2362 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
n.š. (anonym)
Hledáme náhradní matku v kraji Vysočina. My jsme mladí manželé. Bohužel ze zdravotních důvodů nemůžu donosit zdravé miminko. Pouze seriózní jednání. Prosím pište na: natasa.stefanik@seznam.cz
19. Duben 2015 - 19:16
Ren (anonym)
Ahoj, pokud hledáte náhradní maminku, budu moc ráda, když se mi ozvete. Je mi 22 let a jsem z Pardubického kraje. Nikdy jsem nekouřila, nepila alkohol ani kávu. Neberu HA, takže mé tělo není zanešené hormony. Stravuji se zdravě (mnoho ovoce a zeleniny), sladké pouze minimálně. Ráda se pohybuji v přírodě (procházky). Jsem si jistá, že díky tomu budu dobrou volbou, protože miminku poskytnu ze sebe jen to nejlepší. Pokud si myslíte, že bych pro Vás byla dobrou volbou, neváhejte mne kontaktovat na e-mail: renn006@seznam.cz Přeji krásné dny a těším se na odpovědi.
28. Duben 2015 - 9:47
Lucie (anonym)
Zdravíme Vás, Jsme pár Lucka 26let a Jirka 37let, momentálně jsem NM a termín porodu mám v polovině července 2015, s podporou mého přítele jsem rozhodnuta že chci podstoupit NM ještě jednou a to koncem září 2015. Veškeré informace Vám poskytneme na mailu: viktorka4589@seznam.cz
5. Květen 2015 - 21:45
n.š. (anonym)
Hledáme NM a jdeme do toho hned. Jsme manželé z Kraje Vysočina. Jen vážné nabídky. natasa.stefanik@seznam.cz
6. Květen 2015 - 21:22
Stanislava (anonym)
Tak ja osobne bych po mega nesla,holky,ja sice dite mám,ale vazte si teho že mužete nekomu splnit sen,nekteré rodiny nabízejí 300 az 500tis za díte za donosení,co to je v dnesní dobe?to neni nic,na to co vy prožívate celých 9mesicu,peníze se minou,a neni steho nic.Ja bych do teho taky šla ale ne za takovy peníze.
7. Květen 2015 - 13:42
To (anonym)
Tak ja osobne bych po mega...není nic na to,co prožíváme celých 9 měsíců? No,někomu bývá špatně,má ranní nevolnost,ale nemám pocit,že by to někdo až tak špatně snášel,jak tady popisujete.Já např.úplně v pohodě,užívala jsem si to,žádné nevolnosti nebyly.Akorát nějaké chutě.
7. Květen 2015 - 14:05
Standa (anonym)
není nic na to,co...Že ty v pohodě, tak ostatní tím pádem taky??? Ty jsi fakt kráva, Anonymko.
7. Květen 2015 - 14:10
Marta (anonym)
není nic na to,co...Tady si to pořád někdo plete s klasickým těhotenstvým,ale to nejste cca 3 měsíce pod hormonama aj.myslím že je v tom zásadní rozdíl...
10. Květen 2015 - 15:24
Stanislava (anonym)
není nic na to,co...Nauč sa číst blbko,každá ženská by si mněla vážiť teho že muže mít deti,a že dokonce ty ženské pomužou aj jiným rodin´m,chcela jsem tím říct jen,že si vážte svého tela,a že za pár blbých 500tis kč to nestojí,jiné rodiny platia ješte mín,takže tý rodiny co to miminko chtějí by mněly zacálovť víc a cenit si teho že jím někdo pomuže,500tis kč se minie na potreby,rychle,a co steho vubec máš?nic,pak zistíš že si to třeba udělala kvuly penezím,abys sis pořídila bydlení a nakonec ti nezustane nic.
