Reklama

líbí se ženám když ho partnerovi HONÍ RUKOU?

Petra G. (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Že jo, když mě to stříkne do pusy a nebo do obličeje, ono je vlastně jedno kam. Ten výstřik je nádherný. Jak to má kupa holek nerada, tak mě se to líbí, jen se nesmí trefit do oka, to si dávám hodně pozor. Oba nás to zatím moc baví a tak mu to dělám jak je možnost. Občas mu to musím nechat udělat do kalhot, protože není jiná možnost, když mu ho honím v plném busu na stojáka. Je to vzrůšo, jestli nás při tom někdo chytí.

myslím (Ne, 29. 7. 2018 - 16:07)

že občas to dělá ráda snad každá žena, některé to přímo milují a dělaly by to častěji, než partner chce.

Jan (So, 28. 7. 2018 - 12:07)

Dave má naprostou pravdu.

no (So, 28. 7. 2018 - 11:07)

dave jsi primitiv.

Dav (Pá, 27. 7. 2018 - 11:07)

Bohuzel nebo spis bohudik ano...pouze tri lemry jsem zazil..takova co je jak lekla ryba?necha se opracovavat,slouzi jako držak na piču.takova je uplně k ničemu.nehodí se ani do života.je to vyzkoušeny..az budes chtit preliznout,tak ten tvuj te taky posle nekam.rekne masti si sama
To bude žužo,to je pak vidět jak se mají lidé rádi..

Ani náhodou (Pá, 27. 7. 2018 - 11:07)

Většina žen to nechce dělat, hoň si ho sám Dave.

Dav (Čt, 26. 7. 2018 - 11:07)

.proč vůbec takový krávy touží po vztahu..uf to jsem si ulevil.jsem totálně alergický na toto podřadné plemeno linejch vychcanejch mrch

Dav (Čt, 26. 7. 2018 - 11:07)

..při pomyšlení že bych měl s takovou blbou linou a vychcanou lemrou sdilet domacnost se mi zvedá kufr.jak si může ženská dovolit napsat nebaví
Musí bavit.zije s ním,má s ním rodinu,miluje ho,uctiva ho,jinak by s ním nebyla,proto ji musí a baví dělat mu pomyšlení.To samé platí i o druhé straně.a to beze zbytku.vyvstane problém?nechci?už se mi omrzel?pak je něco špatně a to že nechci nebaví se a podobný hovadiny je jen důsledek toho že to neskutečně vychcana kráva co už má svý jistý,liná jak vež a tu bych vypral z baráku,nebo on pitomec co ji ubližuje ať duševně či fyzicky a ona chudera už neví kudy kam.pak takový souziti,honeni nehoneni nemá význam.pryc od toho
Anebo si holt puňta zvykne na linií kraválu a poskytuje celej život a ta blbka pak dělá všude ramena jak to nemá pod pantoflem.jeste ze takový ženský nepotkavam.jo jednou,nechtěla honit ta jsem ji poslal do prdele

Dav (Čt, 26. 7. 2018 - 10:07)

Tak tady procitam a co čtu že strany žen za negace se mi zvedá kufr

JOJO je Vůl!!!! (Út, 25. 6. 2013 - 18:06)

.

Lada (Út, 25. 6. 2013 - 18:06)

Já mu ho proženu že mu lezou voči z důlku.

Zamysly se Pani (St, 19. 6. 2013 - 12:06)

píše kultivovaně a někdy...Tak si nechte poradit paní:) Odpoveď na otázku? Já jsem jí nevyslovil. To vy dva tu pořád melete něco o společném názoru. Já říkám P.jojo je přešitá buzna co hlásá nesmysly. Kdyby paní pisatelka občas zabloudila na webu tam, kde jsou věrohodné příspěvky, tak by možná věděla.Ono složité plácáni gramaticky dobře obsahuje informaci jak zvratek naší kočky...

Jo-jo (St, 19. 6. 2013 - 12:06)

píše kultivovaně a někdy mám problém ho pochopit,ale on ví co píše.Proč hned někomu nadávat? Já se tě zeptám,byl bys spokojený,kdyby každý z nás měl stejné názory? To přece nejde.Jinak ze začátku,když jsem si jeho příspěvky četla,tak jsem si myslela,že je nějaký sexuolog.Neříkám,že s ním souhlasím ve všem,těch kamarádek na spaní on má hafu a to já vůbec neuznávám,ale jinak,co se týká nějakých rad,má pravdu.Nechápu,proč se rozčiluješ,to mi přijde jako závist.Nic ve zlém,je to můj názor.

Posránku (St, 19. 6. 2013 - 11:06)

smích.Já bych ho...Poslouchání keců bez myšlenky? Přečti si jeho příspěvky než začneš kamarádíčku někoho hájit:) Na blbce a zmrdy už konečně bičem přes záda a né v tom hledat 5% dobrého, když je to z 95% sračky co tě maj poučit???

Honibrku, (St, 19. 6. 2013 - 11:06)

smích.Já bych ho nezatracovala.Někdy píše zvláštně,ale ve spoustu věcech má pravdu,stejně jako ty.Každý má jiný názor a to je přece v pořádku.Jak by to vypadalo,kdyby se každý s každým shodl?,to už by tady nikdo nemusel psát.

Seš symbol jako (St, 19. 6. 2013 - 11:06)

Petre ale to co pises je...Co se ti zdá být volovina ty honibrku?
Nikde nepíšu, že se má muž a žena na 100% shodnout. To by byla dost nuda ne?
Bez přání?? Kdybys nebyl debil, tak víš že plněním přání dojde ke shodě a krásnýmu styku:)
Sex za sex? To je z Bravíčka? Já se snažím dělat maximálně dobře mladý a ona mě:) Na tom je vztah založenej víš?
Zkus si najít ženskou, a ne lesbu nebo chlpa s kundou...

Za všechny bych, ale prosil odpověď, protože ty kamaráde bavíš celou doktorku:)

p.jojo (St, 19. 6. 2013 - 10:06)

Pokud žena nechce, nelze si...Petre ale to co pises je volovina.
Nikdy nenajdes dvojici ktera by v sexu se 100% shodla.
Ono je to z podstaty rozdilnosti muzskeho a zenskeho pristupu k sexu v podstate nemozne.
Proste jsou v sexu veci ktere nebyt partnerky a jejich prani bys sam od sebe nedelal nebo by to bylo vyjmecne.
Takze by melo byt u partneru normalni system "vymeny" tedy "sex za sex".
Klasicky priklad je ze nektere zeny maji rady dlouhe mazleni ci predehry a mnozi muzi rychly sex. Pokud oba dokazou si vzajemne vyjit vstric muze to fungovat bez pohadek o tom ze existuje vzajemne plnohodnotny oboustrany sex ...

Marek (St, 19. 6. 2013 - 07:06)

Pokud žena nechce, nelze si...To je pravda:) A mezi mnohá možností patří sex nemít. Žil si s nějakou ženskou pane filozofe? A co s tím když nechce a k tomu má prdel jak kobyla, i když před 2 lety byla o 15 menší?

Petr (Ne, 16. 6. 2013 - 23:06)

Pokud žena nechce, nelze si to vynutit.Sex by neměl být takový, že by jeden partner nutil k něčemu druhého. V sexu je přece takových možností..zkrátka najít to, co vyhovuje oběma partnerům

hm hm (Ne, 16. 6. 2013 - 12:06)

honit. Co jsem měl dělat?...že se nestydíš? Škoda, že ses tady nepodepsal!
Alča

Reklama

Přidat komentář