Reklama

Opravdu malý penis :-(

Kimi (So, 10. 11. 2007 - 21:11)

A kolik mu Klárko měří?

Klarka (So, 10. 11. 2007 - 19:11)

Ja mam uplne ten stejny problem, ale nemam dva vztahy najednou, muj byvaly ma hoooodne veliky penis a take si mysli, ze je mach sveta, nechoval se sice nikdy ke me spatne, a ted mam novy vztah a tak jsem byla zaskocena tou velikosti, mozna by to az takove nebylo, kdyz jde clovek z extremu do extremu,a rict, ze je to stejne, se neda. Nikdy jsem nedavala prednost velkemu penisu,prumerny mi staci, zaleze na partnerovi, ale take jsem ted zaskocena, meho noveho partnera miluji, a budu se s tim asi muset smirit, nemuzeme mit vsechno.

anonym (Po, 22. 10. 2007 - 14:10)

A co mám říkat já který má v 13 letech 8 cm hm ???????

martin (Čt, 11. 10. 2007 - 05:10)

muj penis meri kdyz mi stoji 11cm.
jsem stoho zoufalej,ale zase moc holek si nestezovalo

Juventus (St, 10. 10. 2007 - 14:10)

Můj penis je také dlouhý 12 cm a vůbec mi to nevadí.Je to príma penis,dobře funguje a mám ho rád:-).Ženy si také nestěžovaly(alespoň né mě:-))Žádnými komplexy netrpím.

Arnošt (Pá, 11. 3. 2022 - 12:03)

Jsem na tom stejně, 12 cm, a jsem spokojený. Ženské také, jedna ale nespokojená byla.

kimi80 (Po, 8. 10. 2007 - 14:10)

ahojky holki...chci se zeptat,muj penis ma 15-16cm delky,obvod 12cm,sirka 4,5cm.co si o tom myslite???me pripada moc malej...

P.M. (Čt, 4. 10. 2007 - 19:10)

Danča:Napsala jsi to opravdu moc hezky,asi budeš fajn holka.Bohužel jsi jedna z hooooodně mála,která to bere stejně.Já ho mám také kolem dvanácti (obvod 11,5) a každá se na mě k vůli tomu vykašlala (jedna mi to navíc hodně nechutně vpálila do ksichtu).Mám za sebou dva pokusy o sebevraždu a jediné na co se v životě těším je to až budu mít příležitost uskutečnit třetí (snad už konečně poslední)pokus.

jirka (Čt, 4. 10. 2007 - 19:10)

Super holky muj penis je 16-5 a zanic bych ho nevimenil

Janča (Čt, 4. 10. 2007 - 10:10)

Dančo,moc krásně napsáno.

Danča (St, 3. 10. 2007 - 16:10)

Ale není. Můj miláček má svýho penýska jenom 12 a za nic bych ho nevyměnila. Je milej a dobře to s ním umí. Před ním jsem chodila s chlapem, který měl 15 cm v klidu, když si poprvé rozepnul poklopec, tak bylo na co koukat, ale nic moc s ním nepředváděl. Nejradši měl, když mohl roztáhnout nohy a já jsem mu musela poskytnou orál. Když se mu postavil, měl nějakých 21-22 cm. Vyžadoval, abych takovýmu mackovi projevovala úctu nebo co. Myslel si, že s tímhle zázrakem už nemusí nic dělat. Schválně se ještě vyhovoloval, aby velikost jeho orgánů vynikla. I varlata měl ohromná, snad 10 cm. V nich mu probíhala tvorba semene v pořádných dávkách. Musela jsem ho kouřit dvakrát denně, vždycky zavolal, miláčku už mě to zas hrozně tlačí, musíš s tím něco udělat. A ještě tak obden mi to milostivě udělal. Dávky semene, co měl, byly skutečně impozantní, což u orálu nebylo zrovna příjemné. Nebyl to ani blbec, strojní inženýr to byl. Ale ta pýcha na své veliké orgány, ta mi za chvíli lezla na nervy. Milování si užiju líp se svým současným zakrslým přítelem. Je šikovnější a vynalézavější.

