Reklama

Opravdu malý penis :-(

Marek (Út, 17. 12. 2013 - 12:12)

Pro vsechny, ktery maji...Tak to máš fajn. Penis 16 cm je rozhodně hodně dobrá velikost. Ale 13 cm už je sakra rozdíl. Já mám navíc malej žalud, menší něž tělo penisu. Takže asi tak.

Little Big Man (Út, 17. 12. 2013 - 12:12)

Pro vsechny, ktery maji mindraky kvuli velikosti 13-16. Taky jsem mel v puberte mindraky, ale s kazdym vztahem mindraky zmizeli.
Muj"klacek"ma podle miry vzruseni kolem 13.5-16 a prumer 4.5cm.
Mel jsem okolo 15ti sexualnich partnerek a vsechny jsem dokazal uspokojit.
Napriklad jsem mel vztah s kanadankou ktera mela predemnou okolo 30 chlapu a ta mi rekla ze mam nadhernej a uvnitr moc prijemnej klacek, ktery se casto nevidi..Byvala pritekyne francouzska mi rikala ze ho mam velkyho a to mela predemnou okolo 15 partneru.Je fakt ze mam trochu vetsi zalud, a to se ji prave libilo , ze ji to prej vyplnuje krasne uvnitr. Nedavno jsem mel vztah s ceskou ktera kdyz ho videla tak se zacla radovat , ze takovou kladu dlouho nevidela, ze pry kdyz je moc uzky tak neni ani citit. Jina ceska ji mela tak tesnou, ze rvala po cely vesnici.Nynejsi pritekyne je asiatka, a ta se udela jenom kdyz ji tru ptakem po prcine, tak ze na ni nepotrebuju ani 3cm...
Kdyz to shrnu, s pohledu byvalich pritelkin,tak si myslim, ze na delce nezalezi, pokud neni pod 10cm, a hlavne zalezi na sirce, velikosti zaludu a celkovemu "vzhledu a krase" penisu. Navic odbornici tvrdi ze prcina ma delku okolo 9-10cm, i kdyz se muze vyperovat. Myslim, ze je dobry mit prumer alespon 4cm, spise nez delku 18+ ale sirku jen 3cm.

Aleš (Po, 16. 12. 2013 - 21:12)

Já ho mám jen 12 cm a je to k prdu. Ale jsem prý hodně dobrý lízač, takže byly ženy, které se ke mě rády vracely a některých jsem se dokonce ani nemohl zbavit.

andrea (St, 20. 11. 2013 - 11:11)

Po nějaké době, až si tam...jdi za tim velkym co jineho

Lenka (Čt, 7. 11. 2013 - 10:11)

Koukám, že problém s malým penisem není jen u nás. Můj přítel má v erekci asi 7cm. Jsme spolu 19let a předtím jsem měla opravdu velkého, ale blbce, kterého svět neviděl. Tak jsem změnila svůj žebříček hodnot.Ale přesto v sexu spokojená nejsem. Dnes už se mu i vyhýbám, což mě dost mrzí, protože přítel je stále při chuti, ale mě to nevzrušuje. Určitě mu to neříkám. Miluju ho a nechci ho ztratit kvůli délce penisu a náhradu nevyhledávám. To je přeci nesmysl, ale ta příroda... Nějak si s tím nevím rady.

mates (Ne, 20. 10. 2013 - 18:10)

Dobrý den je mi 14 a meri mi jenom 4 cm když nestojí a 10 když stojí bojím se že až budu mít pohlavní styk tak že se na mě přítelkyně vysere prostě se bojím ve třídě ho mám jako 2 nejmemciho

Marek-15 (Čt, 5. 9. 2013 - 04:09)

Ahoj chctěl bych se zeptat...Neboj nejsi v tom sám, mám stejný problém, sice jsem zatím sex neměl, ale jak jsem pročítal spousty stránek, tak to vypadá, že to zas takový problém není :)

don (Pá, 30. 8. 2013 - 18:08)

ahoj je mi 16 a mám penis 3 na délku a 2 na šířu ale při stopoření 14-15 nomrální nebo ne

