Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Hanz (So, 13. 7. 2019 - 08:07)

Marto, Marto tak tohle si ti líbilo, ale šukat do zadku nechceš.

Zbyněk (Ne, 20. 5. 2018 - 21:05)

Jednou moje drahá zapoměla zavřít mrazák a vzpoměla si na to na v?letu. Pošeptal jsem jí ať si připraví večer zadeček. Po návratu jsem při úklidu kuchyně na to zapoměl ale ona ne, koukal jsem na televizi a ona přišla s páskem a sama si stáhla sukni, prý výprask na holou jí napraví hlavu. Lehce jsem ji vyprášil a hned jsme pokračovali jinak.

Lojza (Pá, 12. 7. 2019 - 11:07)

Moje drahá si koupila kalhotky s nápisem Spank me, takže vždycky když se v nich začne předvádět po domě, tak přesně vím na co má chuť a že do večera ten její zadek bude pod těmi kalhotkami zářit pěkně rudě.

Dita (Ne, 20. 5. 2018 - 21:05)

Mne i jako uz slecnu vzrusuje vyprask kluka na holou,jak se sviji,stydi se a breci.U holky mne to nijak nerajcuje,tak popicunu zname,ze jejich kluk zlobi,a on prede mnou distane sejec na holou,vetsinou rakoskou.

Jenda (So, 28. 4. 2018 - 13:04)

Jak kdy.Jako 6ti lety jsem...To je hroznej zazitek ale mne sgra s kamoskama kdyz jdeme od vidy tyky polozi nahyho na zem a prohlizej mne jextli nemam kliste.Kdyz se mladsi bracha jedny kamosky ne htel ne hyt svliknout,prehly ho pres koleno,dostal od nich na holou az brecel a prohlidly ho nasilim.

dana (Po, 26. 3. 2018 - 14:03)

A nemáte obavy, že by to erotické plácaní časem mohlo přerůst do vztahu i mimo ložnici. Například, když se to partnerovi zalíbí až tak, že to začne používat i v reálném životě?

Ľubica (Čt, 15. 3. 2018 - 12:03)

Lehcí naplácání výprasky...Dostať na zadok od partnera naozaj môže byť poriadne vzrušujúce. Pre oboch. Dôležité je, aby sa obaja nebáli o tom porozprávať, priznať si, čo sa komu páči a určiť si aj zhruba nejaké hranice. A vôbec to nezávisí od veku. Mám už cez štyridsať a je to pre nás oboch s manželom naozaj vzrušujúce, keď ma v rámci predohry alebo priamo pri sexe vyplieska po holej prdelke.

Eliska698 (St, 14. 3. 2018 - 21:03)

Lehcí naplácání výprasky mě také vždycky rajcovali, ale z mých milenců mi to nebyli schopni udělat až na jednoho.Pokud je to v rozumné míře, tak spanking může být moc hezký. Rozhodla jsem se do toho jít znovu,ale kde se vůbec dá znovu takový člověk najít a dá se najít třeba i na seznamce a napsat to tam a co třeba lide diskuze místnosti a je to vůbec pro nás starší
Děkuji za komentáře.

maty (Po, 26. 10. 2020 - 19:10)

ahoj líbí se mi tvůj komentář já taky rád vyplácel ženy dívky na holou měl jsem štěstí že se to většině líbilo ted jsem sám a chtěl bych si začít o všem co spojuje to pěkné slovo na holou psát pokud můžeš můj mail je [email protected]

Petra (Pá, 9. 2. 2018 - 14:02)

Dostávala jsem hrozně...ahoj Jani, já taky. Matka učitelka a řezala mě hlavně za známky teda. Prutem, rákoskou na holou a do jelit.

kala (Ne, 4. 2. 2018 - 12:02)

Dostávala jsem hrozně...Fakt? Takto drsne? V jake dobe to bylo?

Jana (So, 3. 2. 2018 - 23:02)

Dostávala jsem hrozně Výprasky na holou prutem,oba rodiče kantoři,vic než týden jsem si nesedla a těch řečí potom!

Jan (Pá, 13. 1. 2017 - 12:01)

Nevím přesně, co je to...Tak to bych docela pochyboval, že každá, ale je jich takových dost. Nejlepší je naplácat na holou nějaké hodně dominantní a zlé ženě. To přináší nejvíce prožitků i mně.

Lea (Pá, 13. 1. 2017 - 10:01)

Nevěra s výpraskem, to zní zajímavě.
Nejdřív trochu od milence a potom pořádně od manžela.
To by asi mohlo být vzrušující.

Jarka z Humpolc (Po, 9. 1. 2017 - 20:01)

Nevím přesně, co je to nakládačka, asi silné bití.
Ale tvrdím, že před výpraskem je vzrušená každá žena každého věku.
Kolik je jich spokojených po výprasku, to už si netroufám odhadnout.
.

Raistllin (Po, 9. 1. 2017 - 12:01)

Jo - tak to bude můlj...Dobrý den. video je již nedostupné. Chci se zeptat, zda ještě obušky vyrábíte? Děkuji předem za odpověď. [email protected]

Jarka z Humpolc (Ne, 8. 1. 2017 - 19:01)

Ještě k tomu vzrušování.
Ať už se na výprask těšíte nebo ho nechcete, ať je vám 15 nebo 30 nebo 45, tak když jste nahatá přehnutá přes křeslo a za zadkem vám hvízdá rákoska, tak je hodně hodně vzrušená každá žena.

Jarda (Ne, 8. 1. 2017 - 14:01)

Při každém narozeninovém striptýzu se nechá striptérka od oslavence naplácat zadek. Vypadá to že každé se to líbí a každý muž té své naplácá.

Jarka z Humpolc (Ne, 8. 1. 2017 - 14:01)

Já jsem výprask v posledních pár letech dostala několikrát, ale zrovna nadšená jsem nikdy nebyla.
Nicméně znám pár kamarádek, které se vyloženě těší, že o víkendu bude rákoska nebo pásek.
Nevím proč, ale asi se jim to líbí

Marika (So, 26. 11. 2016 - 19:11)

Plácání rukou po zadku při sexu není žádný výprask, to je jenom předehra.
Lucko, připrav si rákosku, nabourej mu auto a pak asi poznáš, co je to výprask.

Reklama

Přidat komentář