P.M. (St, 3. 10. 2007 - 15:10)

Vždy jsem si myslel,že jen stupidní chlápci přemýšlí tím co mají v rozkroku a vybírají si ženy např.podle velikosti jejich naděr.Zjistil jsem však,že ženy přemýšlí svou pipinou téměř všechny a chlap s malým penisem je pro ně to samé jako chlap s prašivinou.

pepek (Út, 25. 9. 2007 - 00:09)

Dotazy na "malý" penis jsou pořád dokola jako kolovrátek a přitom úplně zbytečně protože už máme super knížku, kde je všechno jasně podaný!

V České republice jako v první zemi na světě nebude mít už nikdo problém s malými ňadry nebo penisem!
ukázka z Beetles:
"Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?"
Podobná knížka tady ještě nevyšla - malý román zdaleka nejen o dospívání, kde je nenásilně zakomponováno mnoho skvělých rad nejen pro dospívající a něco např. problémy s čuráním při ztopořeném údu u nás vůbec poprvé, odborný tisk nevyjímaje! Tak jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí penisu či ňader ať si pořídí knížku Beetles od J. Kudrnáče a bude mít navždy klid. Navíc je to docela sranda, o dospívání v šedesátých letech. Nejlíp se to dá ještě sehnat na netu přes Kosmas ani ne za kilo a půl, v nejhorším zkuste bibliotéku. Tato knížka na stopro způsobí, že u nás jako v první zemi na světě vymizí lidi se zbytečnýma komplexama - pokud se teda dají do čtení -:).

vera (Po, 17. 9. 2007 - 17:09)

jo anonim předemnou má pravdu,znám pár žen i dívek co vikládají jaký je jejich partner kanec a jakej je sex ůžasný s tak ohromným....no co povídat,ale nedodali že taky jejich partner že je podvádí když se objeví hezká sukně a když ona se koukne na jinýho tak jí dá facku,že chodí denně do hospody a myslí si jaký je king...moje mamča byla něco podobnýho vzala si muže vzhledově svých snů a dopadlo to jak píšu...jak jsem říkala jsou o mnoho důležitější věci než jaký má penis...ale to mnoho žen nepochopí a to vim spousta mých kamarádek se rozešla s mužem jen proto že má malí penis ale přitom to byl skvělý chlap hodný,něžný,pracovitý...ale ona má verzi jiného muže,záležijí na vzhledu...
...ale mnoho žen na to brzy do platí

milenka (Po, 17. 9. 2007 - 17:09)

Ja nevim, ale myslim, ze je dost zen, ktere uz zazily doopravdy to, ze i s malym kasparkem se da hrat velke divadlo. Je to o duvere, lasce, vynalezavosti, radosti ze zivota. A o samotnem vztahu. Protoze pokud budu hledat chlapa jen do postele, tak mozna, ale stejne, k cemu velky penis, kdyz je treba duta (nebo naduta) hlava..

Návštěvník (Po, 17. 9. 2007 - 17:09)

Taková ženská si raději od chlapa nechává rozbíjet držku,klidně jí mlátí,chlastá,ale pro ní je důležitý velký penis.

gkl (Po, 17. 9. 2007 - 17:09)

Ale pro hodně žen je bohužel prioritní hlavně to,aby jejich partner neměl malý penis.Pročetl jsem si na internetu spoustu diskusí a na malý penis je,a to převážně ze strany žen,opravdu hodně posměchu.

Jitka (Po, 17. 9. 2007 - 02:09)

Prave ze Verka nema na mysli nic jinyho nez jen ty penisy a hlavne jejich velikost, je to fakt v zivote o necem jinym.

gkl (Ne, 16. 9. 2007 - 13:09)

Jinak můj obdiv také patří Věrce,jedna z mála inteligentních žen v téhle diskusi,která nemá v hlavě jen mužské penisy.Kéž by byla většina žen takových.

gkl (Ne, 16. 9. 2007 - 13:09)

Těmito příspěvky jsem reagoval na tyto starší příspěvky:2. 11. 2006 09:04:17, To Rocossi a 6. 11. 2006 11:59:59, ROCOSSI.

Reklama

Přidat komentář