Steve (Pá, 16. 8. 2013 - 23:08)

Jo je ... :-)

kuba-15 (Pá, 16. 8. 2013 - 23:08)

Ahoj chctěl bych se zeptat je mi 15 let a mám 12cm penis je to normální v mím věku ho kluci mají aspoň 15 cm

Radek (Čt, 15. 8. 2013 - 20:08)

Opravdu na to kaslu, na sex...No, asi ho mám spíše 12 cm než 13 cm. A jednou mi jedna vdaná řekla, že ho mám malého, ale na oplodnění to stačí. To mi teda moc nepřidalo. A navíc, četl jsi různé diskuse na toto téma? Ženy pod 15 cm většinou neberou. 12 cm je jim k smíchu.

Michal (Čt, 15. 8. 2013 - 19:08)

Tak já ho mám v klidu tak 7...Opravdu na to kaslu, na sex 13cm bohate staci a stydet jsem se prestal uz davno. Dokonce jsem byl i na nudaplazi v cizine a zadnej stud. Zvetsovani pry stejne nefunguje a muze udelat skody. Ty navic nemas zadnej problem protoze 7cm v klidu je normal a 13cm pri erekci taky.

Radek (Čt, 15. 8. 2013 - 18:08)

Tak 3,5 cm ma jen kdyz je...Tak já ho mám v klidu tak 7 cm. O moc se mi pak nezvětší no. Průměr také tak 3 cm. Když je zima, tak ho mám tak čtyři centimetry dlouhého. Přemýšlel jsem, že bych začal cvičit cviky na zvětšení co jsou na internetu, ale nevím jestli to pomůže. Nerad bych ztrácel čas zbytečně. Mohl bych ho využít úplně jinak. Ty jsi něco zkoušel na zvětšení, nebo na to kašleš?

Michal (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

Tak to jsi borec. Asi se to...Tak 3,5 cm ma jen kdyz je ztoporenej, v klidu 3cm. Kolik v klidu meri ten tvuj?
Kdyz je zima, taky ti z pubickych chlupu taky couha jen zalud? V klidu prinejlepsim mam tak 4cm a pokozka penisu je nepechovana tak, ze mne penis pripomina Michelina, akorat mensi.

. (Čt, 15. 8. 2013 - 06:08)

Máš ho malýho? Nezoufej, strč ho do úlu a zabouchej.

Radek (St, 14. 8. 2013 - 21:08)

Sex super. Ztoporeny je asi...Tak to jsi borec. Asi se to chce s tím nesr.t. A jakou máš šířku? Já ho mám také tak 12 až 13 cm, šířku tak 3,5 cm.

Michal (St, 14. 8. 2013 - 19:08)

A co sex? Holku máš? V...Sex super. Ztoporeny je asi 13cm, ale v klidu je maly. Holku jsem mel i tam a tady ted taky.

Radek (Út, 13. 8. 2013 - 20:08)

V nejaky diskuzi na tohle...A co sex? Holku máš? V jaké zemi jsi studoval?

Michal (Út, 13. 8. 2013 - 19:08)

V nejaky diskuzi na tohle tema jsem popsal svoji zkusenost, ktera mne pomohla zbavit se mindraku a mohla by pomoct i dalsim. Studoval jsem v cizine. Kamaradi a znami si vsimli, ze mam maly penis. Zacali si ze mne, v dobrym, delat srandu jako ze Cesi maji malej penis. Samotnyho mne prekvapilo, ze mne to v ty dobe prestalo vadit a kdyz nejaky vtipalek udelal narazku pred nekym novym, zasmal jsem se s ostatnimi, i pred holkami, ktere se ke mne chovaly stejne pratelsky jako k ostatnim, ne-li pratelsteji. Ted nemam sebemensi problem se svlict.

Bred (Út, 13. 8. 2013 - 19:08)

Take by me ten druhy pohled zajimal.

Reklama

Přidat komentář