidem, kteří touží po tom největším štěstí jakým je dítko. Já čekala taky dlouho, ale nakonec mám krásné 2 dcerky.

Lenka Šímová (St, 28. 7. 2021 - 12:07)

Dobrý den, našla jsem Vaši nabídku, nevím jak moc je ještě aktuální, ale marně hledáme NM,
můj e-mail [email protected] a telefon 605531895.
Pokud byste věděla o někom, kdo by byl ochotný nám pomoci, budeme velice šťastní
Lenka Šímová

Reklama

Přidat komentář