Reklama

progesteron

Jana (Po, 23. 8. 2010 - 07:08)

Berete některá UTROGESTAN...Nemám zkušenosti v přechodu, ale brala jsem ho v těhotenství, může se opravdu polykat i zavést do pochvy. Lepší efekt má prý zavádění.

finka (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

Berete některá UTROGESTAN jako terapii v menopauze, resp. premenopauze??? Prý se tak vyrovnává hormonální nerovnováha, především tzv. estrogenová dominance, které se vyskytuje většinou od 40 let.
Ten Utrogestan se prý může brát orálně nebo vaginálně. Máte zkušenost?

Návštěvník (Pá, 7. 8. 2009 - 16:08)

Ano,v počátcích těhotenství se dává na udržení.

Alena (Pá, 7. 8. 2009 - 12:08)

Dobrý den , dostala jsem od své Dr. Utrogestan na podporu těhotenství. Deru ho již druhý měsíc , 17 den od prvnho dne MS. Je to tak správně? Děkuji ! Alena

456 (St, 8. 7. 2009 - 19:07)

Sarapis NENÍ žádný hormon. Přírozený, tělu vlastní progesteron obsahuje lék UTROGESTAN (bere se v 2. fázi cyklu).

Edita (Čt, 27. 9. 2007 - 01:09)

vynechava mi menstruace,dostavam progestron,cipky,na 10 dni,a menstruace se dostavy.

Jitka (St, 11. 10. 2006 - 11:10)

Sarapis? A to stačí, když má nemocnou štítnou žlázu?

Kitten (Út, 10. 10. 2006 - 19:10)

Nemas zac..Sarapis!!
To je prirodni progesteron..

monika (St, 26. 10. 2005 - 14:10)

paní doktorko, je mi 33 let a jsem bezdětná. před několika měsíci jsem začala mít stejné problémy jaké mívají ženy v přechodu. lékařka mi po odběru krve řekla, že pokud chci mít někdy dítě, tak ať se snažím co nejdřív otěhotnět, protože mám velmi hraniční progesteron a tím i problémy s návaly apod.doslova mi řekla, že za 5 let už budu takřka nepolodná. před 8 lety jsem byla kvůli hypertyreoze na operaci a denně užívám Eutyrox. myslíte, že jedno s druhým souvisí? jakou přírodní formou můžu progesteron doplnit? nechci brát hormony. Děkuji za odpověď.

Návštěvník (Po, 12. 11. 2018 - 09:11)

Ahoj,
mám stejné problémy jako máte vy a to po vysazenní antikoncepce. Je mi 34 let. Léčitelka mi poradila zkusit přírodní progesteronový gel. Zatím jsem objednala.Doufám, že pomůže.Také trochu pomáhá kontryhelový čaj a beru Femigard.
S pozdravem Lenka

Reklama

Přidat komentář