Reklama

Prášky na spaní

Ivana (So, 10. 9. 2011 - 11:09)

Nabízím Dormicum mám zájem o Dormucum,rychlé jednání, spěchá.Děkuji

megi (Čt, 1. 9. 2011 - 07:09)

mám zájem o DormicumDobrý den,platí stále ten inzerát o koupi hypnogenu? [email protected]

Onion (Út, 30. 8. 2011 - 22:08)

Kde se dá sehnat ten...Melatonin se dá sehnat třeba u mě na Aukru:
aktuální aukce http://aukro.cz/melatonin-insom-60-tbl-i1793740813.html, nebo vyhledat uživatele "onion_2004" a nabídky uživatele.

prášky na spaní (Po, 29. 8. 2011 - 21:08)

Prodám Stilnox 10 ks za 300. [email protected]

Milena (Ne, 28. 8. 2011 - 20:08)

mám zájem o DormicumNabízím Dormicum

Petr (Ne, 28. 8. 2011 - 15:08)

mám zájem o DormicumDobrý den,chci se zeptat jestli stále platí inzerát,že prodáte hypnogen?Měl bych zájem.

S Pozdravem Nohal [email protected]

Ivana Pavlorkov (So, 27. 8. 2011 - 23:08)

Prodám Hypnogen 100x10mg za...mám zájem o Dormicum

Šárí (Po, 22. 8. 2011 - 12:08)

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-potizi/nespavost

-zkuste třeba některou z těchto čínských směsí. Přečtěte si o nich ty informace a třeba si vyberete.

Hana (Po, 22. 8. 2011 - 12:08)

Jani,díky za reakci.Pivo jsem zkoušela a nic...a víno pít nemůžu,já mám i problémy se žaludkem a alkohol mi nedělá vůbec dobře:-( Jsem teda zklamaná,že píšete,že ten Melatonin nezabral,jsem si říkala,že to je asi to poslední,co mohu zkusit...Já jsem už jednou antidepresiva měla,přibrala jsem po nich asi 5 kg za půl roku ale stejně jsem ani nějak zázračně nespala a prostě teď je nechci,protože chci otěhotnět,jak jsem již psala.Doktorka mi řekla,tak si těhoteství odložíte,no to jsou mi rady:-((
Jinak já právě taky,čím jsem starší,tím spím hůř,horší je,že třeba když spím 5 hodin tak mi to prostě nestačí,jsem celý den unavená.....

Tomáš Vyserse (Ne, 21. 8. 2011 - 23:08)

dobré přášky na spaní je bouchnot do palice 4m prknem

Janina (Ne, 21. 8. 2011 - 21:08)

Hanko a co zkusit dvojku vína, nebo piva? Já mám také velké problémy s usínáním, sehnala jsem si na netu i Melatonin a nezabral mi vůbec. Po antidepresivech přiberete, budete jako otupělá celý den, to už jsem taky zkusila.Možná že budete lépe spát, ale celou vás to zpomalí. Pokud nemáte nervy, tak bych je nebrala. Já někdy k ránu, když fakt nemůžu zabrat, tak rozkoušu a zapiju tabletku Lexaurinu, a do hodiny spím. Se spaním mám problémy dlouhá léta a lepší už to asi nebude, jsou tu roky.

Hana (Ne, 21. 8. 2011 - 20:08)

Tak jsem tu pátrala dál a dočetla se o tom melatoninu....Nevíte,proč u nás není k dostání,proč se tu nepovolil?? Docela by mě to zajímalo,protože jinak mám strach ho někde jinde shánět..!?

Iva (Ne, 20. 9. 2020 - 22:09)

Ten melatonin je možno už sehnat u nás,jinak v PLR.

Hana (So, 20. 8. 2011 - 20:08)

Hezký den,protože vůbec nemohu spát,dostala jsem od dr.hypnogen na noc,ale pouze jednu krabičku s tím,že se to urovná...Když jí vyberu a spát ani tak nebudu moci,chce mi napsat antidepresiva.Já se ale na deprese necítím,vyloženě mám problém usnout! A´t jdu kdykoliv,prostě jen čumím a nezaberu.Ráno musím denně vatávat nejpozději v 6 hodin a celý den fungovat.Antidepresivům bych se až tak nebránila,ale chci otěhotnět a dr.mi řekla,že bych je musela brát tak půl roku a těhotenství odložit,což pro mě nepřipadá v úvahu:-( Cokoliv jsem koupila v lékárně,kozlíkové tablety,čaje atd,nepomůže mi to,ten hypnogen ano,to tak do půl hodiny spím,....co ještě zkusit? Jsem opravdu zoufalá,nutno podotknout,že se spaním jsem měla problémy už jao dítě,batole,které nebylo zatížené starostmi,prostě jsem nemohla už jako dítě usnout a byla jsem v noci 10x vzhůru a to mi zůstalo,jenže teď už je to moc,teď prostě neusnu ani kdybych se zbláznila:-(((

Lela (St, 10. 8. 2011 - 14:08)

Oprava ne Lenuxin ale Lexaurin. Jsem nějaká mimo.

Jana (St, 10. 8. 2011 - 13:08)

koupím zolpidem, hypnogen,...nabízím Hypnogen,pokud mate stale zajem, ozvete se :)
[email protected]

Lela (Ne, 7. 8. 2011 - 10:08)

Lenuxin není na spaní? Já když si jej vezmu. Kudy chodím tudy spím. Jsem zklidněná jen proto že mám co dělat udržet se přes den vzhůru.Diazepam takhle uspávací není alespoň u mě ne.

eva (Ne, 7. 8. 2011 - 07:08)

Na Slovensku u nás bohužel...já ho n aslovenksu kupovala melatonin je legální lék který léčí nespavost je to spánkový hormon, já si ho z eslovenska legálně objednávala

marie (Pá, 5. 8. 2011 - 07:08)

Kde se dá sehnat ten...n aslovenksu ho mají bez receptu dá se objednat z portálu nebo pak až z USA je to legální

eva (Pá, 5. 8. 2011 - 07:08)

koupím zolpidem, hypnogen, nespím vůbec prosím nabídněte

Reklama

Přidat komentář