Reklama

Čaj na pročištění ledvin - jaký?

Katka (Čt, 25. 2. 2021 - 16:02)

Měla jsem problémy jak s ledvinami, tak se zažívacím traktem. Na ledviny mi hodně pomohl právě kopřivový čaj a na zažívání piju kombuchu. Kombucha je za mě opravdu super, protože obsahuje probiotika, vitamíny a antioxidanty. Navíc mi hodně chutná, nejraději si ji dám ledově vychlazenou. Není ale kombucha jako kombucha, já si potrpím na kvalitu, takže ji objednávám z internetového obchodu jztferments .cz.

Jitka (St, 16. 1. 2019 - 17:01)

Čaj ze zlatobýlu je dobrý na močové cesty i ledviny.

Hugo (Pá, 14. 3. 2014 - 16:03)

Není nad kopřivu.

Lukanenon (St, 16. 1. 2019 - 16:01)

Souhlasím, na ledviny je nejlepší obyčejná kopřiva.

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 16:01)

Je i specielně ledvinový čaj,občas si ho dávám.

adam (Ne, 28. 11. 2010 - 21:11)

Ahojky, chtěla bych si...Dojdi si do lékárny a žádej" ledvinový čaj", jinak se jmenuje : Species UROLOGICAE planta.
Doufám, že to nevymažou, neni to reklama.

Lída (Pá, 26. 11. 2010 - 17:11)

Mám jednu radu, hlavně...souhlasím s Tebou,všeho moc škodí.Já se pročišťovala tak,že od rána do večera jsem pila různé druhy čajů,doplňkové přípravky.Až jsem naopak v té nemocnici skončila.

Hela (Čt, 25. 11. 2010 - 21:11)

Mám jednu radu, hlavně pokud je písek a nebo kámen, nikdy ne brusinky.Ty jsou opravdu jen na zánět. Protože mám za sebou vleklou léčbu včetně operací s ledvinou,vím že nejlepší je sypany urolog-LEROS, jaký se prodává už dlouhá léta. Mám kameny, záněty a zkusennosti i jiných pacientu...Nejúčinější je ten Leros a ostatní bylo neskutečné vyhazování peněz. Díky tomuto čaji sedím doma a ne v nemocnici:-))

Palla (Čt, 25. 11. 2010 - 16:11)

Lze použít do čajů i květy vřesu, lze sehnat tady http://www.prodejbylin.cz/vres_kvet/index.html

Ivana (Ne, 12. 9. 2010 - 01:09)

V bylinkářství v Týnské mají už namíchaný ledvinový čaj.

pospi (Po, 7. 1. 2013 - 23:01)

Vřele doporučuji skvěle sestavenou fytoterapeutickou sáčkovanou směs z 11 léčivých rostlin se známkou Kosher. Z 1 sáčku se připraví 1,5 litru čaje. Má příjemnou vůni i chuť. Jemně pročišťuje a harmonizuje organismus. Je vhodný i pro preventivní každodenní pitný režim zdravých lidí. Po 2 týdnech k pití čaje nasadit k pročištění ledvinovou kúru opět z Kosher produktů. Poradí a dodá Poradna Harmonie. info.harmonie(a)
volny.cz

čajomilka32 (Po, 7. 1. 2013 - 03:01)

Ahoj na pročištění ledvin ti doporučím kvalitní bylinné urologické čaje z oxalisu: http://www.oxalis.cz/urologicke-bylinne-caje/cz/c-1171/

Lena (St, 28. 10. 2009 - 22:10)

Můžeš třeba zkusit už namíchané byliny www.auria.cz Mám s něma zkušenosti a fungují- Pročišťující bylinková kůra (směs pro detoxikační kůru k pročištění ledvin, jater, krve) nebo i Urologický bylinkový čaj (směs pro zdravou funkci močových cest, příznivě působí při zánětech močového měchýře a ledvin, zabraňují tvorbě ledvinových kamenů)

Misa (So, 26. 9. 2009 - 16:09)

Ahojky, chtěla bych si řádně...http://eshop.apoteka.cz/index.php?ref=152

geo (Pá, 25. 9. 2009 - 15:09)

Do všech tří dnú zasadíme ledvinnové zaměření -kuncleho.Zlatobýl celík,svízel syřišťový,hluchavku bílou s natí.Vždy také podpoříme činnost srdce 2:1 hloch,srdečník.Dle srdečních potíží kozlík nebo jablečník.Divil bych se ,když si hrstičky díly bylin rozložíte po stole ,že by jste si bylinkami ublížili.U čaje k napití musíte skrz čaj zahlédnout dno.

geo (Pá, 25. 9. 2009 - 15:09)

Zkusíme to schématicky.Ledviny nesmíte přetížit.Začíná se od největšího množství bylinky k nejmenšímu množství.Největší množství bylinky je vždy s účinkem zřeďovacím.A ve zřeďovacích bylinkách pokračujeme až v počtu druhů dojdeme do poloviny počtu bylin.Pak začínáme volit byliny zahušťovací .Postup:1.kopřiva,oškrábané bezové zelené výhonky.Teď si zvolíme 3 zaměření. Den 1.ledvinnový kříž,den 2.voda z těla,den 3.čištění krve.Každý den má svou jinou bylinou specifikaci.Ledvinnový kříž ředíme komonicí,pastuší tobolka,hloch a přecházíme vždy sestupně co do množství na jitrocel,mátu,lipový květ,krušinku.Je jasné,že dle vývoje potíží se přidají ještě další bylinky.Jehlice,proskurník,vřes,přeslička,hluchavka.Pro 2.den vodu z těla břízu ,přesličku,vřes,prúttržník a sestupně .

Hana (Čt, 22. 11. 2012 - 19:11)

Nejlepší kopřiva.Souhlas

Sedlecký (Út, 20. 11. 2012 - 20:11)

Nejlepší kopřiva.

Zdenka (St, 17. 10. 2012 - 23:10)

Petra: Souhlas, mám taky skvělé zkušenosti s Himalájskými čaji.

Granvin (Po, 1. 10. 2012 - 09:10)

Chcete detoxikovat? Pžejďte si poslechnout jak na to.

Možná by někoho mohly zajímat revoluční přednášky, které proběhnou v Teplicích. Víc info na téhle stránce

www.salvare.cz/?aktuality,77

Reklama

Přidat komentář