Reklama

Opravdu malý penis :-(

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 22:11)

Dobrou, hezky jsme si popovídaly.

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 22:11)

To věřím,že to muselo být příjemné.Jdu ležet ráno se jde do práce,dobrou noc.

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 22:11)

To věřím v tom dělka...Ano, stahovala, byly to příjemné hrátky. S takovými třemi tělísky, penis i varlata byla podobně veliká... :) Škoda, že ten Tvůj byl obřezaný.

HELENA (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

To věřím v tom dělka nehraje roli,stahovala jsi mu předkožku při milování nebo hraní?

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Varlata měl také poměrně...Ano, hodně podobné. Ten můj měl šourek světlounký a varlata hezky tvarovaná a taková zdravá. Prozradil mi, že má skvělý spermiogram. A vždycky to byla doslova záplava. Z tak malého kohoutku...

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Varlata měl také poměrně velké a šourek jakoby hodně do hněda,spermatu měl také dost.Jsou to obdobné zkušenosti.Líbilo se mu když jsem mu je rukou masírovala.

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Tak Katko dobře víš jaké...Heleno, to je fakt zajímavé, hodně podobné zkušenosti. A jak na tom byl s varlaty ? Ten můj je měl překvapivě větší. Šourek byl výrazný, podstatně širší a delší než penis. A měl spoustu spermatu, překvapivě. Jak na tom byl ten Tvůj ?

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Lenko tak to je špatný,když měl problémy i s erekcí,ale podle té délky byl také hodně malý.To se u kluků stává,že to mívají někdy srolované za žaludem,pokud jim to třeba rodiče odmalička stahují při koupání.Ale aspoň ji měl.

Lenka (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Holky, tak jsme tu tři s podobnými zkušenostmi. Ten můj malinkej měl bohužel i problémy s erekcí. Jeho ptáček měřil asi 4 cm, předkožku měl, ale srolovanou za žaludem a často končil předčasně. Někdy ani nestříkal, ale spíš jen vytékal. Často musel nasadit pomůcky. Přesto jsem ho milovala a držela nad nim ochrannou ruku. Rozešli jsme se z jiných důvodů. Nyní jsem spokojenější v posteli, i když jinak míň...

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Tak Katko dobře víš jaké to je,ale na opravdový sex to bohužel není.Znám to dobře a vím o čem mluvíš,tenhle to bylo něco podobného jak pindík malého kluka.Na mazlení byl fajn,měl ho také silnějšího,říkám,ale ta předkožka mi chyběla u něj.

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Heleno, já měla i jednoho s podobně malým jako Ty. V klidu měl dokonce i takový docela dětský tvar. Při erekci se mu spíš rozšířil než prodloužil. A tak měl asi 7 cm. Hrála jsem si mu s ním. Dráždil mě s ním na poštěváčku a pyscích. A pak i mělce zasouval. Měla jsem ho ráda, ale chyběl mi opravdový sex...

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 21:11)

Katko byli jsme spolu tak rok a půl a to víš,že rozchod nesl asi hůře než já.Je to málo ta velikost bohužel,to ty jsi měla trochu jinak a to by mi nevadilo,kdyby ho měl malého v klidu,ale při erekci se mu o moc nezvětšil.Vím,že za to nemůže a je to neštěstí i pro něj.Navíc tedy neměl předkožku a to asi ten tvůj kluk měl.Na hraní a mazlení je to hezká věc.Ale ani za to chudák nemohl,že ho mamka nechala obřezat když byl malinký.

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 20:11)

Katko žádné pomůcky jsme...Heleno, to je teda fakt hodně málo. Jeden můj kluk měl v klidu tak 5 cm, ale pak v erekci 15, takže překvapení.. :) Nedivím se Ti, to prostě nešlo. Jak dlouho jste spolu byli ? A jak nesl rozchod ?

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 20:11)

Katko žádné pomůcky jsme nepoužívali.Dnes mu bude přes 30 let.Erekci měl v pořádku.Já mu ho sice neměřila,ale při erekci mohl mít maximálně 5-6 cm,žalud mu při tom hodně zrudnul a trošku povylezl ven.Měl ho krásně tvrdého,ale to bylo vše.

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 20:11)

Orální uspokojování a...Heleno, a erekce byla v pořádku ? Jak dlouhýho ho pak měl ? Používali jste i pomůcky ? Kolik mu je ?

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 20:11)

Orální uspokojování a lízání bylo hezké což o to,ale,když ho pořádně necítíš v sobě.Přesně tak měl krátký tělo,žaluda měl celého venku.Na obřízce byl,když byl malý.

Katka (Ne, 23. 11. 2014 - 20:11)

Heleno, a když měl docela velkého zaluda, tak bylo krátký tělo nebo byl jakoby vtazenej dovnitř ? A jak lízal ?

Redda (Ne, 23. 11. 2014 - 19:11)

Tak to máme zcela stejne...Holky vy jste švihlé,kdybyste to tak nepitvaly a chtěly si sex užít,zjistily byste,že to není o velikosti.A machrování,že cítíte jen větší ptáky vám spíš škodí,nemyslíte?

Helena (Ne, 23. 11. 2014 - 19:11)

Tak to máme zcela stejne poznatky a řeči,že s malým kašparkem se dá udělat velké divadlo jsou na nic.Jinak jak říkáš byl hodný milý,ale když to nejde po té druhé stránce tak to časem prostě přestane bavit.Nevím jak vypadal toho tvého kluka,ale tenhle měl jen tu hlavičku natrvalo obnaženou,vypadalo to sice rajcovně,ale nebylo to fakt k tomu i když měl krásného a velkého žaluda.

Lenka (Ne, 23. 11. 2014 - 19:11)

Tino malincí ptáčci jsou...Heleno, máš pravdu. Mám podobnou zkušenost. Hezký, hodný a chytrý kluk, ale maličkatý ptáček. Byli jsme spolu tři roky. Používal připínací penis nebo dildo, přesto to nebylo ono...

Reklama

Přidat komentář