13. Květen 2015 - 18:00
NM-nabídka (anonym)
Hledám férový pár na úrovni,komunikativní a upřímný,totéž nabízím já. Začátek již červen-červenec. O zkušenostech a aj.se ráda pobavím v mailu. isda@email.cz
30. Květen 2015 - 20:25
? (anonym)
Nauč sa číst blbko,každá...Každý možná nemá 500tis a touží...blbko
31. Květen 2015 - 0:44
Jitka (anonym)
Ona příroda či Bůh,či jak tomu kdo chce říkat,dobře ví,proč někomu není dáno a jinému ano.Netvrdím,že všichni kdo mají děti,že je to výhra:i to co zplodili či oni jako rodiče.Jsou nepovedené výsledky těhotenství a také velmi špatní rodiče.Nicméně existuje důvod,proč jim ta příroda potomka nechce dát. A hazardovat se životem pro někoho cizího?za několik tisíc?Půl mega dnes nic není..kor půl mega za dítě,za těhotenství.Vždyt když si to rozpočítáte,tak je to za těch 9.měs jen dobrej plat.jenomže mohou nastat situace i život ohrožující.Také je tu náročnost psychické stránky.Té ženě to úplně zpřevrací život.A také nemůžete vědět jak zafungují pudy.jsou případy,kdy si náhradní matka dítě nakonec nechá.U nás,pokud vím,tohle zákon ještě neošetřuje.
31. Květen 2015 - 11:34
Bábii (anonym)
Dobrý den,nabízím se jako náhradní maminka lidem, kteří touží po tom největším štěstí jakým je dítko. Já čekala taky dlouho, ale nakonec mám krásné 2 dcerky.
7. Červen 2015 - 20:14
ella (anonym)
hezký den, uvažovala jsem se stát náhradní matkou...ale netušim kam se přihlásit poradíte?
8. Červen 2015 - 13:23
majka (anonym)
hezký den, já už jednou náhradní maminkou byla, sama mám dvě děti a myslím si, že je fajn moci někomu pomoct. důležité je, umět si to srovnat v hlavě. vědět, že je to v uvozovkách jako práce, není to vaše, já s tím problém neměla...těhotenství jsem si užila...
11. Červen 2015 - 15:21
majka (anonym)
ps: hned bych do toho šla znova.
11. Červen 2015 - 15:23
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jitka: To ano, bohužel to někteří nepochopí že "to je asi záměr z hůry". Bohužel si naberou cizí a pak jsou na ně o to víc hnusný a zlý, dokonce se na nich mstí či je deptají. A nějaký psychologický testy a složité ověřování co se dělá předem - stejně nic předem neodhalí, i to se dá nějak oblafnout nebo ze známosti obejít.
11. Červen 2015 - 15:55
Ema (anonym)
Po ročním přemýšlení a zjišťování si informací o náhradním mateřství jsem se rozhodla, že se nabídnu jako náhradní maminka. Ráda bych ještě jednou prožila těhotenství :), ale opravdu jen těhotenství :) Doma mám dvě sluníčka a ty mě plně zaměstnávají :) Děti jsou opravdový zázrak v životě, pokud díky mě přibude další budu za to velmi vděčná. Hledám komunikativní bio rodiče, ráda bych těhotenství sdílela. Kontakt kema.sl@seznam.cz
11. Červen 2015 - 21:24
silvestr (anonym)
ps: hned bych do toho šla...dobry den, mel bych zajem o nahradni matku. Prosim napiste mi sve podminky. dekuji. nevsedne1@azet.sk
12. Červen 2015 - 10:45
silvestr (anonym)
hezký den, uvažovala jsem...dobry den, mel bych zajem o nahradni matku. prosim napiste mi sve podminky. dekuji nevsedne1@azet.sk
12. Červen 2015 - 10:46
silvestr (anonym)
Dobrý den,nabízím se jako...dobry den, mel bych zajem o nahradni matku. prosim napiste mi sve podminky. dekuji nevsedne1@azet.sk
12. Červen 2015 - 10:47
Iva (anonym)
Dobrý den,nabízím se jako...Ahoj měli bychom zajem o nahradni matku pomohl by nam někdo
16. Červen 2015 - 12:22
Magda (anonym)
Prosím o radu ty kdo mají čerstvě miminko od náhradní matky,potřebuji poradit ohledně právní stránky náhradního mateřství, za dva měsíce máme mít od náhradní matky miminko, co vše je potřeba zařídit, jaký jste si sepisovali formulář s náhradní matkou, kdy jste podávali žádost k soudu, nebyly problémy v porodnici, přiznávali jste u soudu že je miminko z náhradního mateřství? Předem děkuji za informace.
