Reklama

Domácí filtr na vodu

Pavlík (Pá, 12. 8. 2011 - 03:08)

Používáte někdo filtr na...používám a jsem velice spokojen vyjde na 0,66 a mám jistotu, že jde o velice kvalitní vodu

Pavlík (Pá, 12. 8. 2011 - 03:08)

Dobry dne, prosim tez o info...napište email na [email protected] poradím velice rád

Pavla (Út, 26. 4. 2011 - 12:04)

Vodu filtrujeme asi rok a jsme naprosto spokojení. Balenou již nekupujeme vůbec. Voda je výborna a tak drahe jak se zdá to není. Máme konvici od www.lepsivoda.cz, ale moznosti kde konvice koupit je cela spousta. Z vlastní zkusenosti doporucuji.

Petr Kučera (Út, 17. 9. 2019 - 13:09)

Sice je to starší diskuze, ale nám pomohla firma Stillea, protože jsme si mysleli, že potřebujeme domácí filtr na vodu a když k nám přijeli začali se ptát na problémy a odhalili jsme, že vodní filtr by nevyřešil příčinu špatné vody. Díky panu Vávrovi jsme náš problém vyřešili a vodní filtr už nepotřebovali :) Takže doporučuji se poradit s odborníky než kupovat nějaké filtry.

Peter Henkel (Čt, 14. 4. 2011 - 17:04)

ahoj zdravim vsecky....Dobry den mel bych pro vas takovou nabídku ohledne Filtru na vodu vidim ze hodne dbate na kvalitu a mate certifikovane vyrobky tak bych se chtel zeptat na kvalitu vody z vaseho kohoutku nebo filtru ktere mate nedejboze doma
ja vam nabizim tohle pokud by jste meli zajem staci kontaktovat
eSpring™
V Evropě je eSpring číslem jedna mezi přímými prodejci systémů na úpravu vody v místě její spotřeby.
Všichni víme, že voda má pro lidský život zásadní význam. Většina z nás si však neuvědomuje, jak klíčovou roli voda hraje téměř ve všech tělesných orgánech a funkcích. Voda není jen látkou, která nás udržuje při životě. Dobrá voda totiž dokáže i posílit naše zdraví, zlepšit naši tělesnou kondici a dokonce i náš vzhled.
Voda hydratuje naše oči, ústa a nosní dutiny, napomáhá správnému fungování orgánů a udržuje nás v tělesné pohodě.
F unguje jako tlumič nárazů, čímž chrání tělesné orgány.
Je součástí kloubního maziva.
Vyplavuje z ledvin toxické látky.
Zajišťuje rovnováhu elektrolytů, které pomáhají regulovat tělesnou teplotu a řídit krevní tlak
Pro zdraví naší rodiny je jen málo věcí důležitějších než kvalita vody, kterou doma denně používáme. Přestože je vodou pokryto 80 % zemské plochy, jen 1 % tohoto množství je vhodné pro lidskou spotřebu.
S eSpring™ Zařízením na úpravu pitné vody získáte vodu, které můžete důvěřovat.
Certifikat NFS International bych preposlal
Tel 776 491 908

? (Čt, 31. 3. 2011 - 14:03)

Co je to za blbost, že po chvilce vyplavou na hladinu vody nečistoty a "farmaceutika" (patrně máte na mysli farmaka?) Vypadá to, že jste nedávala na dealerském školení pozor. Většina sledovaných látek je v rozpustné formě a není důvod k jejich vyplavání na hladinu.

Eliška (Čt, 31. 3. 2011 - 14:03)

Používáte někdo filtr na...Dobrý den,my máme doma čističku na městskou vodu a mohu doporučit. Zkutečně takto voda upravená není vůbec finančně náročná. Když si spočítáme kolik stojí balené vody co jsme kupovali a že jich nebylo málo. Koupili jsme ji od firmy Watergate, Freshwater.cz a poskytují i servis, který musíme provést jednou za 1/2 - 1 rok (výměna filtrů). Dozvěděla jsem se, že voda která nám teče z kohoutku obsahujeje i veškeré nečistoty např. anorganické látky, dusitany i dusičnany 20-40 mg/l (spolu s aminy z potravy tvoří karcinogenní N-nitrosoaminy.) Dále Arzen vedle jiných zastoupených těžkých kovů 10 µg/litr max.( přípustné množství). A v neposlední řadě železo,farmaceutika i tvrdost vody. Uvedla jsem jen pár příkladů co může voda obsahovat. Když jsme si doma dělali test vody a po chvilce na hladinu vyplavaly nečistoty (lehce řečeno) udělalo se mi špatně. Také jsem pronikla do hloubky problému, co se týká imunitního systému malých dětí, které pijí vodu z kohoutky a samozřejmě do toho spadá i balená voda, která je čerpaná z Ohře či jiných blízkých zdrojů. Je to reklama a potřebují prodávat, ale to asi víte sám. Takhle když máme svůj zdroj vody doma a vím co mi z kohoutku teče nemám zapotřebí shánět vodu balenou v domnění, že je to nejlepší co mohu koupit. V této firmě jsou velice příjemný a dokáží odpovědět na veškeré otázka a hlavně jsou vstřícní a ochtní. Opravdu doporučuji. Vždyť zdraví našich dětí je v rukou nás matek. Kdyby jste měli nějaký dotaz ozvěte se na telefon 773612659, tam jsem volala když jsem potřebovala nezbytné informace k pořízení čističky. Přeji vám všem, aby jste měli jasno a štěstí v tom co hledáte. Eliška

pro Alici J (Po, 28. 2. 2011 - 08:02)

Z čeho usuzuješ, že jsou děcka z tvrdé vody vysušená a mají z ní vyrážku?

