Reklama

Opravdu malý penis :-(

Andrea (Út, 3. 11. 2015 - 23:11)

Je mi 17 a můj penis se mi...Vetsina muzu, kteri si mysli, ze maji maly penis, se myli a pravdepodobne se mylis i ty. Belossky prumer je pod 15cm a penis 12cm-17cm je normal. Taky jsem presvedcena, ze vetsine zen na velikosti partnerova penisu moc nezalezi. Jestli mas ale penis opravdu maly, na mne by to udelalo dobry dojem, kdyby mi to novy kluk rekl, ale jen kdyby to rekl s usmevem.

asasd (Út, 3. 11. 2015 - 22:11)

Po nějaké době, až si tam...Je mi 17 a můj penis se mi zdá poněkud malý...bojím se nejvíce toho, až přijde první sex. Jestli to mám naznačit předem....:(

maros (Po, 5. 10. 2015 - 21:10)

Pánovia to vyriešia http://www.harmonyspa.sk/ambulantne-zvacsenie-penisu/ a žienky budú odradosti vzdychať

Steve (So, 5. 9. 2015 - 18:09)

Ono to tak nějak souvisí se vším, má na tom i hodně podíl výška - velikost postavy. Takže Asiatky či Japonky jí nemohou mít tak velkou jako velké naše baby :-D Tak nějak všechno se vším souvisí.

Blanka (So, 5. 9. 2015 - 13:09)

Mýmu klukovi nefunguje. Nevadí mi to, pomůže si jinak...

Piča (So, 5. 9. 2015 - 13:09)

A jak velkou ji mám...PIČO PIČA JAKO PIČA.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 16:08)

No nic chudáku, asi jen plastická operace. Slyšel jsem, že není ti bezpečné... Nevím co ještě...

Stano Zaječí (So, 5. 9. 2015 - 13:09)

A jak velkou ji mám...Jako jakákoli jiná žena po porodu čtyřkilového dítěte. To znamena ne miniaturní pro úzkou tužku.
Ano, každá žena ji má jinak velkou, jak může teda mít každá asiatka malou dírku?

Na malýho ptáka (So, 5. 9. 2015 - 12:09)

a budete spokojeni oba. Lidka.

. (Ne, 30. 8. 2015 - 18:08)

A jak velkou ji mám jakákoliv jiná žena? Já myslím, že každá žena ji má jinak velkou. Stejně jako má každý chlap jinak velký penis.

Stano Zaječí (Pá, 28. 8. 2015 - 21:08)

Že asijky ji mají malou je jen fáma a navíc i malá asijka po porodu čtyřkilového dítěte ji má jako jakákoli jiná žena.

Ondra (Pá, 28. 8. 2015 - 21:08)

kluků je a mindrák z toho...No jo, kdyby alespoň ta šířka byla, ale ani ta není. Je to prostě zakrslík. A zas tak moc kluků s takhle malým nebude. A ti co ho mají, tak mají i ten komplex. Akorát to možná nedávají najevo a snaží se s tím nějak poprat. Leč výsledek je stále stejnej.

Ondra (Pá, 28. 8. 2015 - 21:08)

To jsem psala ja Ondro ten...TAk ten připinácí penis si klidně nasadím. Otázka je, jestli to některé ženě bude stačit. Nemyslím si, že by jí navždy stačil sex s umělým penisem. A co se týče asijských dívek, tak já jsem Čech a líbí se mi češky. Nebudu si nic začínat s asijatkou jen proto, že ho mám malého. Možná by pasoval můj penis do její vagíny, ale co to ostatní? Komunikace, společné soužití, atd.?

Takových (St, 26. 8. 2015 - 11:08)

Tak jo. Mám ho 11,5 a...kluků je a mindrák z toho rozhodně nemají.Ženská se umí přizpůsobit a jak už jsem napsala,někdy je velký jenom na škodu.Na šířce záleží,to je zase můj názor.

. (Út, 25. 8. 2015 - 22:08)

Co na to vy? Stačí si...To jsem psala ja Ondro ten prispevek jak si se mnou souhlasil a jsem zenska.No priznam se sama jsem taky na vetsi penisy,libi se mi prave ten plny pocit naplneni ale abych neco poradila tak treba delat sex zene s nastavcem na penis a nebo se zamerit na asijske tipy zen,ty jsou zvyklejsi na takove penisy jako mas ty.

Ondra (Út, 25. 8. 2015 - 20:08)

Tak se nesnaž...Co na to vy? Stačí si pročíst diskuse o penisech a každému je jasné co na to vy. Když ho žena necítí tak k čemu je to jako dobré? Jedině, že bych uměl kouzlit, ale to jaksi neumím. Možná se najde nějaký přeborník, který to umí i s malým penisem, ale to já nejsem a myslím, to jsou spíše nějaké vyjímky. To chce asi velký talent a ten má jen pár vyvolených.

A. (Út, 25. 8. 2015 - 20:08)

Tak jo. Mám ho 11,5 a...Tak se nesnaž neztrapňuj.Vám,debilům,stejně nic není dost,hlavně,že si měříte péra,místo,abyste vnímali co na to my.

Ondra (Út, 25. 8. 2015 - 19:08)

to nepiš,ale tady tě nikdo...Tak jo. Mám ho 11,5 a šířku 3,5 cm. A souhlasím s názorem z 25.8.2015 10.27. Prsa a penis nejdou srovnávat. Ty se mě snažíš povzbudit, což je od tebe hezké, ale možná mi tím nechtěně škodíš. Já bych vážně rád ten čas a energii věnoval do něčeho co má smysl, než se o něco marně snažit a ztrapňovat před ženami.

Kluci (Út, 25. 8. 2015 - 13:08)

řeší penis,holky poprsí.Tobě to důležité nepřipadá,ale ženám ano.Důležité je zacházení s penisem,některý ho může mít velkého a přitom v posteli nic,moc.I takového jsem zažila.Proto se snažím Ondřeje povzbudit.

. (Út, 25. 8. 2015 - 10:08)

Tak porovnávat prsa s penisem s tim rozhodne nesouhlasim.Prsa nakoji mala i velka a dal jsou spis prsa jen resena po vyzualni strance,muzum tak lahodi na pohled a na hrani s nimi ale maly penis je horsi,protoze muz uz na rozdil od zeny nic nema ktera ma mino prsou i vaginu.Takze maly penis je daleko horsi navic se s nim sexuje a kdyz ho pak zenska malo citi neni na tom nic sexy a nedivim se ze muzi z toho maji komplexi tak vubec nechapu jak jim muze nekdo psat se srovnanim ze zeny zase resi prsa ktery ale tak dulezity nejsou.Myslim nemit vaginu by bylo horsi a to by se rovnalo penisu.

Reklama

Přidat komentář