Reklama

Návleky na penis

Tony (Pá, 16. 2. 2018 - 14:02)

Já znám pouze ty návleky, které musí mnozí používat kvůli zmrzačující amputaci předkožky - obřízce.

Jiřina (Pá, 16. 2. 2018 - 11:02)

Některé návleky nejsou...Vaginální sklouzek používáme už dlouho. U mě způsobje pocit většího penisu v pochvě a manžel si libuje v pocitech, jako by prý souložil s šestnáctkou. Už je nám oběma nad padesát a moje vagina už není co bývala. Tuhle pomůcku bych poradila všem párům, které mají podobný problém s těsností.

Starší (So, 10. 8. 2019 - 09:08)

Moje vagína už také není jako v mládí a vaginální sklouzek nám navrátil požitek ze soulože a rovněž manžel si libuje v intenzivnějších pocitech. Je to lepší než návleky na penis.

Adam (Pá, 16. 2. 2018 - 11:02)

Cau, mam tady podrobny clanek o navlecich. Chtel jsem vas informovat o jistych nevyhodach - erekce s navlekem musi byt silna a pevna, jinak navlek nedrzi. Tu je ale obtizne nejak udrzet, jelikoz je navlek silny a tvrdy, takze pri sexu s nim muz prakticky nic neciti - penis mu vagina nedrazdi.. Jak tehdy udrzite erekci? Pokud se vam nesoulozi dobre s kondomem, pac znizuje citlivost penisu, s navlekem to bude jeste slabsi. Takze POUZE s dobrou erekci.. Clanek s informacemi zde -- https://www.zvetsenipenisu.co/navlek-na-penis/

Návlek (Čt, 11. 8. 2016 - 15:08)

Návlek jsem vyzkoušel, pro oba to bylo velké zpestření. Je to super.

MilanXD (Po, 15. 8. 2011 - 15:08)

Některé návleky nejsou špatné a fungují, ale nedávno jsme otestovali tenhle vynález, který asi moc lidí nezná...

http://www.eroticke-pomucky.cz/vaginalni-sklouzek-a425.htm

kluk (Po, 15. 8. 2011 - 14:08)

s kačerem donaldem a...Na ptáka si navlíkám šprcku s příchutí kiwi

rád si dávám na (Út, 14. 6. 2011 - 10:06)

s kačerem donaldem a princeznou barbie.

Neo (Po, 13. 6. 2011 - 13:06)

Práve uvažujeme s partnerkou kúpiť nejaký návlek na penis.Chceme si trošku spestriť naše radovánky:-).Bojíme sa však, že to bude hovadina a skončí niekde v koši.Máte niekto nejaké skúsenosti? Poprípade vie niekto poradiť aký kúpiť?

Adam (Ne, 8. 5. 2011 - 20:05)

Výborné zkušenosti a i reakce od žen! Nejraději mám s delšími stimulačními výstupky (příjemně se kroutí) myslím že tady nějaký podobný dokonce mají http://www.navleky-na-penis.cz/

Eros - navlékač (Út, 19. 12. 2006 - 18:12)

Tohle používám místo návleků:Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!

Ara (Po, 12. 12. 2005 - 18:12)

Ale návlekama se bimbas zkrátí, ne?

Ý (Po, 12. 12. 2005 - 13:12)

René já a Rudolf chodíváme na golf, a nosíme návleky,jsme zdraví na věky,to že máme návleky.Ý

René (St, 16. 11. 2005 - 08:11)

Pánové a dámy, používáte při styku dráždící návleky na penis? Jaké máte s nimi zkušenosti? Myslíte, že lépe dráždí partnerku? Mám na mysli silikonové návleky s výstupky a ostny a různé kroužky s drážděním klitorisu!Pište svoje zkušenosti!

Reklama

Přidat komentář