Reklama

Odstranění hemeroidů laserem-zákrok

Michal (Pá, 27. 2. 2009 - 20:02)

Na léčení hemoroidů mám jitrocelový extrakt v olivove oleji vlastní receptury, který vyléčí hemoroidy i ve stadiu, kdy je nezbytná operace. Ja vímže tomu žřejmě nikdo asi nebude věřit, ale každý se to může ověřit, protože cena mého přípravku je 25ml za 35.-Kč a navíc platba se uskuteční až po obdržení přípravku, takže když to nebude účinné nemusí nic platit. sulic"seznam.cz

laštíkova danuše (Čt, 11. 3. 2021 - 14:03)

mám zájem vyzkoušet přípravek na vnitřní hemeroidy

malicka (Ne, 26. 8. 2012 - 08:08)

Ahoj, taky jsem musela na odstranění hemeroidů a probíhalo to úplně v pohodě. Doktor mě vyšetřil a hned objednal. Vyšetření bylo na boku a jen se podíval a prohmatal vnější hemeroidy. Měla jsem obavu, že na něj budu vystrkovat zadek v předklonu a vůbec ne :-) v den zákroku jsem si lehla jako když jdu na gyndu a doktor mi vše popisoval co bude dělat a tak, z každé strany jsem dostala 2 injekce, jestli byly nějaké další to už nevím, jelikož jsem nic necítila. Nic mě nebolelo, jen ta injekce to je opravdu jako píchnutí do dásně, ale to se dá vydržet. Zákrok trval cca 30 min, pak mi to zalepili a jela jsem domů, samozřejmě autem. Dvě hodiny mě to dost štípalo a pálilo. To bylo nepříjemné, ale pak to přestalo, doma jsem usnula a po probuzeni nic nebolelo, neštípalo. Chodila jsem opatrně a ránu jsem si převázala až po cca 10h, sprchovala. Hned od začátku jsem mohla sedět. Trošku jsem se bála, jak to bude se stolicí, ale jelikož jsem den předem jedla jen vývar a housku, piškoty, tak to celkem šlo. Asi 2-3 kapičky krve byly, ale tak mohlo to být horší. Druhý den po zákroku kontrola, doktor byl spokojený a já taky, protože mě to nekrvácelo, neoteklo, nebolelo :-) teď ještě mám dubové koupele a mažu framykoinem, ještě mě čeká jedna kontrola u doktora. Stehy se prý vstřebají samy. Doktror i sestřičky byli příjemné a díky dobré atmosféře jsem se necítila trapně s čím tam jdu. Jsou to odborníci a jejich práce. Platila jsem jen poplatek 30,- za návštěvu tu první a pak kontrolu, což je všude. http://www.chirurgie-hladky.cz/

radana (Pá, 9. 11. 2007 - 14:11)

pokud vím je to většinou na soukromých klinikách, já sama jsem si to domluvila s primářem a ten mě potom operoval na soukromé klinice, mohu doporučit v každém případě je to míň bolestivé než při normální operaci. Já jsem byla operovaná asi před 5 roky v pátek hned večer jsem jela domů a v pondělí jsem mohla normálně do práce. Bohužel hemeroidy se vrací, takže nevím kdy budu donucena tuto operaci postoupit znovu. Jinak ještě jednou určitě doporučuji laser, ale domluvit si někoho dobrého, kdo vám i vyšetří jestli nemáte i vnitřní hemeroidy, já jsem to s doktorem měla domluveno, že mi to udělá při uspání a pak to všechno odstraní, bohužel se na to vykašlal, takže venkovní ostranil a vnitřní nechal....

Radka (Pá, 9. 11. 2007 - 11:11)

Dobrý den,
prosím o informaci, ve kterých nemocnicích odstraňují hemeroidy laserem?

Seydlova (St, 15. 3. 2006 - 19:03)

Dobrý den,
na jaké klinice se dají odstarnit laserem hemeroidy?

V (Po, 14. 8. 2023 - 00:08)

Kde se odstraní hemeroidy laserem.jsem z Roudnice nad Labem

Petra (Po, 16. 1. 2006 - 16:01)

pro JITKU:Řekla bych, že ne, ale možná by bylodobré zajít k lékaři. Já sama jsembyla žádat u obvodního lékaře o doporučení na vyšetření konečníku astřev, protože jsem po stolici mělavelké bolesti svěrače, pocit velkéhojakoby zduření a namožení a délepřetrvávající bolesti.Včasná prevenceby ve Vašem případné mohla případné zhoršení oddálit.

Jitka (Po, 16. 1. 2006 - 15:01)

Zkušenost nemám, ale chtěla jsem se jen zeptat. Po stolici mám vždy jakoby zduřelý svěrač. Jsou to hemeroidy?

Petra (Po, 16. 1. 2006 - 14:01)

Prosím o informaci člověka, kterýpodstoupil odstranění hemeroidůlaserem.Jedná se mi o odstraněnívenkovních hemoroidů.Sama mám za sebou sklerotizaci, bohužel bych řekla, že zásad byl spíše k horšímu než k lepšímu.Děkuji

Reklama

Přidat komentář