Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Lada (Po, 9. 1. 2006 - 20:01)

O ty prášky jsem si neřekla, prostě jsem je dostala. Já tam jela fakt beze strachu.

iveta (Po, 9. 1. 2006 - 20:01)

Ahojte!Pečlivě jsem pročítala celou vaši diskuzi a pomohly jste mi k rozhodnutí, jakého doktora zvolím.Vzhledem k tomu, že jsem ještě na žádné liposukci nebyla, myslím, že jsem si vytvořila docela nezaujatý názor na přispívající.Myslím si toto - Zuze OPRAVDU NEVĚŘÍM, že zde tráví dny i noci jen proto, aby informovala o svých zkušenostech. Co by z toho pořád měla??? Psala že podniká, to přece musí mít úplně jiné starosti, než být nonstop píchlá na chatu Liposukce. A děti a manžel jsou asi hodně soběstační.... Navíc mi její příspěvky a znalost věci přijdou tak odborné a profesionální, že by zde spíš měla vystupovat pod nickem SESTŘIČKA DR.LINZERA. Její příspěvky mě od výběru Dr. Linzera spíš odradily.

lejla (Po, 9. 1. 2006 - 20:01)

Dali ti nějaký oblbovák,jo? Sis řekla? To je dobře, protože já už na to myslím 24h denně, zdá se mi o tom a mám teda strach. Tak abych ještě neutekla!!!!

Lada (Po, 9. 1. 2006 - 20:01)

Evino, s tou tabletkou před (pokud řídíš) bych si to asi rozmyslela. Já moc nepráškuju a řekla bych, že jsem se fakt cítila omámeně - při výkonu jsem tak jako pospávala. Po té tabletce bych prostě řídit asi nemohla. Třeba když jim to řekneš, tak ti dají něco, abys řídit mohla.

Lada (Po, 9. 1. 2006 - 20:01)

V práci se na net nedostanu, domů chodím po 18. hodině a dřív jsem se sem nedostala.

lejla (Po, 9. 1. 2006 - 19:01)

Ahojte,Lado, to jsem ráda, že v té práci to šlo-čekala jsem, co napíšeš celé odpoledne!!!! Tak si vezmu dovču týden a snad to taky půjde. Vitamíny teda beru, tak to je fajn (jako buch to tušila).Já budu mít ten kompres za 1.500,-.Martino, já jde horní+dolní břicho a že to vezmou i vzadu za bokama (skoro na zádech) - to je ten pas? nebo co?Proč jsi byla na pas a teď jdeš na břicho? - jo, jdu taky do Havířova.

Lada (Po, 9. 1. 2006 - 19:01)

Ještě k těm vitaminům: jedla jsem céčko + multivitamín, pár dní před zákrokem jsem vysadila céčko a nahradila ho "Echinacea + vitamin C + zinek". Výsledky nemůžu posoudit.

Lada (Po, 9. 1. 2006 - 19:01)

No kpnečně se povedlo !

Lada (Po, 9. 1. 2006 - 19:01)

Ježiš, tak já to píšu už potřetí, pořád mně to nejde odeslat a zmizí mi to. Tak snad do třetice všeho dobrého.Ahoj holky !Milá Lejličko, to jsi hodná, žes na mě myslela. Měla jsem na sobě rifle, co jsem nosila před lipkou a myslím, že si nikdo ničeho nejvšiml. K té dovolené: ještě včera jsem si říkala, jak bych si to prodloužila. Ale po dnešku - docela to jde. Neumím ale posoudit břicho. K té kontrole: s panem doktorem jsme se domluvili, že případné problémy zkonzultujeme nejdřív telefonicky, případně tam dojedu. Uvidíš, jak se domluvíš ty.Ke kompresu: mám ho na zipy, takže po rozepnutí mažu.

Jarmila (Po, 9. 1. 2006 - 18:01)

Zdravím Zuzanu alias dealerku pojišťovny Alians v Praze.Jsme kolegyně.Něco jsem si o tobě zjišťovala,mezi kolegy jsi stejně nenáviděná jako mezi přispívající do Doktorky.Já se za svoji práci pojišťovačky nestydím, proto nechápu, proč ty ano.Dámy,doporučuji,příspěvky této "hm" Zuzy berte jako výplody paranoidního člověka,který za svou duševní chorobu nemůže.Proto radím její odstavečky přeskakovat.Když jsem se dočetla,jak ublížila Jáje a Martině a to jedna z nich fandila MUDr. Linzerovi,z toho můžete usuzovat o jejích charakteru. Notabene MUDr. Linzer prý byl skutečně velmi dobrý, asi jako více plastických chirurgů,ale poslední zprávy jsou ty,že se mu věkem třepou ruce a s liposukcema má problémy.

evina (Po, 9. 1. 2006 - 18:01)

