Reklama

Opravdu malý penis :-(

Ja (So, 19. 7. 2014 - 09:07)

mam rada maly penis

Jarda (So, 19. 7. 2014 - 09:07)

Mam maly penis mate nekdo skusenost zvetsovani penisu

Petr (So, 12. 7. 2014 - 18:07)

Suvenýry jen tak do vitríny v obyváku,ty které by znamenaly navštěvy na kožním nebo poh. choroby na to jsem si daval pozor vždy s ochranou.I když někdy mě to svádělo ale odolal jsem.

?? (Pá, 11. 7. 2014 - 15:07)

Napůl dovolená a napůl...a přivezl sis nějaké "suvenýry" ? :-(

Petr (Pá, 11. 7. 2014 - 13:07)

Napůl dovolená a napůl obchodní zástupce firmy skvělý rok v teple a se zábavou.

Petr (St, 9. 7. 2014 - 14:07)

Kluci byl jsem rok služebně v Thajsku a můžu vám říct že thajky vypadají drobně i na pohled na jejich pipku by jste řekli žě se tam ani s tím větším ptákem nedostanete ale díry mají krásně prostorné a nestalo semi že bych se do některé nevlezl a to mám ptáka 19 x 5,5cm. a vystřídal jsem jich dost.

Jarda (Čt, 19. 6. 2014 - 14:06)

Milé dámy, vás co máte...Dobrej přístup , počkej na mne, pojedu taky :-),ty malinký šikmoočky se mi vždycky líbily.

Usměrňovač disk (Po, 16. 6. 2014 - 22:06)

Dodatek: to bylo pro Magdu

Usměrňovač disk (Po, 16. 6. 2014 - 22:06)

Chlap s penisem pod 15 cm je...Tak si běž za nějakým negrem s koňskou kládou 26/8 a nás normální tu laskavě neotravuj svými dětinskými výlevy, holčičko.

Max (Po, 16. 6. 2014 - 19:06)

Chlap s penisem pod 15 cm je...Magni jak pro kerou ale chlap nads 20 cm ma vystarany ten uspeje u kazdne muj sen je mit penis dlouhy 25 cm a siroky 6 v erekci to bych chodil rad s takovim penisem v kalhotach

Karel (Po, 16. 6. 2014 - 07:06)

Milé dámy, vás co máte velkou vagínu opravdu upřímně lituji,jste na tom úplně stejně jako chlapi s malým penisem.Proto bych vám doporučoval odcestovat do Afriky. No a pánům s malým penisem doporučuji odcestovat do Ásie.Tak už se tady zbytečně netrapte. Vždy se najde nějaké řešení. No a já balím kufry a jedu na dovolenou do Japonska.

IGNACIUS (Ne, 15. 6. 2014 - 14:06)

Co to zde vidím za obscénní texty?

Za nestoudné bakchanálie a rozličné zvrácenosti chcete snad vyměnit Život věčný? Spasitel vás vidí a rmoutí se, Satan již radostně chřestí řetězy a Belzebub už rozpaluje Záhořovo lože.

Pravím Vám, padněte na kolena, modlete se k Hospodinovi a čiňte pokání,nestoudníci. Pak snad je vaše náprava ještě možná.

Pokyny pro život v bezbožné době naleznete zde:

http://mec-pravdy.blogspot.cz/

APOKALYPSA JE BLÍZKO!

Olda (Ne, 15. 6. 2014 - 12:06)

Ahoj, buď v klidu. Já ho...Byl bych přeci jen opatrnější, na sexu záleží. Zažil jsem, že jí měla jak vjezd do pískovny, necítil jsem nic, a vždycky musela nastoupit nakonec ruční práce, jinak tam dupeme snad ještě teď. A taková nekompatibilita je dlouhodobě neúnosná. Nakonec si budou nevěrní a půjdou od sebe. I když, ten s tím osmicentimetrovým kolibříkem možná ani nevěrný nebude... :-)

Petr (Ne, 15. 6. 2014 - 12:06)

ja mam cca 12 cm a prumer 2cm...Ahoj, buď v klidu. Já ho mám taky menšího - asi 13 cm a jsem s ním spokojený. Jsem už 15 let šťastně ženatý a mám dvě děti. Každý jednou najde tu pravou. A jestli tě bude mít opravdu ráda, tak velikost tvého penisu určitě řešit nebude.Pro opravdovou lásku a spokojený vztah určitě není nejdůležitější velikost penisu. Chlapi si taky nevybírají partnerky jen podle velikosti prsou nebo šířky vagíny. Po porodu už jsou všechny ženy dole rozjeté a partnerku lze uspokojit i jinými technikami - např. jazyk, ruce, erotické pomůcky - je třeba zapojopvat mozek. Pro trvalý vztah je pravidelný, spokojený sexuální život důležitý, ale mnohem důležitější jsou povaha člověka a to jak si spolu rozumíte. Nikdo není dokonalý a každému vyhovuje něco jiného. Ale věřím, že každý jednou najde tu pravou a ona toho pravého - jak jsem našel já - a určitě to nebude podle velikosti penisu nebo velikosti prsou. Pro trvalý vztah jsou hodně důležité i jiné hodnoty.

misan (Ne, 4. 5. 2014 - 01:05)

ja mam cca 12 cm a prumer 2cm bojim se ze to nestaci

Pavel (Ne, 4. 5. 2014 - 00:05)

Jo to mas pravdu udava...Ty můžeš být úplně v klidu. Máš ho akorát. Nějakých 20 cm je moc velkej. Ten vyhovuje jen určitým typům ženskejch. Pro většinu je moc velkej.

Max (So, 3. 5. 2014 - 17:05)

Něco jiného je nejčastěji...Jo to mas pravdu udava nejcastejsi velikost moc nevim ale trochu zavidim tem chlapum co maji nad 20 cm taky bych chtel ho tak tech 23 cm v erekci a prumer 8 to je uz slusny macek co bych za to dal

Pavel (So, 3. 5. 2014 - 17:05)

Velikost 13 cm je nečastěji...Něco jiného je nejčastěji udávaná velikost a něco jiného je názor žen, co je uspokojuje.

Max (So, 3. 5. 2014 - 17:05)

Velikost 13 cm je nečastěji...Ja mam 17 cm v erekci a prumer 4 cm myslim ze je to celkem dobry ale chtel bych delsi a sirsi

Pavel (So, 3. 5. 2014 - 13:05)

Penis pod 10 cm opravdu...Penis nějakých 12 až 13 cm každá žena považuje za malý.

Reklama

Přidat komentář