Alice J (So, 26. 2. 2011 - 22:02)

ahoj zdravim vsecky. Uvazujeme o filtru,,mame tvrdou vodu.,,deckam to vadi na pokozku jsou vysuseni a maji vyrazku. Tak prosim o radu kterej si mam poridit.Dekuji

Vladimir N. (Pá, 11. 2. 2011 - 14:02)

Děkuji všem zúčastněným...Dobry den,

filtracni konvici pouzivam. Nevim jak velky je rozdil v jednotlivych znackach, ale myslim ze vse bude +/- stejne. My si koupili kovici City (cca 400 Kc)a jsme spokojeni. Vim, ze znamy maji Britu a voda jim take chutna. Asi to nebude velky rozdil.

Dle toho co vim tak jde u filtrovani vodovodni vody hlavne o chut. Odstrani se zapach chloru a prichut tezkych kovu (napr. ze stupacek atd). Voda v CR je povazovana za kvalitni a drive pili z kohoutku vsichni.

Dana (Út, 20. 11. 2007 - 23:11)

Nezlobte se, že je to tady 2x, ale napsalo mě to, že příspěvek nebyl odeslán. Tak jsem odeslala znovu. Můžete to někdo jednou smazat? díky'

Dana (Út, 20. 11. 2007 - 23:11)

Máme doma pod linkou filtry na upravu vody. Mechnické nečistoty, změkčovač, aktivní uhlí. Jesem s ním velice spokojená protože kafe je kafe a čaj je čaj. Máme ho již asi 6let, Pořizovací cena byla asi5 až 6tis.
Výměna filtru mechanického do 200kč po 6ti měsících, Změkčovací se regeneruje solí, takže jednou za 3měsíce (cena 1kg soli), Aktivní uhlí jednou za 6 měsíců, cena náplně asi 150Kč. Bereme z toho vodu na vaření a veškeré pití.'

Dana (Út, 20. 11. 2007 - 23:11)

Máme doma pod linkou filtry na upravu vody. Mechnické nečistoty, změkčovač, aktivní uhlí. Jesem s ním velice spokojená protože kafe je kafe a čaj je čaj. Máme ho již asi 6let, Pořizovací cena byla asi5 až 6tis.
Výměna filtru mechanického do 200kč po 6ti měsících, Změkčovací se regeneruje solí, takže jednou za 3měsíce (cena 1kg soli), Aktivní uhlí jednou za 6 měsíců, cena náplně asi 150Kč. Bereme z toho vodu na vaření a veškeré pití.'

Jana (Čt, 2. 8. 2007 - 12:08)

už 8. roků vlastním filtr Dionela, průtokový, stál kolem 3000. Je super, jsem velmi spokojená, používala jsem ho i na výrobu kojenecké vody pro děti. Nedám na něj dopustit a považuji ho za jednu z nejlepších věcí, kterou jsem si kdy koupila.'

Fran (Ne, 22. 7. 2007 - 15:07)

http://www.fitlife.cz/clanky/domaci-vodni-filtry/

Fran (Ne, 22. 7. 2007 - 15:07)

Já našla tehnle článek....tam netvrdí, že je to jen proti dusičňanům. Nám teče velmi nechutná městská voda (kousek za Prahou) v porovnání s tím, na co jsem byla zvyklá z Prahy 3, tam byla voda výborá. Zvedá se mi z ní žaludek, ale zároveň se mi zvedá žaludek z toho, že bych kupovala vodu v pet lahvích. Tak jsem myslela, že mne filtr zachrání....'

Pepe (Po, 24. 7. 2006 - 16:07)

Přesně tak. Filtry se používají proti dusičnanům, ale ty jsou jen ve studni. Jinak se dá takto pěkně zblbnout mozek a lidi neví co dřív.'

rejpal (Pá, 26. 5. 2006 - 17:05)

Takhle hozenou "udičku" od dealera už jsem dlouho neviděl!!! Jsem průměrně blbej, jím průměrně blbou stravu, piju průměrně blbou vodu, ale zaručeným "filtrařům" za 30 tisíc a výše moc nevěřím. Než si někdo tyhle 100% filtry a úpravny pitné vody se 100% servisem koupíte, tak si nechte kvalitu téhle dokonale upravené vody otestovat v nezávislé laboratoři, ať potom nejste nemile překvapeni!'

IS (Pá, 26. 5. 2006 - 10:05)

Dobry dne, prosim tez o info o dobrem filtru na adresu simkova.tabor"volny.cz
dekuji

Helena (Po, 6. 3. 2006 - 19:03)

Ano již skoro rok používám filtr na normovanou městskou vodu. Jsem s ním nadmíru spokojena. Voda není "mrtvá" a přitom je velice chutná. 1 litr vody vychází na 1,34 Kč. Pokud byste měla zájem. Můžeme se domluvit na podrobnějších informacích, které ráda sdělím.'

Reklama

Přidat komentář