Já mám kompres cca za 500,- na břicho a celý i na nohy má stát asi 800,-. Je to z Hradce Králové Klinika SANUS. Ale teď jsem koukla na internet a www.lipoelastic.cz. Není tam ceník, ale je tam kontakt, tak by to třeba šlo domluvit.

evina (Po, 9. 1. 2006 - 18:01)

Čau ženský, s tou sprchou potvrzuji, že asi po 3 dnech jsem taky absolvovala (velice opatrně) a nemám problém. K otokům a modřinám. První týden si mě pletli s těhotnou, takže nějaké otoky určitě byly a modřiny taky. Hlavně dole podél konce kompresu, takže trochu bolelo ohýbání. Po sprše jsem namazala mastičkou z lékárny na modřiny (cca50,-Kč), jinak jsem to nechala vybarvovat a teď už dobrý.Než jsem šla, bumbala jsem bylinkový výtažky a myslím, že se to na hojení projevilo.A teď dotaz k tabletce před lipkou. Chci se dovézt tam i zpět, takže si asi mám dát pozor na něco takového?

markéta (Po, 9. 1. 2006 - 18:01)

P.S. Zdravím staré známé, Mirku, Danu, Kamču.....a spol. Jestli sem ještě chodí.

markéta (Po, 9. 1. 2006 - 18:01)

Ahoj,dlouho jsem tu nebyla a už je tady liposukce VI. tak jsem to všechno přečetla a koukám jako blázen, co se tady píše. Před dvěma dny, zhruba, zde někdo psal, že měl kompres za 500,-, to mě zajímá, já jsem platila 2000,-, což je teda pekelnej rozdíl. Chci se zeptat, jestli se dá kompres koupit i jinde než přímo na klinice, kde provádějí zákrok. Uvažuju o držácích a břiše. Mám 3. měsíce po stehnech a kousku zadku. Kde jste holky kupovaly tak levný kompresy?? Dík za odpověď

mart (Po, 9. 1. 2006 - 17:01)

Ahoj Lejlo ja jdu na bricho a paze do Havirova 25.1 Tak ty jdes po tydnu tak to budem trpet v kompresu spolu,ale ja jsem uz druhy den po pasu,bosich a vnitr.stechnech kompres normalne ve sprse sundaa umyla,namazala a bylo mi hned o hodne lepeVse samozrejme zpomalene a preopatrne,bala jsem se!Martina

evka (Po, 9. 1. 2006 - 17:01)

Tak to se tada zasobim vitaminkama a snad se s tim telicko popere,je mi 37 let tak uz s tim ma vetsi fuskuBricho oproti ostatnim oblastem neoteka,ze nemam mazat tim liotolem?Jak by jste porovnaly bolesti a hojeni bricha oproti ostatnim oblastem,cetla jsem tady ze je to snad to nejhorsi?E

lejla (Po, 9. 1. 2006 - 17:01)

A jak se budeš mazat přes ten obleček? Já jdu taky na břicho a mám počítat s oblečkem minimálně 4 týdny-i ve sprše!

Zuza (Po, 9. 1. 2006 - 17:01)

I s tim mazanim....bricho obvykle nema modriny, jen vyjimecne, na stehnech jsem mela jelita, ale na brise nikdy nic...takze lioton je na nic...ten je na modriny a castecne na otoky. Docela jsem jeden cas mela dojem, ze je dost dobry mesickovy olej MO od dedka korenare, kdyz tak poslu odkaz, ale to spis na ty dirky, aby nebyly videt - nebo pozdeji se maze jen lehounce, aby se kuze moc nezadusila a mela moznost se se vsim cestne vyrovnat. Po vsech ruznych zkousenich bych rekla, ze nejlepsi je nic, zinek a calcium obcas polknout...a pak pomalu s tim mesickovym olejem nebo rykytnikovym...ale fakt malinko, zadny promastovani, tim se kuze hodne zatezuje a delaji se zbytecne dalsi otoky, telo pak uz to nezvlada a hromadi vodu....

Zuza (Po, 9. 1. 2006 - 17:01)

Tak to snad nejaky dobromysl...cajik, ale ta tabletka zacne pusobit hned...ono to trochu trva, nez te pripravi, namaluji....ale neboj se, neni ceho. Ja uz nikdy tabletku nepotrebovala, hlavne bych pak asi nemohla odjet autem:-)))....jednou jsem ji ale dostala prave v Rive- uplne me to vnutili:-)a pak jsem musela predstirat, ze mam ridice:-)))))

evka (Po, 9. 1. 2006 - 17:01)

O.K diky Cecko urcite nasadim a jeste zeptam na nejake mazanicko,radeji neco prirodnejsiho nejake bylinky a poradte jeste neco na uklidneni,nevim kdyz mi daji tabletku tam,zda to zacne pusobit,vzala bych si radeji neco rano abych tam nebyla tak vyklepana,ale nevim co?Dik E

Reklama

Přidat komentář