17. Červen 2015 - 23:19
Surrogate-mothe (anonym)
Ahoj, jsem již dvojnásobná náhradní maminka, a v roce 2010 a 2013 jsem porodila jednomu páru z ciziny dva krásné a zdravé chlapečky. V současné době jsem se rozhodla, že bych ráda ještě jednou pomohla nějakému solidnímu a slušnému páru k vytouženému miminku. Jsem svobodná maminka, mám dvě děti, dcerku 6,5 roku a synka 8 let. Je mi 34 let a jsem plnoštíhlé postavy. S předáním miminka biologickým rodičům nemám žádný problém. Pokud by jste měli zájem, určitě budu ráda když mi napíšete na můj email: moje.lussynka@seznam.cz Musím ale také hned zde připsat že vše co se týče náhradního mateřství si musí zařídit každý pár sám, protože se mi ozvalo několik párů, kteří mi napsali s tím že když jsem již byla náhradní matka 2x tak jim zařídím vše co je třeba, což samozřejmě odmítám. Nikdy se do tohoto procesu nemíchám. Jediné co mohu napsat je, že mám v případě zájmu zajištěnou kliniku v Jihočeském kraji, kde jsem postoupila dvě předchozí IVF a zde nás jsou ochotni ze známosti vzít přednostně. Já sama jsem z Chrudimského kraje a mohu začít ihned, proto bych byla ráda kdyby se mi ozval pár, který má již své zamrazené embryo připravené k přenosu IVF :D A také upřednostňuji páry, které budou mít rychlé jednání, a nenapíší mi jen jednou a potom už jen mlží a nakonec jsou z toho ztracené měsíce, které jsem mohla věnovat někomu jinému. Těším se na zprávy.
21. Červen 2015 - 17:53
? (anonym)
Ahoj, jsem již dvojnásobná...Upřímně co z toho máte ???
21. Červen 2015 - 22:12
Obrázek uživatele veron
veron
Prosim o pomoc! Sme bezdetny par zijuci v Holandsku a hladame nahradnu matku, ktora by nam pomohla splnit nas sen a donosila by nam dietatko. Pri zaujme, prosim poslite e-mail na: veronika.scheepmaker@gmail.com Vdaka!
21. Červen 2015 - 22:59
maminkanavzdy00 (anonym)
Chtěla bych se stát náhradní matkou jsem zdravá štíhlá nekuřácká a mám syna porod v roce 2006 proběhl bez komplikací.
23. Červen 2015 - 1:45
náhradní matka (anonym)
Jen vážně,pro solidní,zajištěný pár,začátek během července,srpna pistis.sophia01@gmail.com
2. Červenec 2015 - 9:27
Kateřina (anonym)
Ahoj dvakrát jsem odnosila miminka bezdětnému páru.Jednou to byl pár z Čech a jednou Německý pár. Vždy to vyšlo napoprvé zkušenosti mám z jednou Pražskou klinikou.Pokud budete mít zájem ještě jednou půjdu do náhradního mateřství. Více informací do emailu.Můj email katerinabartosu@seznam.cz
5. Červenec 2015 - 14:30
náhradní matka (anonym)
Odnosím vám dítě, moravskoslezský kraj, porody 2007,2009,2012 bezproblémové Kamila.Korena@seznam.cz
6. Červenec 2015 - 23:38

Stránky

Přidat komentář