Reklama

Opravdu malý penis :-(

Pavel (So, 3. 5. 2014 - 10:05)

taky mám teď s tímto...Každá žena je sice jiná, ale v tomto se nelišíte. Každá nechce chlapa s malým penisem. Exustují sice výjímky s malou pochvou, těch je ale poskrovnu. Jenom bych upravil, že malý penis pro vás není pod 10 cm, ale pod 15 cm (v erekci samozřejmě).

Radek (Út, 29. 4. 2014 - 08:04)

taky mám teď s tímto...Adriano já mám zase opačný problém,já mám péro 21x6cm a přítelkyně se se mnou rozešla že jí to při sexu bolí.Snažil jsem se být opatrný nezasouval jsem ho tam celý ale průměr byl problém.Tak že jsem už dva měsíce sám když mám přetlak tak si pomůžu rukou a je to ale když jsem četl tvůj odkaz tak by jsme si asi rozměrově pasovali co ty na to.R

Adriana (Po, 28. 4. 2014 - 10:04)

taky mám teď s tímto problém, nemůžu najít pořádného chlapa - myslím, co se chování týče a když už nějaké najdu, tak má většinou dost malý penis a přesně jak říkala Jana, většinou když s někým takovým spím, tak vůbec nic necítím a přijde mi to nefer vůči někomu něco předstírat. A ačkoliv se říka, že na velikosti nezáleží, tak si myslím, že záleží..samo, že penis není to jediné, co chci, ale prostě když je to míň jak 10 cm, tak to nejde a hlavně mě to ani nebaví.. mám ráda sex a milovaní, uspokojování pouze orálně si myslím, že spoustu z nás pak už ani neuspokojuje, chce to střídat..takže prostě je to blbé, ale kluci s malým, ač jsou sebelepší, u mě asi nemají šanci..bohužel, každý jsme jiný a potřebujeme něco jiného..

Daniel (So, 5. 4. 2014 - 15:04)

Mně je 14 let a měří mi cca 13cm na dýlku a 11cm(asi o 2cm větší obvod než víčko u petlahve) je obvod...Myslím si že je malý. Ale chtěl bych se zeptat jestli doroste nebo ne? :)

xy (Ne, 5. 5. 2013 - 14:05)

mam takovy problem, chci...Chlapi, to jste tak najivní? Jak takhle blbě můžete psát? Předkožku nech tak jak je, tomu 15 letému smrkáči se ve sprše brabec nepostaví, to je přece jasný. prosím vás, chvejte se jako rozumní lidé s ne blbci.

xy (Út, 30. 4. 2013 - 20:04)

Mám tak 12 až 13 cm. Ono je...Blbost! Já mám 15/4 a sex se s tím provozovat nedá, protože je to moc malý a nikdo to nechce. Zájem začíná někde na 18/5.

Vimax nebrat (So, 8. 2. 2014 - 19:02)

Mrkni sem a třeba budeš...Je to sračka vyhodíš prachy efekt nula.

Vimax (So, 8. 2. 2014 - 18:02)

Mrkni sem a třeba budeš překvapenej, mě to pomohlo :
http://problemy-s-erekci.webnode.cz/

lumpe (Ne, 2. 2. 2014 - 23:02)

jestli jsi rychlik rozdelej manzelku usty k orgasmu a pak ho do ni strc aby se udelala a rekni ji ze je rychlik ona :)

ty vole (Ne, 2. 2. 2014 - 22:02)

Docela závidím těm vašim...bud rad ze mas volnost

Martin (So, 1. 2. 2014 - 16:02)

HA!! tak s tim kolem asi neco...Docela závidím těm vašim chlapům. Já mám také malého. Všichni si myslí že pro mě není problém sehnat si ženskou, ale stačí se svléknout a láska je pryč. A přitom by mi stačilo kdyby mi to udělala pusinkou. :)

Lump (So, 1. 2. 2014 - 05:02)

Ja bych si hlavu s 13cm...taky jsem to takhle bral. já mám 12/3. doma nám to super klapalo. manželka měla přede mnou tak 2 chlapy - jednoho prý obra a jednoho podobného. ja jsem ji přišel super. pak přišlo děťátko a už spolu moc nespime - je nám oběma trapný, jak se marně snažím na krajicku, pořád vyklouzavam. navíc jsem byl vždycky hodně rychlík. tak už nám asi napořád zbyl jenom oral

IBRU (St, 15. 1. 2014 - 23:01)

Já ho mám jen 12 cm a je to...STRC HO DO HNIZDA K SRSNUM

RADIM PONEC (Po, 13. 1. 2014 - 01:01)

Seš mladej blb.MYSLIS?TAK SI NATIPUJ VTIPY O CHLAPECH A TAM JE TEPRVE NAREZ

Anna (Ne, 12. 1. 2014 - 00:01)

Ahoj Jani, no to by byl teda...Jano Lenko to máte tu vaší frndu jak vrata od garáže potom se divíte že tam kloktáj.

reneta (So, 11. 1. 2014 - 23:01)

s oteklym penisem stojim pred...Seš mladej blb.

radim ponec (So, 11. 1. 2014 - 16:01)

Po nějaké době, až si tam...to je jak ten vtip jak prijde k doktorovi maly chlap a povida ja jsem nestastny mam ho moc velkeho doktor se divi tak mi ho ukazte tak pan si rozepne kalhoty a ta hadice se mu vyroluje az ke dverim a doktor ty vole vy stesteno vy s tim musite uspokojit spoustu zen a pan na to to je prave ten problem me kdyz se postavi tak se mi odkrvi hlava a omdlim

radim ponec (So, 11. 1. 2014 - 15:01)

Chtela bych najit zeny,...kdyz chces starsiho doporucuji starec a more stejne brzo odlozi lzici a mas vystarano

radim ponec (So, 11. 1. 2014 - 15:01)

Jano,já mám přítele pár...kdyz na to prijde tak te aspon muze ulechtat k smrti

radim ponec (So, 11. 1. 2014 - 15:01)

s oteklym penisem stojim pred hnizdem vosim a vosam rikam dalsi prosim z toho plyne ponauceni mas ho maleho nezoufej strc ho do ulu a zabouchej

Reklama

Přidat komentář