Reklama

čistička vzduchu

martin (Po, 8. 1. 2007 - 07:01)

Proc jen se nemohu zbavit dojmu, ze jste vsichni prodejsi techto produktu !? Spokojeny uzivatel by to asi napsal jinak !! ;-))

marta (Po, 13. 3. 2006 - 07:03)

Čistička vzduchu je jedna strana mince.Veledůležité je to čím a jak doma uklízíme.K čemu mi je doma platná čistička,když pak vyndám vysavač a zase si to doma hezky zapráším.Klasické vysavače totiž většinou sbírají pouze drobky a na druhé straně vypouští respirační prach.Důkazem je zápach který se line z takového přístroje.Osobně nemám ráda různé ukázky v domácnosti,ale tentokrát jsem se nechala přesvědčit a multifunkční zařízení Pro-Aqua si nechala předvést.Máme ho už skoro rok a tato šikovná mašinka vyřešila veškeré naše problémy,je prostě skvělá!Doporučuji,koukněte na www.zdravarodina.com sekce Proaqua.Za ukázku nic nedáte'

Milan Beneda - (Pá, 10. 3. 2006 - 12:03)

Každá čistička má svoje klady a zápory. Jak jste zmínila např. čističku vzduchu Daikin, tak toto čistička spadá sice do kategorie těch dražších. Patří ale mezi jedny z nejkvalitnějších čističek vzduchu. V letošním roce uvedly na trh nový model čističky vzduchu Daikin MC707. U této čističky je použita nová technologie Flash Streamer. Podle toho co uvádějí, by měla být účinnost této čističky vzduchu velmi dobrá. Používají u ní též i nový filtr s Bio-protilátkou, který pracuje na stejném principu jako vakcína proti chřipce - proto dosahuje účinnost odstranění virů 99,99% Více k této čističce můžete nalézt na stránkách http://www.cistyvzduch.cz/content/3/Produkt'

ekovan (Čt, 9. 3. 2006 - 20:03)

Čističiek vzduchu je ve?ké množstvo.Typ závisí od Vašich potrieb a problémov, ktoré má odstrániť.Čističky spojené s ionizáciou vzduchu nájdete na www.ekotrading.sk'

-L- (Út, 27. 12. 2005 - 20:12)

Prosím o radu, uvažuji o koupi čističky vzduchu. Slyšela jsem hodně pozitivního. Nevíte někdo která značka by byla nejlepší - DAIKIN, INCEN, ELEKTROLUX... Je jich hodně, má někdo zkušenosti? Prosím podělte se se svými názory. Díky.'

Petra Svobodová (Út, 30. 7. 2019 - 00:07)

Myslím, že dobrá je od Silvercrestu z lidlu. Má filtr na hrubé částice, hepafiltr na jemné částice a dokonce i filtr na těkavé látky, dál je k ní přidělaný ionizátor vzduchu. Za 2290,- Myslím, že to je celkem fajn nabídka https://www.letakytentotyden.cz/lidl/spanelsky-tyden-od-29-7-2019?page=24

Reklama

Přidat komentář