Reklama

Návleky na penis

M. (Ne, 31. 7. 2022 - 18:07)

Sú také chvíle v živote muža, keď s horkosťou pripúšťame, že dámy ako také sú púhe návleky na naše bimbásky... :))))

Lenka (Čt, 28. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, ráda bych se zeptala kde seženu kvalitní návleky na penis v různých variantách? A taky co na takové věci říkají vaši partneři? L

Mirka (Ne, 31. 7. 2022 - 11:07)

Rozmanitý výběr kvalitních návleků pro náročné nabízí e-kondomy kde byste si vybrala od manžety po prodlužovací.
Nabídky ostatních se různí, zkusila jsem si objednat u sex shopu 69 kde jsou cenově dostupnější, ale v menším sortimentu, kde jsem nenašla jaký jsem chtěla. Vybrat se dá, když víte jaký hledáte.

Abe (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Měli jsme doma multifunkční vibrátor (pro ženy i muže). Máma mi na penis, na okraj žaluda nasadila kroužek, na žaluda balónek. Po spuštění vibrace nastala téměř okamžitě ejakulace, v zápětí další a další. Za deset minut jsem byl úplně hotov a balónek jsem naplnil dvakrát spermatem. Raději jsem se honil rukou, protože to bylo příjemější než ta mašina.

Ludmila01 (So, 17. 8. 2019 - 11:08)

Samozřejmě, budu ráda

Ludmila01 (St, 14. 8. 2019 - 12:08)

Nejsem si jistá, jaké kroužky přesně myslíte. Můžeme raději....v soukromí? ( [email protected] ) Ráda Vám pomohu a jistě nalezneme, co hledáte. Přeji Vám příjemný a pohodový den.

Starší (Čt, 15. 8. 2019 - 13:08)

Ludmilo, myslím, že jsme si už psaly. Jmenuji se Jiřina, nějak to tehdy nedopadlo, ale chceš li, mohu napsat.

Ludmila01 (Út, 13. 8. 2019 - 09:08)

Máte jistě na mysli vibrační kroužky (vibrační erekční kroužky) , které jsou opatřeny malou vibrační patronou pro stimulaci klitorisu, ale může posloužit i pro stimulaci varlat. Těch možností je spousta. Kroužek se zpravidla umísťuje ke kořeni penisu. Můžete nahlédnout do nabídky kteréhokoli sexshopu a vybrat si dle svých představ.

Starší (Út, 13. 8. 2019 - 16:08)

Ne ne Ludmilo. Kroužky to jsou, takové jemné a ty vibrující výstupky jsou maličké asi jak půl hrášku. Myslím, že to bude k jednorázovému použití a slouží to k pocitům v pochvě a jistě i v penisu muže.

Ludmila01 (Ne, 11. 8. 2019 - 20:08)

Nejedná se o vibrační kroužky, ale o silikonové stimulační kroužky( podotýkám ne erekční kroužky ), s různýimi výstupky, které velmi příjemně dráždí..... vaginálně.....zevnitř. Různé velikosti kroužků umožňují umístění i ihned za žalud, což mne velmi intenzivně " masíruje ". Samozřejmě, že ty kroužky máte " v sobě " současně s partnerovým penisem.

Starší (Po, 12. 8. 2019 - 13:08)

Někde jsem viděla takové kroužky na penis s vibracemi. Nevím jak se jmenovaly, ale vypadaly jak prstýnky, místo očka to mělo takový maličký vibrátorek. Také se to dalo navléct na penis kamkoli, i více zasebou. Nevím jak se jmenujou a kde je sehnat.

Ludmila01 (So, 10. 8. 2019 - 22:08)

Zpočátku jsem byla ke stimulačním kroužkům na penis víceméně skeptická. Nyní s nimi sex vyžaduji téměř pokaždé.. Kupujeme si s mužem sady po třech kusech. Nejvíc mi vyhovuje umístění kroužku přímo pod žaludem a další " napůl žerdi "..... Opravdu skvělý a intenzivní prožitek.

Starší (Ne, 11. 8. 2019 - 08:08)

To ti penis zasouvá i s tím kroužkem? A je vibrační?

Katka (Pá, 8. 3. 2019 - 15:03)

Z vlastní zkušenosti, cokoliv objednáte ze sexshopu erosstar.cz, tak dojde opravdu dobře a diskrétně zabalené.

Lenka (St, 6. 3. 2019 - 15:03)

Kde jste je kupovala? já bych je strašně chtěla, ale stydím se jít pro to do sex shopu...

Katka (Ne, 3. 3. 2019 - 16:03)

Já si to užívám, máme jich doma několik, podle nálady si vyberu. Neměl by tam zůstat, ale jistě si musí partner dávat pozor, i u kondomu se může stát, že sklouzne.

Lenka (Pá, 1. 3. 2019 - 17:03)

Opravdu je to o tolik víc cítit s návlekem na penis? není riziko, že mi to tam zůstane?

Nina (Po, 23. 7. 2018 - 10:07)

Vaginální sklouzek...To zní zajímavě. Kde se to dá pořídit?

Bazmek (Pá, 1. 3. 2019 - 18:03)

Také mě zajímá kde ho sehnat. Moje paní by potřebovala přetěsnit.

Jaaa (Po, 23. 7. 2018 - 06:07)

Pánové a dámy,...Vyzkouseli jsme a velice spokojeny doporucuji

Reklama

Přidat komentář